DAJ CYNK

Plus: Play aż półtora roku zabrało namówienie Mumio na przejście

19.01.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12698

Ważne 14

22

W rozmowie z Wyborczą rzecznik prasowy Play Marcin Gruszka mówi, że nie obawia się skojarzeń grupy z Plusem. Z tego skojarzenia chce zrobić atut, aby klienci zobaczyli, że ludzie z Plusa przeszli do Playa. To stwierdzenie rozbawiło - jak sami przyznają - i zdziwiło pracowników biura prasowego Plusa.

W rozmowie z Wyborczą rzecznik prasowy Play Marcin Gruszka mówi, że nie obawia się skojarzeń grupy z Plusem. Z tego skojarzenia chce zrobić atut, aby klienci zobaczyli, że ludzie z Plusa przeszli do Playa. To stwierdzenie rozbawiło - jak sami przyznają - i zdziwiło pracowników biura prasowego Plusa.

Zobacz: Kabaret Mumio w reklamie Play.

Zaznaczają oni, że Mumio nie przeszło z Plusa do Play. Bo grupa, po siedmioletniej współpracy, w Plusie nie była już od półtora roku.

Play postanowiło odkopać Mumio - to oczywiście ich wybór, tylko prawdą jest, że Mumio nie przeszło z Plusa do Play - tylko trzymając się terminologii transferowej - zawodnicy pozostający od półtora roku bez klubu zostali zaangażowani przez nową drużynę - wyjaśnia Aleksandra Gieros-Brzezińska z biura prasowego Plusa dodając, że nie wie, dlaczego Play aż półtora roku zajmuje namówienie kogoś do przejścia do nich, ale to nie jej zmartwienie.

Co więcej, skoro Mumio tak się Play spodobało, Gieros-Brzezińska ma jeszcze jedną propozycję: oczywiście jeżeli Play potrzebuje pomysłów na reklamy, to możemy im kilka zgrać - począwszy od tych z lat 90. I jeszcze jedna wskazówka dla Play - u nas niedawno w reklamie był Obama. Jakby co, służymy danymi kontaktowymi.

Źródło tekstu: Wyborcza

Komentarze
Zaloguj się
88. ~jacguszi
0

2014-01-23 19:40:19

Internet w plusie kiedyś działał w całej polsce teraz już nie . Dzięki ci solorz !

Odpowiedz

87. ~rz
0

2014-01-22 03:52:54

Najbardziej durna odpowiedź jakiej mogła udzielić. Solorzowe d....olizaki, przesiaknely już tą specyficzną firmą taty i syna.

Odpowiedz

86. ~Calm7
0

2014-01-21 15:50:18

85). Ja mam taką sieć, gdzie mi nic nie ciąży, nie przerywa, i słychać wyraźnie, więc nie wiem z czym do ludzi ;-)

Odpowiedz

85. goral2099
0

2014-01-21 15:00:41

84: Ale na co wtedy zwalalibyście problemy z przeciążonymi sieciami??? Zastanów się co wypisujesz. ;P

Odpowiedz

84. ~Calm7
0

2014-01-21 14:56:18

A niech biorą go W3 we Trzy, każdy po 3mln z haczykiem, i będzie święty spokój z tym plajem ;-)

Odpowiedz

83. ~Daniel
0

2014-01-21 14:36:54

A mnie sie zdaje ze to poprsotu kolejny chwyt reklamowy jak 10 sek reklama typu: 6 na 10 przechodzi do PLAY. ten rok przyniesie wiele zmian, może Play zniknie? Moze ktoś kupi Tyle akcji by móc wchłonąć play z strukturą i bazą klientów??

Odpowiedz

82. ~Palcem w oko
0

2014-01-20 22:51:01

Rzec to trzeba i przyznać Plusowi odwagę, że pokazali doskonałą fantazję, reklamując za darmo Play. Nie ma to, jak reklama zrobiona przez konkurencję. Coś mi się zdaje, że Play może się stać mistrzem pijaru w tym roku.

Odpowiedz

81. ~
0

2014-01-20 21:08:12

@80 oj nie chciałbyś wyjazdów. To, że robisz byki i zwrócił ci ktoś uwagę jest dla ciebie osobiste, to masz nie tylko problem językowy. Zasięg to nie tylko LTE, ale rozbudowa szkieletu, stawianie non stop nadajników od Aero2, wymiana radiolinii i dołączanie DC do 2100. Skoro dla ciebie to LTE, to masz małe pojęcie na temat zasięgu i infrastruktury.

Odpowiedz

80. ~Nick
0

2014-01-20 18:08:41

@79 kup sobie vademecum dobrego wychowania, bo nie widzę powodu do osobistych wyjazdów z powodu najzwyklejszej literówki. A takie tłumaczenie jakoś do mnie nie przemawia, bo co ma zasięg komórkowy, do poszerzania zasięgu LTE? Taki bardziej PR-owski bełkot jak dla mnie.

Odpowiedz

79. ~
0

2014-01-20 17:45:23

@74 kup sobie słownik. Plus non stop modernizuje wszystkie technologie i nadajniki, to nie może nie być przejściowych problemów.

Odpowiedz

78. ~
0

2014-01-20 17:41:52

A Pan Toruński już dawno przeszedł z Play do Plusa i to nie jakiś pionek, tylko jeden z czołowych pracowników Play uciekł.

Odpowiedz

77. ~Calm7
0

2014-01-20 16:44:16

76). A to nie wina tych od plejaka? Coraz więcej ich się wiesza na Plusie..

Odpowiedz

76. ~Nick
0

2014-01-20 16:38:47

75) Ja o zasięgu komórkowym Ty o LTE, to się nie dogadamy. Mówię co wiem, a znajomy pracuje dla Polkomtela i klnie na czym świat stoi, ile ludzi dzwoni i się wkurza na coraz gorszy i wciąż pogarszający się zasięg Plusa, gdzie nie było wcześniej problemów, nim Polsat się nie wmieszał. Nie wiem co ma jedno wspólnego z drugim, może nadajników im brakuje i maszty ludziom zakaszają pod LTE i Polsat, skąd mam wiedzieć. Natomiast wiem co mówią klienci Plusa o zasięgu.

Odpowiedz

75. KrIs22
0

2014-01-20 16:24:18

74.Miałem internet w Orange to była poraźka,internet w Play konkretna źenada zastanawiałem się długo nad Plusem i to był dobry wybor ,nie sciemniaj i nie pisz takich głupot bo jak czytam co piszesz to ciągnie mnie nawymioty.Podaj przykład operatora w Polsce który na tak dobry zasięg?

Odpowiedz

74. ~Nick
0

2014-01-20 15:15:40

69) akurat jakość w Plusie leci na łeb na szyję, corac więcej marudzi na zasięg, gdzie do niedawna był dobry. Taka nowa polityka, Cyfrowy Polsat i LTE a Plus to tak na marginesie przypadkiem w tranzakcji wiązanej.

Odpowiedz