DAJ CYNK

Plus: 10% więcej za doładowanie w miksie

20.08.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2159

Ważne 0

0

Do 17. września trwać będzie w Plusie promocja, dzięki której za zasilnie konta w usłudze mix użytkownik otrzymać może 10% więcej wartości doładowania.

Do 17. września trwać będzie w Plusie promocja, dzięki której za zasilnie konta w usłudze mix użytkownik otrzymać może 10% więcej wartości doładowania.

Aby skorzystać z promocji, należy zasilić konto kwotą w wysokości 20 zł za pomocą strony operatora pod tym lub tym adresem.

Dodatkowy bonus w wysokości 10% zasilenia trafi automatycznie na konto użytkownika. Będzie można go wykorzystać na dowolne usługi operatora.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 95 kB).

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
13. ~
0

2012-08-23 20:22:05

@10 ale ten pakiet jest tylko w Plusie? W Heyah masz czysto - 3,90 pakiet do wszystkich sieci, a ten Plusowy "pakiet do wszystkich w Plusie"? Tylko w obrębie sieci?

Odpowiedz

12. Jo
0

2012-08-20 22:52:06

Pojechali z promocją na maxa na wakacje z 20 złoty 10% to dwa złote dodatkowo Czy oni w ogóle mają na oku co daje konkurencja ? Na "waciki" to 2 złote ? Też nie wystarczy ? Jak to było w killerze ? ...2 złote ? o...łeś ? co ja sobie za to kupię ? waciki ?

Odpowiedz

11. ~mieciu
0

2012-08-20 22:48:59

a czy ktoś przeczyła regulamin? jest napisane wyraźnie "do każdego zasilenia swojego konta kwotą o wartości 20 zł brutto " no chyba na głowę Plus upadł

Odpowiedz

10. ~guest
0

2012-08-20 19:20:03

@9 Czytać umi? Do października..

Odpowiedz

9. ~
0

2012-08-20 15:55:01

Nie no, cienka promocja. Podobnie z pakietem smsów za 5 - niby ok, ale też do połowy września, czyli zaraz koniec. Promocje to tylko Heyah, smsy za 3,90 już od kilkunastu tygodni. tak trzymać!

Odpowiedz

5. s1k0r3k
3

2012-08-20 10:43:55

wlo nie mamy tyle kasy ile Ty. A ty skorzystałeś? Tyle lat w Plusu, więc na pewno zaoszczędziłeś sporo na inwestycje:-) Chyba że Ciebie też donald ostrzegł, żeby nie inwestować u tego Pana.

Odpowiedz

3. ~IVL''''u
0

2012-08-20 10:01:08

No naprawdę szałowo. Przy kwocie doładowania 30 zł - 3 zł więcej. Kusząco, lecz nie powalająco. Miły, wakacyjny gest ze strony Plusa? :P

Odpowiedz

2. ~
-1

2012-08-20 09:46:50

Chyba przejdę do Plusu

Odpowiedz

1. ~łał
-1

2012-08-20 08:57:54

wow, niesamowita promocja :-)

Odpowiedz