DAJ CYNK

Play szykuje coś nowego

16.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9863

Ważne 11

4

21 sierpnia odbędzie się konferencja prasowa fioletowej sieci, podczas której Play zaprezentuje...



21 sierpnia odbędzie się konferencja prasowa fioletowej sieci, podczas której Play zaprezentuje...

Operator fioletowej sieci rozesłał zaproszenia na letnią konferencję prasową, która odbędzie się już w najbliższy wtorek (21 sierpnia) w Warszawie. Można przypuszczać, że Play zdradzi nam podczas niej nieco informacji na temat rozbudowany własnej sieci. Być może zobaczymy także nową ofertę. Istnieje też prawdopodobieństwo, że tematyka wydarzenia będzie zupełnie inna.

A jak Wy uważacie? Co Play pokaże za 5 dni?

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
98. msnet
0

2018-08-21 21:52:02

@14, pabloki - jednak Play zaprezentował coś nowego ;) Zatem chyba rzeczywiście mam zadatki na wróżbitę :D

Odpowiedz

97. ~Król Wzdęć
0

2018-08-21 12:38:05

o 22:30.

Odpowiedz

96. ~
0

2018-08-21 11:25:53

O której godzinie jest dzisiaj konferencja w Play-u ? bo cisza w tym temacie na telepolis .

Odpowiedz

95. ~
0

2018-08-20 21:05:30

Play zamiast dawać (albo tylko dawać) więcej netu czy tv, mógłby dać tańsze rozmowy do UE (15-30gr/min brutto) i do USA i Kanady za 4-10gr/min brutto wszystko w naliczaniem sekundowym i byłoby ok.

Odpowiedz

94. ~
0

2018-08-20 20:11:36

Tv tylko na telewizorach z androidem? Dziękuję. Nie skorzystam

Odpowiedz

93. ~stary
0

2018-08-20 14:48:06

zwiększą pakiet internetowy z 6 na 7 GB w pakiecie za 25 zł w taryfie na kartę:-)

Odpowiedz

92. ~xyzho1
0

2018-08-20 11:14:01

może wreszcie jakiś nowy celebryta, tak bardzo na to czekamy ;) jakaś jola brzękalska albo chciaż kuba lichowski

Odpowiedz

91. ~Franciszek Golas
0

2018-08-19 15:09:57

To to Play niezłe wyprzedzi Niemców :) Brakować mu będzie tylko internetu stacjonarnego bo przy ich jakości sieci to tylko reklamacje się posypią... A tak BTW myślicie, że Pomarańczowi i Słoneczko pozwolą Niemcom i Play uszczknąć z tortu zwanego "konwergencja"? Nie sądzę..... Tak więc nawet jeśli P4 i Germanie wprowadzą tv to i tak ni to nie ta 1) oferta Orange i Polsatu jest mocniejsza 2) rozwiązania Android TV się nie sprawdzają 3) przy próbie wejścia w satelitę lub IPTV zjedzą ich (Niemców i P4) koszty kontentu (Content is the KING ale tylko dla tych, którzy go produkują a teraz liczy się kontent PREMIUM dostępny na wszystkich platformach a nie Free2Air ) 4) Play i Niemcy przespali szansę 5) OTT może mieć każdy kto ma smart tv lub Sony PS, X-boxa......tyle w temacie

Odpowiedz

90. ~mkkot
0

2018-08-19 11:43:56

Będzie oferta telewizyjna. Na telko o tym piszą.

Odpowiedz

89. ~Joachim Silberstein
0

2018-08-19 11:37:55

Android TV box is comming......

Odpowiedz

88. ~
0

2018-08-17 17:16:49

@87: Nie jest tak źle- kiedyś miałem problem w CH Silesia- ale wokoło pełno żelaznych konstrukcji i różnych instalacji i chyba to zakłócało bo po wyjściu było OK. Pozdrawiam.

Odpowiedz

87. ~Don Juan
0

2018-08-17 17:12:00

oo, moze wreszcie w centrum Katowic nie będzie zrywać zasięgu, lol.

Odpowiedz

86. ~
0

2018-08-17 17:04:50

@84, wRodzinie ma pakiet no limit+10GB za 30zł, ważny 60 dni więc Play szału nie robi.

Odpowiedz

85. ~
0

2018-08-17 17:02:12

Priorytetowe połączenie z konsultantem, który przeważnie nie ma pojęcia o ofercie i usługach. Chyba, że wyselekcjonują bardziej rozgarniętych, bo jak będą ci sami, co odpowiadają na reklamacje, to sukcesu nie wróżę.

Odpowiedz

84. ~pabloki
0

2018-08-17 16:53:16

są przecieki że PLAY karta wzbogaci sie o nowy cykliczny pakiet (play ultimate ) . za 100 zł no limit rozmow i sms z 24 GB z lejkiem 512 kbps do wykorzystania przez 120 dni dający więcej GB z każdym kolejnym odnowieniem i priorytetowym połaczeniem z konsultantem boku. ponoć ma być też jednorazowy pakiet " play ultimate prime " na 180 dni z no limitem i z 36 GB za 130 zł ale z lejkiem 1 Mbps i też priorytetowe połaczenie z konsultantem boku. te pakiety maja pomóc PLAY utrzymać użytkownika na dłużej zmniejszając koszty migracji klienta. w zamian za to klient otrzyma lepsza jakośc serwisu usługowo obsługowego.

Odpowiedz