DAJ CYNK

Po roku nowy telefon w Play - ale z nową taryfą

30.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17398

Ważne 0

0

Play wprowadził możliwość wymiany telefonu po roku od podpisania umowy. Klient będzie jednak musiał zmienić taryfę - wynika z wpisu Marcin Gruszki, rzecznika operatora, na blogu.

Play wprowadził możliwość wymiany telefonu po roku od podpisania umowy. Klient będzie jednak musiał zmienić taryfę - wynika z wpisu Marcin Gruszki, rzecznika operatora, na blogu.

W Play klient nie musi już czekać do końca swojej umowy by zakupić nowy telefon w promocyjnej cenie zgodnie z aktualnym cennikiem. Teraz może to zrobić już po 12 miesiącach od zawarcia umowy lub ostatniego aneksu. Oferta przeznaczona jest dla Abonentów Indywidualnych oraz Biznesowych - napisał na blogu Marcin Gruszka.

Proponowane promocje oraz dostępne w nich taryfy są przygotowywane i wyliczane indywidualnie dla każdego klienta. Z oferta można zapoznać się w salonach lub poprzez telefoniczne biuro obsługi klienta.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
80. ~przedłużający
0

2010-09-07 11:35:03

witam przedłużyłem dzisaj na replay stan darmowy 49 i nie dostałem żadnych regulaminów ti znalazłem jeden link http://gsmonline.pl/download/files/regulamin_replay_stan_darmowy _18_08_2010_play.pdf a na playu go nie ma?chyba ze zle szukam

Odpowiedz

79. ~nowy_tel
0

2010-09-06 14:03:07

jezeli po dwonastu m-cach weźmiesz nowy abo + telefon to licz sie z tym ze czekasz do końca swojej właściwej umowy + następne dwa lata

Odpowiedz

78. ~xalax
0

2010-09-05 01:06:04

masz tak jak w orange, decydujesz sie szybciej - korzystasz z nowych warunków od najbliższego okresu rozliczeniowego ale okres umowy tej nowej liczy sie od konca starej jak przedluzysz rok wczesniej na 2 lata to masz juz praktycznie 3;)

Odpowiedz

77. ~Piki
0

2010-09-04 10:12:55

*HiK Przesiadka z SEC510 trochę trwa. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Chociażby teraz pisze z telefonu za pomocą swype (swoją droga na genialna sprawa :)) Jedyny mały minus to bateria. Ale taki telefon z takim ekranem musi zabierać dużo energii. Teraz jestem na etapie poznawania i instalacji aplikacji na androida ;)

Odpowiedz

76. ~przedłużający
0

2010-09-04 09:19:27

wielkie dzięki

Odpowiedz

75. ~wiedzący
0

2010-09-03 21:48:40

@73. Te punkty regulaminu mówią o tym, że aneks wchodzi w życie do dziesięciu dni od jego podpisania, a jego okres obowiązywania "dodaje" się do czasu aktualnej umowy.

Odpowiedz

74. ~przedłużający
0

2010-09-03 20:35:21

http://gsmonline.pl/download/files/regulamin_replay_stan_darmowy _18_08_2010_play.pdf tu jest link

Odpowiedz

73. ~przedłużający
0

2010-09-03 20:31:25

Ruszyłem myszką i znalazłem regulamin przejścia na longplay 49 (nie na stronie play). Sa tam 2 punkty których nie rozumien:"W przypadku, gdy aneks został zawarty do Umowy na czas określony, termin obowiązywania niniejszego aneksu liczony jest od dnia następującego po ostatnim dniu obowiązywania Umowy. 9. Postanowienia aneksu wchodzą w Ŝycie w terminie 10 dni roboczych od daty jego zawarcia postanowień aneksu Operator poinformuje Abonenta za pomocą krótkiej wiadomości tekstowej SMS." To w końcu wchodzi w ciągu 10 dni czy za rok w moim przypadku?

Odpowiedz

72. ~przedłużający
0

2010-09-03 20:13:35

Witam. Przedłużyłem na *500 umowę,wcześniej miałem one play 65, później przeszedłem na longplay 69, a teraz dowiedziałem się że mogę przejść na long play 49 i to od zaraz,co prawda umowa się wydłuży o 2 lata (łącznie 3 lata),ale fona dostane za zeta i abonament będzie 20 zł tańszy.Tylko że nie mogę znaleźć na stronie playa żadnego regulaminu. Może ktoś wskazać mi link?pozdrawiam

Odpowiedz

71. ~Hik
0

2010-09-03 17:34:36

*Piki, i jak sie sprawuje? :)

Odpowiedz

70. ~PiKi
0

2010-09-03 16:52:37

*HIk, powiem Ci że ja już mam swoją motorolkę ;) Wczoraj zamówiłem, a dzisiaj już jest :D

Odpowiedz

69. ~HIk
0

2010-09-03 14:30:37

PiKi, mam tak samo jak ty :D Motorola, longplay 69 (350 minut) + 2gb internetu za 30zl, a wszystko zalatwione w BOK. W salonie nie byli tak mili ;) Teraz tylko czekac do 5 dni;p

Odpowiedz

68. PiKi
0

2010-09-02 18:23:35

Tak do wiadomości wszystkich zainteresowanych, dzwoniłem do BOK i już do mnie jedzie LP69+Internet (2GB) oraz Milestone za 1zł. Jak widać to co było niemożliwe w salonie, było możliwe bez problemu przez BOK.

Odpowiedz

67. ~mytra
0

2010-09-01 23:19:18

W Long Play 69 na sucho jest tylko 233 min. dlatego dodawany jest na stałe pakiet minut do wszystkich w ramach abonamentu 117 min. jest w regulaminie taryfy.

Odpowiedz

66. PiKi
0

2010-09-01 21:15:50

*issa, wielkie dzięki za info, w takim razie będę męczyć tych na BOK.

Odpowiedz