DAJ CYNK

Plus GSM: nowy cennik korzystania z usługi WLAN

27.05.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Plus GSM wprowadza promocyjny cennik korzystania z bezprzewodowego, szerokopasmowego dostępu do Internetu w tej technologii. Promocja "WLAN z Plus GSM" obowiązuje do 30 września br.

Plus GSM wprowadza promocyjny cennik korzystania z bezprzewodowego, szerokopasmowego dostępu do Internetu w tej technologii. Promocja "WLAN z Plus GSM" obowiązuje do 30 września br.

Usługa "WLAN Internet Plus GSM" oferuje użytkownikowi prosty i szybki sposób korzystania z Internetu z prędkością do 11 Mb/s w takich miejscach jak np. lotniska, centra handlowe czy hotele. Opłaty za korzystanie z usługi naliczane są za realny czas trwania połączenia - jeżeli użytkownik wykupi np. pakiet godzinny, może korzystać z niego w trakcie kilku lub kilkunastu, a nie tylko jednej sesji. Dla wygody klientów Plus GSM wprowadził dwie formy płatności:

a.. kartą płatniczą - użytkownik wybiera na stronie startowej liczbę minut, o jaką chce zwiększyć wartość konta (czas dostępu), widząc jednocześnie, ile wyniesie koszt zwiększenia wartości konta (do wyboru ma kilka wariantów "okresu dostępu")

a.. za pośrednictwem wiadomości SMS Premium; użytkownik ma do wyboru trzy pakiety - 30, 60 i 90 minut; ta forma zasilenia przeznaczona jest wyłącznie dla abonentów i użytkowników sieci Plus GSM.

Płatności za pomocą SMS Premium
Czas w minutach - Cena netto w zł - Cena brutto w zł - Numerb SMS
30 - 5 - 6,10 - 7556
60 - 7 - 8,54 - 7756
90 - 9 - 10,98 - 7956

Płatność kartą kredytową
Czas - Cena brutto w zł
60 minut - 9
90 minut - 12
15 godzin - 50

Warunkiem korzystania z publicznej sieci WLAN jest posiadanie terminala (np. PDA, notebook) z kartą WLAN zgodną ze standardem 802.11b, odpowiedniego oprogramowania oraz przebywanie w zasięgu usługi "WLAN Internet Plus GSM".

Źródło tekstu: Plus GSM

Komentarze
Zaloguj się