DAJ CYNK

Plus w reklamie znów porównuje się do Play

19.03.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 14628

Ważne 15

8

Plus ruszył z nową odsłoną kampanii Testuj LTE za 9 zł i tym razem porównuje swoją sieć z Play w Warszawie.

Plus ruszył z nową odsłoną kampanii Testuj LTE za 9 zł i tym razem porównuje swoją sieć z Play w Warszawie.

Kampania realizowana jest pod hasłem: W Warszawie Internet mobilny w Plusie jest trzy razy szybszy niż w Play. Sprawdź jak jest u Ciebie i testuj LTE za 9 zł.



Plus w porównaniu opiera się na danych z badania jakości sieci wykonanych na zlecenie UKE przez firmę Systemics PAB. W Warszawie w testach średnia prędkość pobierania w Plusie wyniosła ok. 32 Mb/s, natomiast w Play ok. 8 Mb/s. Plus udostępnił tez na stronie zestawienie danych dotyczących innych badanych miasto.



Wracając do testowania. Jedyny koszt, jaki ponosi osoba testująca, to opłata aktywacyjna, która wynosi 9 zł. Dostępne są oferty urządzeniem lub samą kartą SIM. Całość wymaga podpisania umowy na 24 lub 12 miesięcy. W przypadku rezygnacji z usługi, opłata abonamentowa nie zostaje naliczona. Usługę można testować za darmo przez 7 dni.

Źródło tekstu: wł

Tagi: LTE play plus
Komentarze
Zaloguj się
288. LuiN
0

2016-03-29 17:46:30

@287, marek - oferty abonamentowe z założenia mają wyższy priorytet. Czy to w Plusie, czy w Orange, czy w T-Mobile. Niczego tak nie udowodnisz. Sensowniej byłoby złapać kogoś z taką samą taryfą i już obowiązującą umową.

Odpowiedz

287. ~marek
0

2016-03-29 17:41:56

Chce testu z wypozyczonym modemem i modemem niezaleznym z karta kupiona w kiosku. Ciekawe czy dla testow maja priorytet na btsie a po tescie spada transfer. Moze ktos to przetestowac?

Odpowiedz

286. ~romqno
0

2016-03-25 21:13:24

Ludzie ludzie i po co to wszystko? Przeciez Plus własnie sie dogaduje z Playem by Plus mógł wpuszczać do siebie abonentów Playa z głosem i WŁĄCZNIE Z LTE!!!!

Odpowiedz

285. ~aa2103
0

2016-03-24 09:56:23

@266 sieć czeka na zgode UKE na uruchomienie nadajników. Ma to nastąpić 1.04 i od tego dnia LTE ULTRA ma być dostępna

Odpowiedz

284. ~Kolinek
0

2016-03-23 20:19:34

Miałem krótką przygodę z playem i skończyła się na tym, że wróciłem do plusa. Wierzcie mi, że jeśli chodzi o zasięg sieci i internet LTE to jest wielka różnica...

Odpowiedz

283. ~1908
-1

2016-03-22 15:14:42

do 266 - Widzew to nie Łódź !

Odpowiedz

282. ~
0

2016-03-22 06:08:06

No to nieźle Plus zaorał Plej

Odpowiedz

281. ~Janek
0

2016-03-21 20:16:04

No to odważnie :). Ale @278 widzę, że masz poczucie humoru, hehe. To jednak Plus jest w stolicy 3 razy szybszy, więc raczej nie ma wątpliwości, kto ten net ma najlepszy :D

Odpowiedz

280. ~
3

2016-03-21 16:09:29

Podobno najmocniejszy op porównuje się z podobno najsłabszym. Aż tak źle w Plusie?

Odpowiedz

279. TomekO
2

2016-03-21 13:49:57

@263 tombed na forum są informacje co i jak.

Odpowiedz

278. ~Adam
3

2016-03-21 13:29:40

Każdy chce się porównać do najlepszego

Odpowiedz

277. ~Technik
2

2016-03-21 12:30:56

Proszę zwrócić uwagę na całkowitą rozbieżność wyników w zależności od deklarowanego APN. Zamiana kart SIM w urządzeniach i test krzyżowy nie zmienia obrazu sytuacji. Innymi słowy osoby które korzystają z Internetu w Polkomtel na kartach głosowych, będą miały rozbieżny doświadczenia od osób które używają kart iPlus - data.

Odpowiedz

276. ~Technik
1

2016-03-21 12:24:20

WAWA - Marszałkowska21/3/2016 11:50-12:20średnia z 5 testów Plus:Huawei modem (pozycja za oknem), APN Internet: 21.4/12.8Mb p.26msiPhone 6 (wewnątrz budynku przy oknie) 3G -kóre łapie z automatu: 3.8Mb/2.1Mb p. 67msiPhone 6 (wewnątrz budynku przy oknie) LTE ręcznie wymuszone (APN: Plus): 6.3Mb/5.35Mb p. 78msBalkon bezpośrednia widoczność PKiN odległość 200-300mHuawei modem, APN Internet: 31.4/13.8Mb p.28msiPhone 6, LTE automat (APN: Plus): 25.13Mb/14.25Mb p. 77ms

Odpowiedz

275. ~
-2

2016-03-21 11:43:40

@274 Ładnie się przedstawił przed milionami słuchaczy ;)

Odpowiedz