DAJ CYNK

Plus: LTE z laptopem lub tabletem

07.05.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8143

Ważne 0

0

7. maja wystartowała nowa oferta Internetu mobilnego w Plusie z laptopem Acer. Z nowej propozycji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

7. maja wystartowała nowa oferta Internetu mobilnego w Plusie z laptopem Acer. Z nowej propozycji mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

W ramach abonamentu klient otrzymuje pakiet danych (od 8 do 35 GB w zależności od wybranej taryfy), który może wykorzystać w godzinach od 8 rano do północy. Oprócz pakietu przeznaczonego do użycia w ciągu dnia, Klient otrzymuje również bezpłatny pakiet nocny - 50 GB - dostępny w każdej taryfie gratis, niezależnie od wysokości abonamentu.



Acer Aspire 5733, sprzedawany wraz z modemem LTE Huawei E398 LTE, nadaje się do pracy, rodzinnej rozrywki oraz edukacji dzieci. W nowej ofercie będą dostępne także pozostałe tablety i netbooki sprzedawane wcześniej w Plus Internet.

Specyfikacja techniczna laptopa Acer Aspire 5733:
Dysk twardy: 320 GB
Pamięć RAM: 4 GB
Procesor: Intel® Core™ i3-380M (3 MB L3 cache, 2.53, DDR3 1066 MHz, 35 W)
Czytnik kart pamięci: 2-in-1, Secure Digital™ (SD) Card, MultiMediaCard™ (MMC)
Karta graficzna: Intel HD Graphics 128 MB
Napęd optyczny: 8X DVD-Super Multi double-layer
WLAN: 802.11 b/g/n
Karta sieciowa: 10/100 Mbps
USB: 3x USB 2.0
Wbudowana kamera: 0,3 Mpix
Bateria: 6-komorowa, 4400 mAh
System operacyjny: Windows 7 Home Premium 64-bit

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
29. ~gadzet
0

2012-09-04 10:54:56

TA REKLAMA TO JEST BUJDA ZEBY WZIAC LAPTOPA ZA 1 ZL TRZEBA WPLACIC KAUCJE 750ZL I PLACIC CO MIESIAC 160ZL ZEBY UZBIERAC CALA KWOTE 2000ZL I TO JEST NIC NIE WARTE ALE SKORO NIKT W RZADZIE NIC Z TYM NIE ROBI TYLKO ROBIC POLSKI NAROD W JELENIA

Odpowiedz

28. ~Dżordzio
0

2012-07-14 09:38:11

Korzystając z internetu do browseringu, nawet ten laptop jest do bani ?

Odpowiedz

27. ~xtomix
0

2012-05-15 20:26:37

Ale ...jnia. 3 lata ten laptop może nie wytrzymać...

Odpowiedz

26. Vieslav
-1

2012-05-08 09:45:49

@23, to proszę bardzo, pokaż mi lepszą ofertę z laptopem (nie zbliżoną, ale dużo lepszą).

Odpowiedz

25. ~nanga-prabut
0

2012-05-08 09:32:25

3 lata . :))) Niech spadają.

Odpowiedz

24. Vincenzo
0

2012-05-08 00:52:05

Mamy tutaj Core 1 generacji a teraz na rynek wchodzi juz 3 generacja Ivy Bridge wiec sprzedac cos takiego to mistrzostwo swiata...

Odpowiedz

23. ~
2

2012-05-07 23:47:08

20, to jest pogorszenie oferty, i z czego tu sie cieszyc? Zacznij uzywac mozgu.

Odpowiedz

22. ~wosq
0

2012-05-07 23:23:42

Tobias rządzi.

Odpowiedz

21. ~
0

2012-05-07 21:05:26

@20, niektórzy nie maja innej alternatywy do korzystania z netu w domu.

Odpowiedz

19. ~Plus
0

2012-05-07 20:47:16

Klient może ustalić limit miesięczny, w pierwszym miesiącu jest obligo 25 zł, później można zmienić nawet na 0 zł. Co do oferty to troche kicha, nie dość że wycieli Netboki i Tablety z oferty na 24 mies to jeszcze za Acera w Ab 90 zł trzeba zapłacić 499 zł. 499 + 3200 zł = 3699 zł, za taką kasę mamy 2 takie lapki w Media Espert. Tym bardziej limit 8 GB, przy LTE wykorzystamy go w max tydzień. A miało być tak pięknie... Zyga zbiera na odstetki dla Banku :)

Odpowiedz

18. ~
0

2012-05-07 19:41:32

Jaja sobie robią. Lejek diabli wzięli, tablet niedawno dostępny był z umową na 24 miesiące, przy tym samym abonamencie. Kiepską metodę Zyga przyjął na spłacanie kredytów, bez klientów to się nie uda.

Odpowiedz

17. ~
0

2012-05-07 17:38:59

mam 10GB za 50zl z lejkiem bez terminala i nie podoba mi sie to, ze teraz plus cofa sie i daje bez lejka

Odpowiedz

16. ~
0

2012-05-07 17:38:03

1) Laptop z wyposażeniem poprzedniej generacji 2) Acera kijem bym nie tknął ze względu na awaryjność komponentów, i pękające obudowy TYM BARDZIEJ że to ich ekonomiczna seria! 3) Po 3 latach mamy 3800zł prawie mniej w kieszeni to lepiej kupić lepszego lapka osobno, a za resztę mam spokojnie 12GB w ofnk na allegro za ~60zł lub w playonline jak komus zasieg nie przeszkadza....wiec cinnnko

Odpowiedz

15. ~
1

2012-05-07 17:26:33

@4 i 14 - czy oni w tych agencjach PR musza zatrudniac takich glupkow? Przeciez tego sie nawet nie da wyslac w comiesiecznym raporcie do klienta, takie to sztuczne i prostackie...

Odpowiedz

13. ~
0

2012-05-07 16:56:32

@3 po dwóch latach sprzęt jest już tak archaiczny że ciężko czasem go używać. Mam blisko 2 letniego eeePC i niestety YouTube tylko w 480p niektóre www z zawartością html5 chodzą jak diesel na mrozie...a gdybym się połaszczył na tego typu promocje...tylko płakać i płacić jeszcze rok.

Odpowiedz