DAJ CYNK

Poczta Polska uruchomiła mobilną wersję Envelo

17.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4

Ważne 3

0

Poczta Polska wprowadza mobilną wersję platformy Envelo. Dzięki niej ze smartfonów oraz tabletów działających na systemach Android i iOS można wysłać neokartkę.

Poczta Polska wprowadza mobilną wersję platformy Envelo. Dzięki niej ze smartfonów oraz tabletów działających na systemach Android i iOS można wysłać neokartkę.

Za pomocą aplikacji Envelo użytkownicy mogą wysłać neokartkę korzystając z dostępnej galerii obrazów lub przesłać zdjęcie ze smartfonu lub tabletu, które zmieni się w kartkę pocztową. Oprogramowanie pozwala na łatwą kompozycję i dopasowanie zdjęcia oraz dodanie krótkiego tekstu na awersie kartki. Można także skorzystać z proponowanej galerii zdjęć.

Dodatkowo, dzięki lokalizacji GPS, można załączyć informację z jakiego miejsca kartka została wysłana. Mobilną neokartkę można również zaadresować do wielu odbiorców z książki adresowej urządzenia.

Aplikacja Envelo zawiera również funkcję wyszukiwania placówek pocztowych. Wyszukiwarka umożliwia znalezienie placówki pocztowej dostępnej w najbliższej okolicy. Placówki można wyszukać stosując różne kryteria: otwarte teraz, bankomat w okienku, odbiór Multipaczki i Przesyłki Biznesowej, placówka dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Do wyszukanej placówki można ustalić trasę dla nawigacji.

Aplikacja Envelo dostępna jest w systemie iOS od wersji 6 na iPhone oraz iPad. Można ją pobrać bezpośrednio z App Store. Natomiast aplikacja dla Androida działa na telefonach oraz tabletach z systemem w wersji 4.0 i wyższej, a można pobrać ze sklepu Google Play.

Źródło tekstu: Poczta Polska

Komentarze
Zaloguj się