DAJ CYNK

Play w niestandardowy sposób wspiera WOŚP

02.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7021

Ważne 10

15

Jak co roku, sieć Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem fioletowi postawili na niestandardowy przekaz i metodę wsparcia.

Jak co roku, sieć Play wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem fioletowi postawili na niestandardowy przekaz i metodę wsparcia.

25. finał WOŚP będzie jednocześnie szóstym, w którego działania intensywnie uczestniczyć zamierza Play. W tym roku sieć przygotowała teledysk "Stary Człowiek i Może", którego twórcą jest Człowiek Warga, autor kanału Z Dupy.

Każde wyświetlenie teledysku powoduje przekazanie pieniędzy przez Play na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W chwili publikacji tej wiadomości teledysk miał ponad 110 tys. wyświetleń, a na liczniku dostępnym pod adresem playdlawosp.pl było już ponad 11 tys. zł wsparcia dla Fundacji. Akcję w Internecie wspiera kampania telewizyjna.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play WOŚP
Komentarze
Zaloguj się
99. ~do 91
-1

2017-01-06 20:44:01

Piszesz o tej aparaturze której nie chcą w szpitalach, a są ZMUSZANI do jej przyjmowania i brania sobie kłopotów i wydatków związanych z jej użytkowaniem?

Odpowiedz

98. ~do 87. I wszystko w temacie.
-1

2017-01-06 20:41:03

Tak się składa, że Owsiak też przegrał, a z kasy nadal się nie rozliczył. Nich gość zarabia, ale niech nie stroi się w piórka wielkiego społecznika. Robi to dla kasy, robienia młodym wody z mózgu, sponsorowania Przystanku Wódy w Sztok.

Odpowiedz

97. ~Burek Mośniak
0

2017-01-06 13:09:16

DAWAJ PIENIĄDZE!

Odpowiedz

95. ~
-1

2017-01-05 10:18:58

Owsiak to napewno sprytny, sympatyczny biznesmen zarządzający kilkoma firmami, w której zatrudnia głównie rodzinę.Firmy te wystawiają duże faktury WOŚP. Pan Owsiak dziwnie staje się agresywny, kiedy pada pytanie o jego inne prywatne firmy, które podobno wykonują pracę dla WOŚP.Niestety jeżeli zbiera się kilkadziesiąt milionów w ramach publicznych zbiórek, udostępniony zostaje czas antenowy TVP, to nie może dziwić, że są ludzie, którzy oczekują transparentności finansów.Dzisiaj mamy inny przykład z panem od KOD, niby nic nie zarabiał ale jak się okazuje wystawiał faktury ze swojej firmy, które opłacane były pieniędzmi ze zbiórek. Podobno prace te wykonywane były przez pracowników KOD a nie pracowników firmy tego pana.

Odpowiedz

94. ~
0

2017-01-05 10:18:36

Jest taki artykuł w polityce "Tajemnice 1%" wynika z niego ,że prawie wszędzie jest podobnie tylko mniej medialnie :(

Odpowiedz

92. ~
-1

2017-01-05 10:10:34

@90, przestań generalizować z parawakami. Daleko mi do prawaka, bliżej do lewaka a też mam duże wątpliwości co do sposobu rozliczeń WOŚP.Czy potrafisz podać linka albo napisać jaka część została rozliczona z poprzednich lat. Czyli jak pisał 89, na jaką kwotę są faktury za zakupiony sprzęt?Napisać każdy może. Proszę daj mi 50mln a ja kupię sprzętu za 10mln i napiszę, że wszystko wydałem zgodnie z prawem. Wystarczy ci to, czy będziesz chciał wiedzieć, co stało się z pozostałymi 40mln?Widać właśnie, że zieją nienawiścią osoby, które nie potrafią odpowiedzieć na niby proste pytania. Wyzywanie, ubliżanie to jedyne co potraficie robić. Niestety nikt z was nie potrafi wskazać materiału, o który niektórzy słusznie dopytują.

