DAJ CYNK

Plus GSM: nowa taryfa Simplus Team 2

23.03.2004

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Plus GSM wprowadza nowy plan taryfowy dla klientów usługi przedpłaconej Simplus.

24 marca sieć Plus GSM wprowadza nowy plan taryfowy dla klientów usługi przedpłaconej Simplus. Główne zalety "Simplus Team 2" to tanie sms-y, najtańsze na rynku połączenia do wszystkich sieci poza godzinami szczytu i w nocy, super tanie połączenia weekendowe, oraz bezpłatne naliczanie opłat co sekundę już po pierwszej minucie połączenia.

"Badania wykazują, że wielu naszych klientów, szczególnie młodzież, bardzo ceni sobie możliwość wykonywania tanich połączeń poza godzinami szczytu i w weekend - powiedział Robert Krawczyk, członek zarządu, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Polkomtel S.A. Dlatego postanowiliśmy obniżyć ceny połączeń w tym czasie oraz wydłużyć czas jego trwania. W taryfie "Simplus Team 2" weekend zaczyna się w piątek o 18 i trwa do 8 rano w poniedziałek. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza nowa, atrakcyjna propozycja zostanie doceniona i szybko zyska dużą popularność?.

Taryfa ?Simplus Team 2?, w przeciwieństwie do niektórych, analogicznych rozwiązań na rynku, umożliwia korzystanie z szerokiego wachlarza usług telefonii komórkowej tj. przesyłanie coraz popularniejszych wiadomości multimedialnych MMS, dostęp do Internetu czy poczty elektronicznej. Ponadto ?Simplus Team 2? oferuje możliwość wykonywania połączeń międzynarodowych oraz korzystania z roamingu w 140 krajach w sieciach ponad 260 operatorów.

W taryfie ?Simplus Team 2? bezpłatnie dostępna jest również usługa "Swojaki". "Swojaki" to cztery określone indywidualnie przez użytkownika numery, (dwa do połączeń głosowych: sieć Plus GSM i telefonia stacjonarna oraz dwa do wysyłania wiadomości tekstowych), które zmniejszają o ponad 33% koszt wykonywanych połączeń oraz wysyłanych SMS-ów. Dzięki ?Swojakom? koszt minuty połączenia w nowej taryfie w weekend wynosi tylko 40 groszy brutto!

Usługa przedpłacona Simplus oferowana jest przez sieć Plus GSM od 3 czerwca 1998 roku . Na koniec roku 2003 udział Simplus w rynku usług przedpłaconych wynosił ponad 30% - z usług Simplus skorzystało już ponad 3 mln użytkowników. Z usług sieci Plus GSM korzysta ponad 5,8 mln użytkowników i dostępna jest dla 99% mieszkańców Polski, zamieszkujących 98% terytorium naszego kraju. Dzięki szerokiej ofercie roamingowej abonenci Plus GSM mogą korzystać ze swych telefonów w 136 krajach na sześciu kontynentach, w sieciach 266 operatorów komórkowych. Plus GSM oferuje zaawansowane technologicznie usługi takie jak: pakietowa transmisja danych GPRS, szybka transmisja danych HSCSD (jako jedyny operator w Polsce), usługi oparte na platformie sieci inteligentnych oraz przesyłanie wiadomości multimedialnych MMS.

Źródło tekstu: Plus GSM

Komentarze
Zaloguj się