DAJ CYNK

Plus zaufanym sprzedawcą energii

24.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 18

Ważne 7

5

Polkomtel otrzymał Certyfikat Towarzystwa Obrotu Energią potwierdzający przystąpienie przez operatora sieci Plus do Kodeksu Dobrych Praktyk Sprzedawców Energii Elektrycznej.

Polkomtel otrzymał Certyfikat Towarzystwa Obrotu Energią potwierdzający przystąpienie przez operatora sieci Plus do Kodeksu Dobrych Praktyk Sprzedawców Energii Elektrycznej. Uzyskanie przez Plusa pozytywnego wyniku bardzo szczegółowego audytu gwarantuje klientom, którzy skorzystają z jego oferty energii elektrycznej, przejrzyste i jasne warunki współpracy.

Certyfikat potwierdza, że legitymująca się nim firma pozytywnie przeszła audyt i zapewnia swoim klientom jasne i przejrzyste warunki umów, bez żadnych kruczków prawnych, czy ukrytych opłat dodatkowych. Audyt był przeprowadzony przez zewnętrznego audytora firmę TUV Rheinland sp. z o.o. w ramach Kodeksu Dobrych Praktyk Sprzedawców Energii Elektrycznej przygotowanego przez Towarzystwo Obrotu Energią.

Badanie zostało przeprowadzone skrupulatnie i obejmowało cały zakres procedur i praktyk związanych ze sprzedażą energii elektrycznej, łącznie ze sprawdzeniem jakości obsługi klienta i standardów rozmów telefonicznych. Potwierdziło ono, że w obszarze energii elektrycznej Plus świadczy usługi na najwyższym poziomie i między innymi:

  • przed zawarciem umowy przekazuje klientom wyczerpujące informacje o ofercie,
  • dba, by wszystkie kwestie objęte umową były jak najbardziej przystępne dla klientów,
  • zapewnia wysoki poziom kompetencji przedstawicieli handlowych, z którymi można podpisać umowę bez wychodzenia z domu,
  • wystawia proste i czytelne faktury, by ich treść była przejrzysta dla klienta.

Audyt podkreślił wysokie kompetencje pracowników Plusa, wysoką jakość stosowanych procedur oraz dokumentów sprzedażowych oraz stosowanych przez spółkę narzędzi kontrolnych dotyczących obsługi klienta i reklamacji.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się