DAJ CYNK

Plus: Galaxy Note w cenie Galaxy S II

27.10.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8441

Ważne 0

0

Od 25. października w cennikach sieci Plus dostępne są dwa nowe urządzenia: Sony Ericsson Xperia neo V i Samsung Galaxy Note. Ten ostatni, choć poza promocją kosztuje prawie 4 tys. zł, ceny promocyjne ma takie same jak Galaxy S II.

Od 25. października w cennikach sieci Plus dostępne są dwa nowe urządzenia: Sony Ericsson Xperia neo V i Samsung Galaxy Note. Ten ostatni, choć poza promocją kosztuje prawie 4 tys. zł, ceny promocyjne ma takie same jak Galaxy S II.

Wraz z nowym cennikiem spadają też ceny kilku dostępnych do tej pory telefonów (i tabletów): Samsung I9003 Galaxy S, Samsung S8500 Wave, Samsung P1000 Galaxy Tab, LG P920 Swift 3D, Nokia E7, Nokia E6, HTC Sensation i HTC Wildfire S.

Szerzej o Galaxy Note pisaliśmy w tej wiadomości.



Zobacz: regulamin promocji Do Usług dla Firm II (plik .pdf; 422 kB).
Zobacz: regulamin promocji Do Usług dla Firm z Internetem II (plik .pdf; 344 kB).
Zobacz: regulamin promocji Do Usług dla Firm IIz Pakietem w Sklepie Internetowym (plik .pdf; 435 kB).

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~mietek p
0

2011-12-17 23:59:59

Uzywam od kilku tygodni glaxy note i jest rewelacyjny,jego wielkosc-jest ok.Balem sie ze bedzie za duzy ale jest taki jaki byc powinien.Mialem galaxy S2 ORAZ IPHONA 4S pozylem sie ich ale ALE KIEDY LEZALY OBOK SIEBIE te 3 telefony...note to inna klasa.Wreszcie mozna przegladac internet.Filmy w rewel.jakosci wraz z czytelnymi napisami.Rysik-myslalem ze to takie badziewie jak w jakims innym tel.ktory w przeszlosci uzywalem..ale pisze sie dobrze i nie jest prawda ze posiada jakies opoznenie.PONADTO APARACIK 8 I 2.

Odpowiedz

23. ~
0

2011-10-28 08:44:50

Fakt, Galaxy R superek, ale Note kusi jeszcze większym ekranem...

Odpowiedz

22. ~
0

2011-10-28 08:19:35

A po raz drugi wybrałbym Galaxy R i9103 z Tegra 2. Żadnych kłopotów z grami, aplikacje działają błyskawicznie, żadnych lagów. Ekran świetny, przyzwoicie duży. Cena zadowalająca. Rakieta

Odpowiedz

21. ~
0

2011-10-27 23:56:47

@5 wiesz, z tego co kojarzę to akurat iphone;a 4 mają taniej przy niższej taryfie (w T) więc są plusy tu i tam,a nie tylko w Plusie (gdzie jest też dużo minusów^^) swoją drogą na wielu forach jest wojna SGSII a IP4, zapominając o kilku b.dobrych konkurencyjnych telefonach. a szkoda...

Odpowiedz

20. ~jk
0

2011-10-27 22:10:36

Wielkich zwiech nie zauważyłem. Wykonanie na poziomie S2. No i ekran bajka.

Odpowiedz

19. ~jk
0

2011-10-27 22:08:29

Telefon jest naprawdę duży, można powiedzieć ze na granicy akceptowalnosci. Ja przesiadlem się właśnie z SGS2 i ogólnie ma się wrażenie ze to S2 tylko pól raza większa. Trudno coś obiektywnie powiedzieć po paru godzinach ale wydaje się ze ma lepsza jakość rozmow, robi bardzo dobre zdjęcia, rysik sprawuje się genialnie. Jeżeli komuś nie przeszkadza wielkość to mogę szczerze polecić. Procesor daje radę. Jakiś wielkich zwiech

Odpowiedz

18. BRENT
0

2011-10-27 17:33:55

@jk, napisz proszę parę zdań o tym telefonie, bo bardzo mi się podoba i zastanawiam się nad zmianą SGS2 na niego.

Odpowiedz

17. ~jk
0

2011-10-27 17:22:43

Osobiście dziś kupiłem za 2499 PLN brutto. Jest gigantyczny (jak na telefon) ale zupełnie boski.

Odpowiedz

15. ~@kormoran
0

2011-10-27 17:10:15

Powiedz mi co ma piernik do wiatraka?

Odpowiedz

14. ~kormoran
0

2011-10-27 16:19:30

Na Allegro cena jest przyzwoita 2499 złotych.Ale dlaczego nie ma w ofercie HTC Sensation XE? Czyżby w Plusie wystraszyli się recenzji tego telefonu, który zrobił Chip? Cytuję: "Jednak całkiem nie w porządku jest jakość rozmów. Po stronie telefonu zanotowaliśmy znaczne szumy oraz wyblakły i trzeszczący dźwięk. Do tego dochodzi brzydkie przesterowanie. Po stronie sieci stałej dźwięk jest jeszcze do zaakceptowania. Dźwiek z głośnika jest wyblakły i buczący, rozmówcę trudno jest zrozumieć."

Odpowiedz

13. ~Rolly
0

2011-10-27 15:39:48

No i super promocja :) na pewno się tym zainteresuję !

Odpowiedz

12. ~
-2

2011-10-27 15:32:23

W Play taniej kosztuje na Życzenie.

Odpowiedz

10. Kubus
0

2011-10-27 15:12:54

W abonamencie za 90 zł netto +2GB na internet poniżej 600 zł netto. Ujdzie.

Odpowiedz