DAJ CYNK

Podwójne doładowanie w T-Mobile Mix

21.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8955

Ważne 0

0

T-Mobile dla klientów wybranych taryf Mix przygotowało promocję na doładowania, w której można zyskać nawet 150 zł.

T-Mobile dla klientów wybranych taryf Mix przygotowało promocję na doładowania, w której można zyskać nawet 150 zł.

Dzisiaj wystartowała promocja T-Mobile Podwójne doładowanie do 150zł skierowana do użytkowników taryf Fon w Mix na czas, Nowy Tak Tak Fon w Era Mix, Happy w Era Mix, Nowa Era Mix oraz Era Fun w Era Mix. Dodatkowe środki wykorzystać można bezterminowo i na dowolne usługi.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatny SMS aktywacyjny o treści TAK na numer 80404. Po aktywacji promocji wystarczy, że w ciągu 5 dni konto zostanie dwukrotnie doładowane kwotą nie mniejszą niż 25 złotych, a wartość ostatniego zasilenia konta zostanie podwojona maksymalnie do 150 złotych.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
36. ~prost
0

2012-10-03 16:46:51

Od początku istnienia Ery mam ten sam numer telefonu.Jest to numer na kartę bez umowy.Z poprzednich podwójnych doładowań korzystałem,teraz podsuwają mi to badziewo 2x więcej,z którego prawie nikt nie korzysta,nawet jeśli to wycofuje się,bo nie zdaje praktycznego egzaminu.Najpierw trzeba wykorzystać wszystkie środki jakie masz na koncie,wtedy to 2x więcej.

Odpowiedz

35. ~
0

2012-09-27 12:14:14

@30 czekamy, czekamy! Podwajanie w Heyah to naprawdę coś :)

Odpowiedz

34. ~asde
0

2012-09-26 12:47:52

Tu jest regulamin http://www.t-mobile.pl/r/repo1/documents/t_sa/wop_podwojne_dolad owanie_do_150zl_w_mix.pdf Kto im pisze te regulaminy? Nieprzejrzyste, ciezko cos zrozumiec... A przeciez to prosta promocja... Wydaje sie, ze kolejnosc powinna byc 25 zl, sms, drugie doladowanie, ale glowy nie dam, bo balaganiarski opis!

Odpowiedz

33. ~asde
0

2012-09-26 12:44:14

Czy te dodatkowo doladowane srodki mozna wykorzystac na co sie chce, czy sa jakies ograniczenia? I czy maja jakas waznosc (np. znikaja po 30 dniach, jesli sie nie wykorzysta)? Czy najpierw nalezy wyslac sms, a pozniej doladowac 25 zl i pozniej druga kwote, czy najpierw 25 zl, potem sms, potem druga kwote?

Odpowiedz

32. ~ace
0

2012-09-25 20:35:38

to kiedy ten sms wysyłać na początku i później 2 doładowania, po pierwszym (bo po 1 doładowaniu dostałem sms o promocji), czy po drugim doładowaniu?

Odpowiedz

30. ~Leonard
0

2012-09-24 11:27:39

~25 takie promocje to akurat na plus dla każdego kto już ma podpisaną umowę z operatorem. Ciekawy jestem czy za jakiś czas pojawi się podwojenie w mixach od Heyah, zazwyczaj terminy podwojeń się pokrywały z grubsza w obu prepaidach.

Odpowiedz

29. wlo
0

2012-09-24 08:37:43

28. ~ttfon - no jest z czego się cieszyć przy tych stawkach cennikowych, jakie Era proponuje ;-) Ciekaw jestem gdzie te zasady kapitalistyczne - płącę i wymagam tu stosujecie?

Odpowiedz

28. ~ttfon
0

2012-09-23 23:10:12

Super, w końcu coś dla TakTakFon-owców! Dostałem SMS z informacją o promocji, zasiliłem 2x konto i podwoiło mi drugie doładowanie, rewelacja :)

Odpowiedz

27. ~Jogi
0

2012-09-22 18:55:01

Zawsze trochę kasy więcej na + moim zdaniem może być.

Odpowiedz

26. ~brodi43
-1

2012-09-22 18:52:05

ojej, jak zwykle narzekania Play-owców

Odpowiedz

25. wlo
0

2012-09-22 14:20:40

A nie prościej cennik z ciekawymi stawkami zaproponować klientom? No ale u nas jest tak, że jak promocji nie ma to się nie opłąca kupować... A to, ze cena od której robi się prtomocję albo rabat jest nieprzystająca do rzeczywistych warunków a często jest zawyżana. Tak jak ostatnio mój kolega pokazał mi ofertę z tych nowych ofert zakupów grupowych na pendrive''a - taniej o 50%, poczas gdy "półkową" cenę jak w gruponie po rabacie mieli w sklepie "za rogiem" ;-) Śmieszne...

Odpowiedz

24. ~
0

2012-09-22 13:33:47

Jeżeli ktoś ma link do strony T-mobile z opisem promocji to bardzo proszę, Promocja jest tak skamuflowana że nie umię jej znaleź

Odpowiedz

23. KA
0

2012-09-22 12:46:52

Drogi Jo - gdzie w W3 płacisz 22-25gr do Play? Daj namiar, zaraz przeniosę nr - będę miał tanio i jaki prestiSZ!

Odpowiedz

22. DanielR
0

2012-09-22 11:40:33

Jo (20), co za płytki sposób spojrzenie na tę kwestię... Po pierwsze, nie 19 gr, a efektywnie 13 gr. Po drugie na jakich zasadach masz takie stawki, czy tak prostych jak VM? Podaj szczegóły, a nie rzucasz tylko ogólnikami. Po trzecie twoje połączenia trwają maksymalnie minutę? Na minucie kilka gorszy, ale już na kilkudziesięciu, czy kilkuset minutach? Przy raptem 240 minutach (4 godziny), to już 21,60 zł różnicy.

Odpowiedz

21. ~> 20. jo
1

2012-09-22 11:14:49

Ja jednak wolę płacić v Virgin Mobile te 13 gr. / min. do wszystkich niż Twoje 22-25 gr. nie do wszystkich bo np. bez Play. Chcesz przepłacać Twoja sprawa, mi przepłacanie nie pasuje i wybieram VM.

Odpowiedz