Odpowiedz

91. ~
0

2017-01-05 09:57:54

szlachetna pczaka kościelna kupuje takie /''potrzebne/'' rzeczy jak laptopy czy sofytymczasem WOSP kupuje aparature medyczną, z kórej potemkorzystaja i kościelni i faszysci, ratuje zycie ludzi, kupuje sprzęt rehabilitacyjny, kupuje sprzet ratujący zycie jak defibliratory (do miejsc publicznych), prowadzi SZKOLENIA PIERWSZEJ POMOCYdoprawdy trzeba byc faszystowską GNIDA by atakowac WOSP

Odpowiedz

90. ~
1

2017-01-05 09:54:26

do 89 - masz jasno określone na co zbiera się kazdego rokuWOSP to nie jest jedna z tych fundacji, które zbieraja na konkretne osoby, zbierają dla WSZYSKICH POLAKÓW czego /''ciapaci/'' prawacy nie [potrafia zrozumieć

Odpowiedz

89. ~
1

2017-01-05 06:48:41

Tak sie sklada ze tez organizuje zbiorki dla chorego kolegi i w umowie z fundacja jest dokladnie okreslone jaka czesc zbiorki bedzie przelana na konto kolegi.W przypadku wosp oczekuje tego samego ale niestety poki co nie moge sie doczekac. Jezeli jest inaczej to prosze o kinka do rozliczen finansowych wydatkow i zbiorek od 2014 roku

Odpowiedz

88. ~
1

2017-01-05 06:42:53

Ktos z popierajacych wosp jest w stanie napisac jaka czesc zbiorki jest przeznaczana na zakup tych pomocy medycznych?Wrzucajac do puszki chcialbym pozniej wiedziec jaka czesc pojdzie na realna pomoc.Niestety takich informacji nie moge znalezc a wosp z poprzedniej zbiorki jeszcze nic nie zakupil a kasa lezy na lokatach?Nie dziaie sie ze ludziom przeszkadza brak transparentnosci w finansach wosp.Bez hejtu prosze o linka gdzie takie informacje znajde. Ze zbiorki w 2014 wynika ze zebrano 52mln a rozliczono 21mln. Imho to troche malo. Za kolejne lata brak informacji jakiejkolwiek poza kolorowymi wykresami ktore kazdy moze narysowac.Facet jest sympatyczny ale niech to nie usprawiedliwia jego niechlujstwa w sprawach ksiegowych.To jest ogromna kasa i dowodem zakupu jest faktura a nie tylko slowo ze zostalo kupione.

Odpowiedz

87. ~I jeszcze bardziej wszystko w t
-1

2017-01-05 01:18:08

A na blogu W. nie uświadczysz natomiast wiadomości jak przegrywa w kolejnych procesach z Owsiakiem, bo wychodzi, że nie jest w stanie niczego udowodnić :) Na jego blog nabierają się najwyżej bezmózgie łosie, którym potrzebny ktoś na kogo można zwalić winę za własne nieudacznictwo :) Poważni ludzie co najwyżej mają z tego polewkę.

Odpowiedz

86. ~I wszystko w temacie
1

2017-01-05 00:59:14

Z "miszczowską działalnością" Owsiaka można się zapoznać na blogu Piotra Wielguckiego. Tych wiadomości na polskojęzycznych portalach, polskojęzycznej telewizji czy polskojęzycznych gazetach się nie uświadczy.

Odpowiedz

85. ~
0

2017-01-04 19:12:32

Szkoda ,że do kręcenia klipu nie zaprosili równie znanego blogera "Matka Kurka" oglądalność na pewno była by większa :)

Odpowiedz

84. ~
-1

2017-01-04 16:13:10

szlachetna paczka i tysiące minut darmowej reklamy, żeby wspomnieć JEDNĄ kościelną imprezejak piszesz PISowski pomiocie, caritas ŻEBRZE na antenach TVPis tak samo jak kazda inna organizacja charytatywnaczemu WY - katolicy i prawacy - nienawidzicie wszystkich dokoła???????????

Odpowiedz

83. ~
1

2017-01-04 15:36:24

@75 To TVP kopnlea w d..e Owsiaka, jak PO stracila w niej wplywy.

Odpowiedz