DAJ CYNK

Plusikowe - cenniki i regulaminy

20.01.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11892

Ważne 0

0

Przedstawiamy szczegóły oferty Plusikowe, w ramach której otrzymać można bonus pieniężny jako dodatek do podpisanej umowy z Plusem.

Przedstawiamy szczegóły oferty Plusikowe, w ramach której otrzymać można bonus pieniężny jako dodatek do podpisanej umowy z Plusem.

Promocja dotyczy zarówno nowych umów, jak i aneksów do obecnych umów. W abonamentach dla klientów indywidualnych dostać można maksymalnie 300 zł bonusu, w ofertach MixPlus - 200 zł, w ofertach iPlus (dla klientów firmowych i indywidualnych) - maksymalnie 250 zł. Najwięcej zaproponować może sieć w przypadku abonamentów Plus dla Firm - tu wielkość bonusu sięga 400 zł.

Uzyskanie premii pieniężnej nie wyklucza możliwości otrzymania telefonu w promocyjnej cenie. Umowy w opcji z bonusem podpisywane są na 25 lub 37 miesięcy.

Do wypłaty bonusu gotówkowego - Plusikowego - klient będzie potrzebował kodu referencyjnego i kodu PIN. Kod  referencyjny zostanie wysłany SMS-em w ciągu 48 godzin od aktywacji numeru lub od momentu podpisania umowy. Z kolei Kod PIN to cztery ostatnie cyfry numeru telefonu, na który została podpisana lub przedłużona umowa.

Po otrzymaniu SMS-a z kodem referencyjnym klient powinien udać się do najbliższego bankomatu sieci Euronet lub BZ WBK w celu wypłaty Plusikowego. W bankomacie sieci Euronet lub BZ WBK należy wybrać opcję Przekaz pieniężny lub Wypłata bez karty.

Wypłatę Plusikowego można zrealizować w ciagu 30 dni, licząc od dnia po otrzymaniu SMS-a z kodem referencyjnym.

Pierwsze informacje na temat oferty Plusikowe przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji Plusikowe - klienci indywidualni (plik .pdf; 579 kB).
Zobacz: regulamin promocji Plusikowe - MixPlus (plik .pdf; 617 kB).
Zobacz: regulamin promocji Plusikowe - iPlus (plik .pdf; 231 kB).
Zobacz: regulamin promocji Plusikowe dla Firm (plik .pdf; 393 kB).
Zobacz: regulamin promocji Plusikowe - iPlus dla firm (plik .pdf; 258 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się