DAJ CYNK

Plus GSM: promocja "Pakiet wakacyjny 15 zł" oraz "Chat Plus"

02.07.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

1 lipca br. rozpoczęła się promocja "Pakiet wakacyjny 15 zł" na korzystanie z usług rozrywkowych oraz przesyłanie wiadomości multimedialnych MMS.

1 lipca br. rozpoczęła się promocja "Pakiet wakacyjny 15 zł" na korzystanie z usług rozrywkowych oraz przesyłanie wiadomości multimedialnych MMS. W jej ramach każdy abonent, który wyśle SMS o treści PAKIET pod bezpłatny numer 101, otrzyma 15 PLN (18,30 PLN brutto) do wykorzystania na wysyłanie MMS-ów z telefonu oraz ściąganie dowolnych dzwonków, grafik, komiksów i gier Java dostępnych w ośrodku Rozrywka.

Promocja trwa do 31 sierpnia br., promocyjny pakiet zaś można wykorzystać do końca trzeciego pełnego okresu rozliczeniowego liczonego od dnia aktywacji pakietu.

Również w dniach 1 lipca - 31 sierpnia br. będzie dostępna w sieci Plus GSM wakacyjna promocja cenowa usługi Chat Plus. W czasie jej trwania opłata za skorzystanie z usługi zostanie obniżona do 12 gr brutto (10 gr netto).

Chat Plus umożliwia uczestniczenie w czatach przy wykorzystaniu telefonu komórkowego. Wystarczy tylko wybrać pseudonim (nick) oraz kanał tematyczny, by móc zawierać nowe znajomości lub spotykać się ze znajomymi.

Promocją objęte jest wysyłanie wiadomości SMS pod numer 707, a także korzystanie z menu Chat Plus na kartach Plus Mega. Z promocji mogą korzystać wszyscy klienci Plus GSM.

Źródło tekstu: Plus GSM

Komentarze
Zaloguj się