DAJ CYNK

Plus: darmowy Drogowskaźnik na święta

20.12.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4015

Ważne 0

0

Od 20. grudnia do 2. stycznia Plus daje swoim klientom możliwość bezpłatnego korzystania z usługi Drogowskaźnik.

Od 20. grudnia do 2. stycznia Plus daje swoim klientom możliwość bezpłatnego korzystania z usługi Drogowskaźnik.

Drogowskaźnik to mapa Polski z nawigacją on-line przygotowana we współpracy z Targeo. Umożliwia ona wyszukiwanie adresów, miejscowości oraz posiada bazę punktów użyteczności publicznej (POI) takich jak bankomaty, apteki, restauracje itp. Dodatkowe funkcje, które z pewnością ułatwią przedświąteczne zakupy czy noworoczne wyjazdy, to:
obsługa GPS-u (wbudowanego i Bluetooth),
możliwość zapamiętywania Moich miejsc,
wyznaczanie trasy - opis trasy manewr po manewrze, możliwość ustalenia własnej pozycji bez dodatkowego modułu GPS, na podstawie sieci GSM,
informacja o korkach na drodze,
rozkłady jazdy i trasy komunikacji miejskiej w kilkudziesięciu największych miastach Polski.

W czasie trwania promocji klienci sieci Plus korzystający z aplikacji nie będą płacili za korzystanie z aplikacji a także za transmisję danych. Aby aktywować darmowy Drogowskaźnik należy wysłać darmowy SMS o treści DROGOWSKAŹNIK na numer 8045. W odpowiedzi klient otrzymuje link do pobrania aplikacji.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2010-12-22 12:52:29

@14 ale przy każdej promocji są przecież regulaminy , więc można się z nimi zapoznać. Osobiście wydaje mi się , że nie ma co narzekać, taka mapa przyda się pewnie nie jeden osobie- tym bardziej w okresie świątecznym. Mogliby tylko dać jakiś dłuższy okres promocji, bo tego typu usługi są też dostępne w pozostałych sieciach przez 3- 6 miesięcy (przynajmniej w orange)

Odpowiedz

14. ~a_lex
0

2010-12-20 23:22:36

A transmisja pewnie jest darmowa po APN: wap. Czyli jak toś nie za bardzo wie o co chodzi, to zapłaci. Ten trochę kumaty zapłaci jeszcze więcej, gdy zmieni APN na wap, a potem zapomni przywrócić dla innych aplikacji INTERNET - bo WAP jest rozliczany chyba 20 gr za 10 kB (a nie za 100kB!).

Odpowiedz

13. ~
0

2010-12-20 16:45:32

Tu akurat chyba wszyscy się zgodzimy że ludzie z o$$a to debeściaki :D

Odpowiedz

12. ~a_lex
0

2010-12-20 16:44:28

Dużo tańsze jest targeo mobi - to jest to samo, tylko bez darmowej transmisji danych. Ale ten programik zużywa niewiele transferu , więc spokojnie można go sobie używać w wersji targeo mobi - opłata 6,1 za miesiąc to dosyć sporo, biorąc pod uwagę darmową konkurencję.

Odpowiedz

11. papszmir
1

2010-12-20 16:17:24

#7 tak samo "najleprzy" jak ty :D

Odpowiedz

10. ~BB
-1

2010-12-20 15:02:57

Komus dziala to na blackberrym? 909 Application authentication failure 2-169 MIDlet Certificate Chain error

Odpowiedz

9. ~Link do drogowskaźnika
1

2010-12-20 14:33:40

http://www.simplus.pl/v.do?idx=1187794

Odpowiedz

8. ~
1

2010-12-20 14:13:05

No właśnie. Chyba w SMS ma Być "Z" a nie "Ź".

Odpowiedz

7. PIay
0

2010-12-20 14:01:44

zaden plus,play najeprzy

Odpowiedz

6. ~me
-1

2010-12-20 13:57:37

Kiedy stawka 29 gr za minute w mix plusie????

Odpowiedz

5. ~
0

2010-12-20 13:21:06

Nie mam gps ale ściągnęłem wersje 2.1.23 Działa chyba u każdego operatora, godna polecenia aplikacja. Wcześniej pobrałem lżejszą wersje i nic się nie dało z nią zrobić bo domagali się uaktywnienia konfiguracji plusa

Odpowiedz

4. ~eleteleble
0

2010-12-20 13:11:34

treść sms powinna być: DROGOWSKAZNIK bez pl znaków

Odpowiedz

3. ~key
0

2010-12-20 12:33:20

czy ten drogowskaznik to cos takiego jak naviexpert?

Odpowiedz

2. ~Krzysiek
0

2010-12-20 12:22:29

fajny tylko szkoda że taki DROGOwskaźnk kosztuje

Odpowiedz

1. Hose
0

2010-12-20 11:40:04

Nawet Plus potrafi czasem pozytywnie zaskoczyć ;-)

Odpowiedz