DAJ CYNK

Plus: jak działa Mobilny ePodpis

30.07.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1751

Ważne 0

0

W kolejnym odcinku Blog+TV, Plus zaprezentował działanie usługi Mobilny ePodpis, umożliwiającej wygodne podpisywanie dokumentów przy pomocy kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

W kolejnym odcinku Blog+TV, Plus zaprezentował działanie usługi Mobilny ePodpis, umożliwiającej wygodne podpisywanie dokumentów przy pomocy kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Pod względem prawnym, ePodpis jest równoważny podpisowi własnoręcznemu. Opłata za transmisję danych wynosi 10 zł netto miesięcznie i naliczana jest przez 24 okresy rozliczeniowe w fakturze za usługi telekomunikacyjne. Dodatkowo MobiTrust pobiera jednorazową opłatę licencyjną za usługę Mobilnego ePodpisu w kwocie 10 zł netto.



Szerzej o usłudze Mobilny ePodpis pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Blog+TV, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~piotr
0

2010-12-03 17:55:44

www.mobitrust.pl nie działa od dłuższego czasu (komunikat brak dostepu, nawet z iPlusa...) Ich infolinia 12 444 1362 nieosiągalna z sieci Polkomtela. Żenada, uzywam Mobitrust od roku, ale teraz potrzebuję supportu, a kompletnie go brak? Nie wiecie skąd wziąć teraz oprogramowanie Protector? Ze strony producenta nie da się ściągnąc...

Odpowiedz

13. wlo
0

2010-07-31 20:50:21

~Rogi - na nowych dowodach ma być miejce na "podpis" a nie darmowy podpis ;-)

Odpowiedz

12. wlo
0

2010-07-31 20:49:03

~jerry - jesteś pewien?

Odpowiedz

11. ~abonent
0

2010-07-30 16:35:28

Może niech się lepiej zajmą lawiną odpływających klientów i zatrą wstyd po daremnej ofercie syberyjskiej.Znalazłem na forach jakieś informacje dotyczące taryf samurajskich, ale pewnie to jakiś koncert życzeń spreparowany przez dziecię neostrady, bo nic się nie dzieje, a każda kolejna oferta gorsza od poprzedniej. Ile jeszcze ludzi musi odpynąć, by się spece od ofert w Polkomtelu obudzili?

Odpowiedz

10. ~
0

2010-07-30 14:34:35

drogo - chyba, ze ktos codziennie gdzies musi skldac podpis udokumentowaniem, ze to... cokolwik. Poza tym jest jeszcze pytanie, gdzie on jest akceptowany????

Odpowiedz

9. ~Rogi
0

2010-07-30 12:15:05

Elektroniczny podpis ma być podobno na nowych dowodach, które będą darmowe.

Odpowiedz

0

2010-07-30 11:30:37

@azor ile za takie coś dostajesz? Są jeszcze wolne miejsca? Bo też chciał bym zarobić spamując na różnych serwisach.

Odpowiedz

7. ~azor
0

2010-07-30 11:27:03

A ja się wybieram na imprezę organizowaną przez Plusa, ich serwis muzyczny www.muzodajnia.pl W Giżycku, siatkówka plażowa i koncerty o browarku nie wspominam. a koncercie w Giżycku wystąpią gwiazdy: KOMBII IRA KATERINA BLUE CAFE ANIA WYSZKONI URSZULA VOLVER MROZU PATRYCJA MARKOWSKA Polecam i może do zobaczenia:) Dla tych co nie dotrą transmisja na żywo ; POLSAT (część I o godz. 20.15, część II o godz. 21.15)

Odpowiedz

6. ~jankees
0

2010-07-30 11:06:48

Usługa, jak to usługa zawsze sie przydaje. Tylko skoro niweluje papierkową robotę, to dlaczego chcą symboliczne 2 zł?

Odpowiedz

0

2010-07-30 11:06:33

Już widzę nowy zawód e-grafolog. I ile afer z tego będzie...

Odpowiedz

3. ~jerry
0

2010-07-30 10:57:34

tylko po co za coś płacić, jak można mieć za darmo? 17 czerwca weszła nowelizacja ustawy o informatyzacji. A darmowy podpis na epuap.gov.pl

Odpowiedz

2. lordi
0

2010-07-30 10:54:34

koszt jednak pozostawia do życzenia, no i tylko PLUS, sam bym się skusił dopiero za symboliczne 2zł

Odpowiedz

1. PLAY
0

2010-07-30 10:29:00

Dobre takie coś, po co biegać po instytucjach czy gdzie indziej jak można (prawie wszystko) załatwić w sieci.

Odpowiedz