DAJ CYNK

Play: w piątek nowa oferta i kampania

16.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16232

Ważne 1

1

18. stycznia Play zaprezentuje nową ofertę oraz kampanię reklamową, która będzie ją promować.

18. stycznia Play zaprezentuje nową ofertę oraz kampanię reklamową, która będzie ją promować.



Twarzą nowej kampanii Play będzie ponownie Kuba Wojewódzki, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
119. ~
0

2013-01-31 21:32:20

Kampania nijaka, najlepiej wypada jak na razie w tym roku Heyah z Leninem, bo była głosna i kolorowa.

Odpowiedz

118. ~brak
0

2013-01-18 02:59:53

http://niepoprawni.pl/blog/2221/grzebanie-w-zyciorysach

Odpowiedz

117. ~Misiek
0

2013-01-18 00:01:56

@115 - bo o2 jest na niebiesko ;)

Odpowiedz

116. ~mirekb
0

2013-01-17 23:09:55

no to zobaczymy popisy p4..i kube

Odpowiedz

115. ~
0

2013-01-17 18:29:20

114, dokladnie to samo zauwazylem. Czyli jedna konfa bedzie dotyczyc nowych taryf internetowych, na wzor o2 w Niemczech a druga nowego zasiegu TM. Zastanawiaja mnie tylko kolor literki M-dlaczego niebieski?

Odpowiedz

114. ~kurzaTwarz
0

2013-01-17 18:09:05

O2 kupuje play? takie taryfy ma O2 u Helmutow: http://www.o2online.de/tarife/datentarife/

Odpowiedz

113. ~volt202
0

2013-01-16 23:49:30

Moze nowa oferta internetowa w 1 konferecji bedzie pokazana ja licze na toi wiekszy pakiet danych pokarza bo 20 GB to dla mnie za mało zdecydowanie 50 GB zgodze sie

Odpowiedz

112. ~Chudy
0

2013-01-16 23:12:17

mam taryfę sprzed 2 lat longplay 69 + 2GB za 89 zł, teraz max jest 1 GB, mam nadzieje że dorzucą do aktualnej oferty AImax ten brakujący 1 GB i będzie jak dla mnie ok

Odpowiedz

111. słoneczny
0

2013-01-16 22:23:27

Panowie, nie ma nic za darmo. Skoro pokażą coś nowego, to coś starego będą musieli zabrać. A jak znam życie, to nowe będzie na pewno droższe. :)

Odpowiedz

110. ~kuba
0

2013-01-16 22:12:19

Skoro wszystko jest za darmo to można to samo dać taniej, tańsze telefony i większe paczki danych. +Zasięg. Jeśli pokażą coś innego to uciekam z Play, czekam na informację i podejmę dezycję :)

Odpowiedz

109. ~agf
0

2013-01-16 22:08:11

Pewnie w Play zrobią taryfę gdzie połączenia poza sieć są darmowe, a wewnątrz Play będą płatne 29gr/min. Ci co nie mają nikogo w Play, przeniosą się by dzwonić za darmo, ale wkrótce zaczną płacić bo znajomi też się poprzenoszą :P

Odpowiedz

108. ~Fryc
-1

2013-01-16 21:38:51

102 czyli nic ciekawego zasieg juz mam internet mam ale zobaczymy co tam nakombinowali.

Odpowiedz

107. ~Fryc
-2

2013-01-16 21:37:22

, ja lubie te jego wystepy w reklamach playa bardzo udane spoty mam nadzieje najnowsza kampania z udzialem KW nie rozczaruje.

Odpowiedz

106. ~pixel
2

2013-01-16 21:03:35

Podobnie jak wielu Przedmówców odbieram z niesmakiem występ pana Jakuba W. (lat 49) w kampaniach reklamowych. Jest to niesmaczne. Wprawdzie nie można jego osoby porównywać z postacią reklamującą Heyah (Włodzimierzem Iljiczem Leninem), to jednak zasada marketingowców jest ta sama: oprzeć kampanię na kimś bardzo kontrowersyjnym moralnie. I to samo w sobie jest odrażające - postawa marketingowców!

Odpowiedz

105. ~te
0

2013-01-16 20:45:38

Powrót Wojewódzkiego może mieć faktycznie związek z powiększeniem roamingu o zasięg sieci T-Mobile.

Odpowiedz