DAJ CYNK

Play: własny utwór w "Muzyce na czekanie"

05.08.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 24118

Ważne 2

0

Play udostępnił swoim klientom ulepszoną wersję usługi Muzyka na czekanie - teraz z możliwością ustawienia własnego utworu.

Play udostępnił swoim klientom ulepszoną wersję usługi Muzyka na czekanie - teraz z możliwością ustawienia własnego utworu.

Aby ustawić w usłudze własny utwór, należy wejść na stronę multimedia.playmobile.pl, wybrać zakładkę Muzyka na czekanie i kliknąć Włącz swoją Muzykę na Czekanie. Następnie zostaniemy poproszeni o zalogowanie, po czy możemy skorzystać z poniższego odtwarzacza:



Po wczytaniu własnego pliku możemy zaznaczyć interesujący nas fragment utworu, który ma być użyty w usłudze. Ustawienie własnego utworu kosztuje 2 zł z VAT, a abonament za usługę Muzyka na czekanie to 2 zł z VAT za miesiąc.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~
0

2014-10-02 15:10:59

Odpowiedz

28. ~monisiaMD
0

2014-10-02 15:09:48

gdzie to niby jest kiedyś wiem że było

Odpowiedz

27. ~monisiaMD
0

2014-10-02 15:05:05

prosze mi znaleść gdzie to jest wstaw własną muzyke na czekanie u mnie wyświetla się tylko proponowane utwory ??

Odpowiedz

26. nicram
0

2010-08-17 13:29:49

*22 wodafone. Potwierdzam problem. Zgłosiłem to do Działu Obsługi Klienta (przez play24). Ciekawy jestem czy Play będzie potrafił rozwiązać ten problem. Na razie jestem pozytywnie zaskoczony, bo miałem kontakt telefoniczny ze strony Play-a. Była przeprowadzona rozmowa na temat tego problemu, po czym kazali czekać na rozwiązanie problemu. Ogólnie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony (w piątek wieczorem napisałem zgłoszenie, w poniedziałek około godziny 10 rano telefon z BOK). Konsultant poinformował mnie, że problem powinien być rozwiązany do 5 dni roboczych. Muszę pochwalić możliwość zgłaszania problemów przez play 24, dlatego że wszystko jest czytelnie i jasno napisane (poziom na którym znajduję się zgłoszenie: zarejestrowane, rozpatrywane itd.). Znajduje się też treść naszego zgłoszenia. To wszystko sprawia, że nie musimy wydzwaniać po BOK, tylko wystarczy zerknąć na play24 i wszystko będzie jasne dla nas. Pozdrawiam

Odpowiedz

25. ~Antek
-1

2010-08-07 10:16:28

@22 A co w Play dobrze działa ? hehehe chyba mało co a jeśli już to i tak nie tak jak powinno. Już od dawna wiadomo że Play oferuje nie dokończony produkt. A te granie na czekanie. Hehehe kosztuje tyle samo co u konkurencji. Żadna mi łaska.

Odpowiedz

24. ~Mam pytanie
0

2010-08-07 00:55:59

Jak długi można ustawić utwór? Minutę, czy 30 sekund? Pozdrawiam.

Odpowiedz

23. ~belong
0

2010-08-06 14:19:34

Play ostatnio wypuszcza tak beznadziejne usługi, że może startować w konkursie na najbardziej beznadziejna usługę forever: melodyjki sryjki. Czekam na oficjalny komunikat o poprawie sieci.

Odpowiedz

22. ~wodafone
0

2010-08-06 13:27:00

Oczywiście to cholerstwo nie działa - jak cały play. Po wrzuceniu mp3 na samym końcu otrzymamy prześwietny Playowy komunikat o błędzie. Autoryzacja hasłem smsowym nie powiodła się. po 5 razie na Firefoxie i IE dałem sobie spokój...

Odpowiedz

21. PLAY
0

2010-08-05 22:50:06

antago@ Nie to że nie lubię tej melodii, tylko to raczej na biesiadę się nadaje a nie na sygnał połączenia ;)

Odpowiedz

20. ~
0

2010-08-05 20:54:11

lipna zbedna usluga ale nie dla opów.mirekb

Odpowiedz

19. ~sq
0

2010-08-05 20:28:44

a jak dla mnie jest ok, przynajmniej nie trzeba się ograniczać do tych beznadziejnych nie rzadko kawałków tylko można własny wstawić :)

Odpowiedz

18. ~fan
0

2010-08-05 19:16:56

Już wgrałem zawołanie Franca Murera (Linda w filmie "Psy") cytuję: wyp****lać !!!

Odpowiedz

17. ~
0

2010-08-05 18:31:06

A ja sobie wstawie wlasny tekst: marketingowcy i firmy windykacyjne won! :-)

Odpowiedz

16. ~samuell
0

2010-08-05 15:45:25

Nikt nie lubi słuchać dennych melodyjek marnej jakości, zwłaszcza wielbiciele muzyki. A część społeczeństwa na na tyle podły charakter, że ustawi sobie Czesia śpiewającego gorzkie żale albo alleluja. Play niech włącza bardziej przydatne usługi.

Odpowiedz

15. ~blablabla
1

2010-08-05 14:36:19

Dziwna sprawa, ale żadem z moich znajomych mających jakiekolwiek pojecie o muzyce nie ma tej czy innej muzyki na czekanie. Przypadek? Co do usługi to dobrze że można ustawić własny utwór. Powiększa to szanse na usłyszenie "normalnego" kawałka w słuchawce.

Odpowiedz