DAJ CYNK

Plus: nowa reklama Internetu mobilnego LTE [wideo]

20.02.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5100

Ważne 0

0

Sieć Plus przygotowała kolejną reklamę mobilnego dostępu do Internetu w standardzie LTE. Tym razem tematem reklamy jest możliwość przetestowania usługi... choć nie tylko.

Sieć Plus przygotowała kolejną reklamę mobilnego dostępu do Internetu w standardzie LTE. Tym razem tematem reklamy jest możliwość przetestowania usługi... choć nie tylko.

Szerzej o ofercie LTE sieci Plus pisaliśmy w tej wiadomości, a o możliwości wzięcia Internetu na próbę w tej wiadomości.



Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~
0

2012-03-05 17:39:15

szczerze. Uważam , że z nas strasznie biedny naród który niczego nie chce , wszystko neguje. A to tylko dlatego, że NAS nie stać....

Odpowiedz

20. ~vectra
0

2012-02-22 08:43:42

W Polsce mam pakiet 100mb wykupiony. Używam jak muszę. Wszelkie aktualizacje w telefonie mam ustawione na wifi. Jak jestem w domu, niech się ściąga do bólu. Jak straci zasięg mojego wifi, amba. A w Cz.. miałem to gdzieś, ba, telefon to było jedyne źródło internetu dla lapa. Polska daleko za... nie murzynami, za cześkami, nie wiem jak w innych krajach. Net najszybszy w jewropie? Chyba najszybciej się kończący.

Odpowiedz

19. ~vectra
0

2012-02-22 08:32:59

Nigdy nie wezmę. Mam 24mbit/nocą 64mbit, w kablówce - a i tak czekam na załadowanie stron z serwerów. Po chłopsku: mam Ferrari, ale jeżdżę po mieście, jego mocy nie wykorzystuję. Ale za to jeżdżę bez limitu paliwa, kiedy chcę. Miesięcznie przejeżdżam 60-70 GB. Co mi z autostrady, którą przejadę 7 GB i brak paliwa? Zła tendencja. W kraju ościennym południowym, na Cz... miałem numer na kartę. Net bez limitu. Telefon w tamtym momencie 3,6 mbit/s (a op zapewniał 7,2) - i miesięczne transfery na poziomie 30GB ot tak. Do czego dążę - wolniej, ale bez limitu - to właściwy kierunek.

Odpowiedz

18. ~wosq
0

2012-02-21 20:06:20

Przy obecnie proponowanych limitach i cenach nie sprzedadzą tego, nawet dając testowanie za free.

Odpowiedz

17. musslik
0

2012-02-21 14:01:02

buhaha a twoja wyobraźnia siedzi już na RedT ;-))))

Odpowiedz

16. ~PeHa od CePe
0

2012-02-21 11:55:06

Jako klienta w ogóle mnie nie zachęca ta reklama. Ja chcę mieć zasięg a nie prędkość (w dodatku wątpliwą). W Cyfrowym Polsacie się nie sprzedaje (a znam od kuchni) to próbują wsadzić w Plusie. Zasięg LTE od nadajnika słabieńki. Trzeba mieszkać w naprawdę szczególnym miejscu, by korzystać i się z tego cieszyć.

Odpowiedz

15. ~Alan
0

2012-02-21 11:31:19

Wziąłem w Plusie Tablet Samsung Galaxy 8.9 z LTE za 950zł plus abonament na 2 lata za 75 zł. Limit 15GB (taka promocja). Po obliczeniu ile musiał bym zapłacić w sklepie za taki tablet, oczywiście bez wbudowanego modemu LTE, to wychodzi podobnie cenowo, tylko ja mam jeszcze internet mobilny przez dwa lata.

Odpowiedz

14. ~
0

2012-02-20 22:53:22

PIENIĄDZE NA REKLAMĘ TO SĄ ALE NA PROMOCJE TO JUŻ NIE MA. W D . . . Ę SOBIE WSADŹCIE TE SWOJE REKLAMY. PRZEPRASZAM ZA JĘZYK I PODNIESIONY GŁOS ALE MÓWIĘ TO CO MYŚLI WIELU UŻYTKOWNIKÓW SIMPLUSA. WITKU JEŻELI UWAŻASZ, ŻE MOJA WYPOWIEDŹ JEST NIE NA TEMAT ALBO KOGOŚ OBRAŻA TO JĄ USUŃ - ZROZUMIEM.

Odpowiedz

13. ~ala
0

2012-02-20 22:40:39

LTE ma sens tylko na 8oomhz, już u21oo jest pomyłką, u9oo bo poratuje...

Odpowiedz

12. ~
0

2012-02-20 22:35:37

Przy tych,i tak niezlych,limitach w plusie w pelni starcza hspa+ do lte to abo od60do150zl ale od 10 do 100gb.jak networks! dostanie 900 a dalej 1.8GHz to w plusie to mozliwe.przy euro2012 siec w4 ma wazny egzamin w zakresie data.mirekb

Odpowiedz

11. ~pp
-1

2012-02-20 22:15:50

@9 Zgadza się, zawsze może być więc, ale realnie chodzi o to, żebyś maila z załącznikiem 20 MB zassał w parę sekund, a nie minut. Usługa nie dla wszystkich, ale nie można powiedzieć, że oferta jest słaba. Na tle konkurencji limity stosunkowo wysokie, prędkości znacznie lepsze, dostępność usług na terenie PL raczej dobra. Jak ktoś korzysta z AERO, czy Play będzie zaraz sapał, że drogo. Natomiast chodzi o to żeby było szybko. Maluchem spokojnie i tanio przejedziesz z Gdańska do Krakowa, ale np. Mercedesem E klasy zrobisz to szybciej i bardziej komfortowo, za to drożej, zgadza się?

Odpowiedz

10. FRGZ
0

2012-02-20 21:55:57

do 2 przeczytaj NOWY regulamin zanim coś napiszesz! Można rzeczywiście przetestować za Free...

Odpowiedz

0

2012-02-20 21:40:05

Ale limity juz znaczne nie sa. Bo o ile w nocy jeszcze ujdzie to za te 60zl to jest chyba tylko 3-7GB wiec zdecydowanie za malo przy predkosciach sieci LTE az prosi sie o dwa razy wyzszy limit. I wcale nie mam na mysli tych co backupuja internet, a zwyklych uzytkownikow, ktorzy beda chcieli chocby you tube w HD obejrzec itp

Odpowiedz

8. ~ciekawe
0

2012-02-20 21:36:18

po co dawac do testow LTE skoro nie ma zasiegu? pewnie po to ze 80% jest za leniwych aby zwrocic sprzet a wtedy klient wpada w 2 roczny abonament...

Odpowiedz

7. ~ciekawe
0

2012-02-20 21:34:45

ciekawe. czyli plus chce promowac slowo LTE. 4g nie moze bo lamusy z play przekrecily jego znaczenie. tylko czy zwyklego kowalskiego te skroty interesuja? chyba zanim wyedukuja klientow to wejdzie w 2013 roku konkurencja na gotowe :) zatem edukujcie edukujcie na razie guzik Wam sie sprzeda.

Odpowiedz