DAJ CYNK

Plus przeprasza za problemy z "Mam talent"

03.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6296

Ważne 0

0

Plus aktywuje wszystkim klientom, którzy w ubiegłą sobotę zostali błędnie obciążeni opłatami za wysłane SMS-y premium, dodatkowy pakiet minut do wykorzystania na połączenia wewnątrz sieci.

Plus aktywuje wszystkim klientom, którzy w ubiegłą sobotę zostali błędnie obciążeni opłatami za wysłane SMS-y premium, dodatkowy pakiet minut do wykorzystania na połączenia wewnątrz sieci.

Sprawa dotyczy sytuacji z 27. listopada, w której użytkownicy prepaidów Plusa biorący udział w głosowaniu na uczestników programu "Mam talent", na skutek błędu systemu utracili środki z konta.

Pokrzywdzeni klienci otrzymają dzisiaj następującą informację:

Przepraszamy za problemy dot. naliczania opłat za SMS-y wysłane w weekend na numer 7322. Włączyliśmy pakiet przeprosinowy 30 minut do sieci. Pozdrawiamy. Plus.

Więcej na temat problemów Plusa z głosowaniem w Mam talent pisaliśmy w tej i tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2010-12-08 10:31:36

Oszuści i naciągacze :/

Odpowiedz

51. ~Adaś
0

2010-12-07 10:08:04

Możliwe, @49 czyli już zaczynają się problemy z Plusem, to ciekawe, zobaczymy ile jeszcze odrzucą owych reklamacji...

Odpowiedz

50. ~NINDUSTRIALNY
0

2010-12-06 13:56:08

Kiedys byla podobna sytuacja w 1 edycji BigBrothera. Klaudiusz opuscil dom nieslusznie.

Odpowiedz

49. ~Luq
0

2010-12-05 23:00:57

Ja świadomie wysłałem jednego, nieświadomie zaliczyło mi oprócz niego jedenaście innych i moja reklamacja generowana przez konsultanta została odrzucona. Te ich zwroty to chyba jakieś chybił trafił... teraz wysyłam reklamację na piśmie i odwołanie od ich "decyzji".

Odpowiedz

48. ~Adaś
0

2010-12-05 17:43:00

@46 to na razie jeden taki przypadek, czekamy na resztę ludzi. Zobaczymy jak to będzie faktycznie, żeby nie było tak że tutaj połowę przyjmą bez żadnego ale a z drugą połową motać będą. Trzeba jeszcze poczekać. Pewnie będzie info o tym.

Odpowiedz

47. Sonic
0

2010-12-05 13:45:13

ad @46 miało być do 12 misięcy nie 21 :)

Odpowiedz

46. Sonic
0

2010-12-05 13:44:38

@25 masz możliwość reklamowania usługi do 21 miesiecy wstecz, nawet jeżeli byłeś N/N. @44 ja zarządałem zwrotu za 8 wysłanych wiadomości a oddali za wszystkie 9 które wysłałem plus dodatkowe 30 minut do wszystkich, więc posępują fair. przynajmniej do mnie.

Odpowiedz

44. ~robertos
0

2010-12-05 12:14:20

Kurczę jakoś sprawa mnie ominęła, bo nie oglądam show tvn:) skoro komuś zeżarło wszystkie środki z konta, to powinni przywrócić każdemu co należne, a nie bawić się w jakieś minuty do sieci, bo to zwyczajnie jest niepoważne.

Odpowiedz

43. albek
1

2010-12-04 14:12:48

30minut tylko po sieci za takie można powiedzieć ogólnopolskie zamieszanie i skandal? zbytnio się nie postarali. Gdyby dali do wszystkich to ok. Zresztą jest masa artykułów w których czytamy że wysłanie sma (jednego!) skutkowało wyczyszczeniem konta klienta więc to trzeba wpierw rozpatrzyć a biorąc pod uwagę jak Plus podchodzi do reklamacji może być mega ciężko.

Odpowiedz

42. toms
1

2010-12-04 10:18:26

Ups, @40 był do @39.

Odpowiedz

41. ~
-1

2010-12-04 08:40:21

@36, tak ciezko jest zrozumiec, ze ktos ma dobra oferte u innego opa niz play? Pozatym nie kazdy lubi jesc tylko poprykarz bo takiego porównania mozna uzyc ;) korzystam z play i na stawki narzekac nie mozna ale mam troche dosc skladania reklamacji do rozpatrzenia reklamacji.

Odpowiedz

40. toms
1

2010-12-04 08:15:21

@36 Twój też.

Odpowiedz

38. ~Komisja nominacyjna
2

2010-12-04 01:11:02

Nominacja na PAJACA roku od okradzonych w Plusie

Odpowiedz

35. ~JA.
2

2010-12-03 23:07:00

Odpowiedzcie sobie na dwa proste pytania a zrozumiecie, że to nie była awaria tylko zamierzone działanie: 1. ilu anonimowych użytkowników będzie musiało zarejestrować swoje prepaidy, aby mogło wnieść reklamację? 2. Ilu użytkowników nie złoży reklamacji, którzy nie są zainteresowani ujawnieniem swoich danych osobowych? Plus GSM rzeczywiście powinien otrzymać tytuł MAM TALENT. Po pierwsze: zarobili na programie Mam Talent, po drugie: uzyskują dane osobowe miliona lub więcej do tej pory anonimowych abonentów, po trzecie: na tych którzy nie zdecydują złożyć reklamacji już zarobili, że HO HO!

Odpowiedz