DAJ CYNK

Play wprowadza E-platności do Play24

05.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7171

Ważne 10

5

W związku z niesłabnącymi atakami związanymi z wysyłaniem fałszywych E-faktur, Play wprowadza nową metodę płatności za faktury.

W związku z niesłabnącymi atakami związanymi z wysyłaniem fałszywych E-faktur, Play wprowadza nową metodę płatności za faktury.

Fałszywe wiadomości o wystawieniu faktur za usługi codziennie zalewają skrzynki mailowe wielu z nas. Play w trosce o swoich klientów uruchomił E-płatności. Teraz fakturę można opłacić bezpośrednio ze swojego konta w Play24.

Od dzisiaj klienci sieci przy wykazie faktur na Play24 mają specjalnie stworzony przycisk Opłać teraz, dzięki któremu można opłacić rachunki prosto ze strony operatora. Koszt przelewu jest powiększany o prowizję dla pośrednika płatności w wysokości 0,50 zł.

Zobacz: Regulamin E-płatności w Play

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
61. wlo
-1

2014-11-06 11:54:42

mi80 - też lubiłem polecenie zapłaty... Do czasu kiedy nie zmieniałem rachunków bankowych przez całe lata. Później okazało się, że szkoda zachodu z tymi wszystkimi papierami... I tak muszę kilka razy w miesiącu usiąść i porobić pojedyncze przelewy - jaki problem przygotować kilka dodatkowych terminowych?

Odpowiedz

60. ~bbbb
1

2014-11-06 10:26:59

@42 - możliwość była już wcześniej ale info o tym poszło później

Odpowiedz

59. ~
0

2014-11-06 09:30:54

kompletnie nie rozumiem tej wiadomosciod lat płacę za Play przez ich sgtronęod zawsze były tam opcje płatnosci z banku, kartą lub coś jeszczei chyba za zadna z tych operacji nigdy nic sie nie płaciłoco w końcu się zmieniło?

Odpowiedz

58. Snas
0

2014-11-06 05:08:14

@54 i @55 Panowie bzdury piszecie. Jaka wygoda skoro muszę przejść standardowe procedury. Po zalogowaniu na Play24, wchodzę na zakładkę faktury i dalej wszystko odbywa się jak zawsze czyli przekierowanie na stronę logowania do banku.Mając zdefiniowanego odbiorcę P4 Sp. z o.o. na rachunku bankowym, loguję się, wpisuję kwotę należną za fakturę i fruuuuu.Dlaczego Allegro potrafi przyjąć płatność przez PAYU bezpłatnie? Nie sięgają dla mojej wygody po kasę do mojej kieszeni.Jedyna zaleta z e-płatnośći w Play jest taka, że nie jest nałożona obligatoryjnie :))))

Odpowiedz

57. ~bandix
0

2014-11-06 02:06:59

Na pewno nie od dzisiaj to wprowadzili, bo płaciłem tak za fakturę pod koniec miesiąca.

Odpowiedz

56. mi80
0

2014-11-05 23:14:05

@54: przecież to twoja wygoda, a nie operatora

Odpowiedz

55. ~nowy
0

2014-11-05 22:35:59

@54 A ja myślę że to fair - można zawsze podnieść abonament o 0,50zł i zaoferować usługę za free. Ale uczciwiej jest zaoferować wygodną formę płatności z drobną opłatą pośrednika - ci z nas którzy lubią wygodę skorzystają, a ci którzy chcą zaoszczędzić 50gr zrobią tradycyjny przelew. Poza tym pamiętajcie, że niektóre banki mają wyższe opłaty za tradycyjny przelew (zwłaszcza z rachunków firmowych) a ta usługa jest jak dodatkowo płatny Expres Elixir.

Odpowiedz

54. Snas
-1

2014-11-05 20:55:07

Prześlicznie. Tylko dlaczego jestem obarczony prowizją dla Blue Media S.A. W trosce tak się dzieje.

Odpowiedz

53. goral2099
1

2014-11-05 20:12:35

mi80: A ja to lubię jednak ten ENTER co miesiąc osobiście klepnąć... :) Takie dziwactwo.

Odpowiedz

52. mi80
1

2014-11-05 20:06:39

@51: no właśnie od dawna zastanawiam się czego nie lubić w poleceniach zapłaty? Przecież przez 8 tygodni można cofnąć każdą płatność, a nie trzeba pamiętać o płaceniu.

Odpowiedz

51. goral2099
1

2014-11-05 19:35:35

Dziś skorzystałem...co tu napisać...mniej kliknięć i wpłata szybciej księguje się na P24. Koszt 50r. Dla osób, które jak ja nie lubią poleceń zapłaty. :)

Odpowiedz

50. mi80
0

2014-11-05 19:10:29

@48: nikt nic nie namieszał to zupełnie normalne, najpierw się uruchamia, a jeśli działa to dopiero wtedy wypuszcza się komunikat prasowy

Odpowiedz

49. ~sonix 84 pl
1

2014-11-05 17:03:55

Witam ! Mam pytanie dotyczące doładowań prepaid . Czy to koniec z tanimi doładowaniami do telefonu na allegro? Wie ktoś czemu jest tak mało aukcji?

Odpowiedz

48. BUCKS
0

2014-11-05 16:47:05

hmm od dzisiaj? Możliwość płacenia online na swoim koncie w Play24 zauważyłem już kilka dni temu, także news nieaktualny albo Play coś namieszał i przez pomyłkę udostępnił tę funkcję już wcześniej :)50 groszy to nie majątek ale skoro korzystam z bezpłatnej bankowości elektronicznej to dla mnie zbędna opcja.Ale może być przydatne dla osób, które mają taryfy z rabatem za terminową płatność, wtedy jeśli zapomną to mogą zapłacić ostatniego dnia choćby o godz. 23:59, aby nie być 5 zł w plecy ;)

Odpowiedz