DAJ CYNK

Podwójne doładowanie w Tak Taku i Heyah

16.08.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16734

Ważne 0

0

Od 16. sierpnia do 18. września klienci usług Tak Tak, Tak Tak Fon, Nowy Tak Tak Fon oraz oferty Heyah mogą skorzystać z promocji i otrzymać podwójną wartość doładowania konta.

Od 16. sierpnia do 18. września klienci usług Tak Tak, Tak Tak Fon, Nowy Tak Tak Fon oraz oferty Heyah mogą skorzystać z promocji i otrzymać podwójną wartość doładowania konta.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS-a o treści TAK na bezpłatny numer 80402. Następnie w ciągu 5 dni należy dwukrotnie doładować konto kwotą minimum 25 zł (20 zł dla Heyah). Wartość drugiego doładowania zostanie podwojona.

W czasie trwania promocji podwojona kwota drugiego doładowania przyznawana jest tylko raz, a jej wysokość nie przekracza 150 zł. Drugie doładowanie należy wykonać w terminie trwania promocji. Dodatkowe środki można wykorzystać na wszystkie usługi, a termin ich ważności jest nieograniczony.

Zobacz: Regulamin promocji 2x Tak Tak i Podwójne doładowanie (plik .pdf; 66 kB).

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
417. ~
0

2011-08-29 23:09:53

Mi w Heyah podwojenie przyszło po ok. 10 minutach. @411, promocje podwojeń zawsze trwają ok. miesiąc.

Odpowiedz

416. ~Sako
0

2011-08-26 09:45:43

~Stradic poczytaj wypowiedzi powyżej, jednemu podwojenie doładowania przyjdzie po 20 min drugiemu po kilku dniach (mają czas do 5-ciu dni) także spokojnie i trochę cierpliwości w ostateczność pozostaje po tym terminie BOK, także spokojnie :)

Odpowiedz

415. ~lokop
0

2011-08-26 00:26:26

Mi po paru minutach doładowali,ale w regulaminie jest napisane że do pięciu dni można czekać.

Odpowiedz

414. ~Stradic
0

2011-08-25 18:55:01

Witam. Wczoraj wysłałem SMSa o treści „TAK” na numer 80402, doładowałem konto dwa razy i do dzisiaj nie podwojono mojego doładowania, długo trzeba czekać na podwojenie ??, jak to wygląda u Was ??

Odpowiedz

413. ~lokop
0

2011-08-25 12:00:18

do 18 września.

Odpowiedz

412. ~lokop
0

2011-08-25 11:57:33

Nie wszystko jest ok, mozna do 19 wrzesnia wyslac smsa i doladowac.

Odpowiedz

411. ~,
0

2011-08-25 11:50:37

chyba sie spoznilas ale nie jestem pewnien

Odpowiedz

410. ~yyy
0

2011-08-25 11:45:23

a ja mam takie pytanko wyslalam darmowego smsa i doladowalam konto 19stego pierwszy raz a drugi wczoraj. Czy mi podwoi czy sie spoznilam???

Odpowiedz

409. ~Milcho
0

2011-08-25 09:54:12

~408 jeśli tak zrobiłeś jak w regulaminie to poczekaj jeszcze dwa dni, jeżeli nie przyjdzie bonus (ja z tym problemów nie miałem) to odezwij się do BOKu na pewno szybko sprawdzą co i jak i naprawią ewentualną pomyłkę.

Odpowiedz

408. ~danger3
0

2011-08-25 09:38:50

ja czekam juz 3 dni i nic

Odpowiedz

407. ~
0

2011-08-24 23:34:35

@404 - ofercie Heyah brakuje tylko pakietów z większą ilością danych pobieranych z pełną prędkością, bo poza tym Heyah ma wszystko - za darmo w sieci, pakiety smsów do innych, net bez limitu, najtaniej do wszystkich dzięki podwojeniom i tanie międzynarodowe.

Odpowiedz

406. ~kalina
0

2011-08-24 14:53:04

z Regulaminu: •Wysłać SMS o treści TAK na bezpłatny numer 80402 ◦Wysłanie bezpłatnego SMS-a na dedykowany numer może nastąpić w dowolnym momencie w trakcie trwania promocji niezależnie od spełnienia warunku dwóch doładowań •Doładować konto jednorazowo za 25 zł lub więcej, •W ciągu 5 dni od tego doładowania ponownie doładować konto jednorazowo kwotą 25 zł lub więcej. Po spełnieniu powyższych warunków Klient otrzyma promocyjne doładowanie (spełnienie powyższych warunków musi nastąpić nie później niż do 18.09.2011 roku). Poza tym jeśli naprawde by sie zdarzylo że nie podwoja doładowania to po interwencji na hotline - na pewno doladuja - oni widzą wysłanego smsa zapisującego do promocji.

Odpowiedz

405. ~kalina
0

2011-08-24 14:50:10

do 398 i 399 w regulaminie jest zapis ze kolejnosc doladowan i wyslania smsa nie ma znaczenia. mozna wyslac spokojnie po 1 doladowaniu

Odpowiedz

404. ~Dagon
0

2011-08-24 10:02:11

~401 pamiętaj, że każdy rynek ma swoją specyfikę i w przypadku Polski konkurencja jest dość duża także jeśli chodzi o nową ofertę Heyah jestem tutaj spokojny. Podejrzewam, że największe zmiany będą odnośnie pakietów transmisji danych :)

Odpowiedz

403. ~
0

2011-08-23 23:26:11

402. Młody ty chyba już stawek koło złotówki i wyższych nie pamiętasz. Do czasu Play i PF obniżki podobno były niemożliwe. jaki problem podnieść ceny zwalając na kryzys, konieczność inwestycji itp. Zobacz sobie jak W3 trzyma ceny do Play pomimo obniżek MTRów.

Odpowiedz