DAJ CYNK

Play: tańsze iPhone'y

18.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7607

Ważne 0

0

Play zmienił dostawcę telefonów marki Apple, co przyniosło znaczną obniżkę cen iPhone'ów. Telefony staniały w nowych cennikach o nawet ponad 2 tys. zł.

Play zmienił dostawcę telefonów marki Apple, co przyniosło znaczną obniżkę cen iPhone'ów. Telefony staniały w nowych cennikach o nawet ponad 2 tys. zł.

Po iPhone 4 zapraszamy szczególnie klientów konkurencji, którzy nie mogą kupić telefonu w swojej sieci ;-) - czytamy na blogu Marcina Gruszki, rzecznika sieci Play.



Oprócz nowych cen iPhone'ów 4 i 3GS, w ofercie telefonów na życzenie znalazła się Motorola XT720, dostępna do tej pory jedynie poprzez sklep internetowy operatora. Poza tym od 15. października wyprzedawane są ostatnie sztuki modeli LG GD330, Huawei U7510, Samsung i8910 Omnia HD i Samsung F330.

Z kolei od 21. października wycofywane będą z oferty telefony Sony Ericsson C510, LG KP100, Samsung D900E, Sony Ericsson C902 i Sony Ericsson W910i.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 3GS w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~Abonent Play
0

2010-10-26 16:50:55

Ten cennik to jakiś żart :))) Te telefony nie są tyle warte ile sobie za nie operatorzy żądają.

Odpowiedz

26. ~
0

2010-10-20 19:20:30

HTC WILDFIRE jest dostępny w kolorze Mocha Galaxy S będzie pod koniec miesiąca informacje podane przez BOK

Odpowiedz

25. ~
0

2010-10-20 08:13:43

cyt: ~Jan 2010-10-19 07:02:50 0 host: chello089072042190.chello.pl A kto zaprosi klientów Play, którzy nie mogą dostać samsunga galaxy s od paru miesięcy? ponoc HTC WILDFIRE tez nie ma dostepnych, co mi powiedzieli pracownicy BOK, a jak sie uparlem to sie raptem znalazl dla mnie, ciekawe, nie??

Odpowiedz

24. toms
0

2010-10-19 22:22:45

Zamiast traktować ludzi jak idiotów, niech szanowny pan Gruszka poda choć przybliżony termin końca awarii krótkich kodów. To o wiele, jak sądzę, bardziej przydatna informacja. Poza tym - o co chodzi z tym blogiem? Czy to ewangelia? Czy Play nie posiada własnej strony internetowej, żeby informować swoich klientów o istotnych sprawach? Bo jakoś nie śmieszy mnie widok rzecznika P4 z rysunkiem plemnika na koszulce.

Odpowiedz

23. ~chill
0

2010-10-19 21:37:58

Ceny nadal są wysokie, a kto miał się rzucić na te tele to już to zrobił, więc Play jakoś na tym nie zarobi znacznie, przykro mi. Ale z drugiej strony to i lepiej, bo jak klienci jednak by się rzucili, to by się okazało, że telefonów nikt nie widział,hehe

Odpowiedz

22. okovita
0

2010-10-19 17:34:49

Wow ale zjazd z 3,5 tys., zl na 1,4 tys. zl w LP 99.

Odpowiedz

21. premier
0

2010-10-19 12:13:19

no niestety, ceny dalej nie zachęcają do zakupu ip razem z abonamentem. przy abo 99pln miesięcznie za 3gs miałbym zapłacić 1k pln? śmiech... już lepiej dołożyć i na wolnym rynku kupić

Odpowiedz

20. ~daniel
0

2010-10-19 10:15:33

dla mnie i tak cena iPhone''a w Play, jest dość zaporowa. Postanowiłem postawić może na mnie zaawansowany technologicznie telefon, ale równie dobry: HTC Desire. A że za 1PLN w niedużym abonamencie (planach optymalnych) mi go oferowali, to się zgodziłem. I na razie nie narzekam. No ale wiadomo, że każdy wybiera to co mu pasuje najlepiej.

Odpowiedz

0

2010-10-19 09:47:20

Jakby dostawca się zmienił to staniałyby na całej linii a tak tylko w niektórych abonamentach. Gdyby obniżka była o te nawet 2 tysiące to na kartę kosztowałby 2450 a tak dalej jest 4450 zł. Zakładam, że kurzą im się one tylko w magazynach i tyle, bo kto kupi telefon w tej cenie.

Odpowiedz

18. ~dart
0

2010-10-19 09:14:12

16. Co za glupie gadanie kto mial nabyc to dawno to zrobil. Niekoniecznie kazdy, do tej pory w Play IP4 był zbyt drogi, teraz ceny zblizyly sie do cen IP4 w erze i orange.

Odpowiedz

17. ~Kili
0

2010-10-19 09:11:56

#12 To nie jest haczyk tylko literówka...

Odpowiedz

16. ~Jean
0

2010-10-19 08:56:44

Może i telefony tańsze ale jak z dostępnością ? To że oferują je z obniżką nie świadczy od razu o super opłacalności tej oferty. Skoro ma ich ciągle nie być :D Zresztą kto chciał nabyć 3GS albo 4 to już dawno to zrobił...

Odpowiedz

15. uzer
0

2010-10-19 08:52:55

Era i Orange mogłyby również zejść ze swoimi cenami iPhone 4, zwłaszcza że biorą od samego Apple nie od dostawców jak Play czy Plus.

Odpowiedz