DAJ CYNK

Play: stały abonament, cena urządzenia zależna od zobowiązania

07.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 16375

Ważne 0

0

Play przygotował nowe oferty świąteczne, w których zawartość minut jest stała, różni się jednak kwota comiesięcznych należności. Dokładniej - abonament jest stały, a w zależności od wyboru wielkości comiesięcznej raty za urządzenie jest ono tańsze lub droższe.

Play przygotował nowe oferty świąteczne, w których zawartość minut jest stała, różni się jednak kwota comiesięcznych należności. Dokładniej - abonament jest stały, a w zależności od wyboru wielkości comiesięcznej raty za urządzenie jest ono tańsze lub droższe.

Im wyższa kwota zobowiązania, tym niższa cena urządzenia na start. Szczegóły oferty zawarte są w poniższych grafikach.




Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
81. ~
0

2012-12-01 16:59:31

@75 nielimitowane w sieci i 1,2 GB za 25 zł to jest w Heyah, ale z tymi minutami to już w prepaid trudniej...

Odpowiedz

80. ~k86
0

2012-11-27 12:58:42

Wziąłem SGSA w abonamencie 89zł i po zsumowaniu rat cena telefonu prezentuje się dokładnie jak na allegro (960zł). Źle?

Odpowiedz

79. ~Ktos wiedzacy o rynkach
-1

2012-11-15 22:49:00

66 ma racje gdyby play kupil tamtejszy amerykanski investor to t-mobile i orange musialy bardzo szeroko wspolpracowac a plus popadl by w tarapaty finansowe.Obecnie najwiekszy wrog i nalepsza siec pod wzgledem potencjalu. Nie pamietam nazwy ale jest w stanach zjednoczonych.

Odpowiedz

78. ~marek
-1

2012-11-15 13:56:31

Ciekawa propozycja.

Odpowiedz

77. ~
-1

2012-11-09 12:44:21

Oferta juz dostepna czy trzeba jeszcze poczekac, ide jutro do salonu i bede chyba bral Lumie 800.

Odpowiedz

76. ~
1

2012-11-08 18:02:24

75 - play fresh ze zbieraj minuty a internet bez płacenia i znacznie więcej danych w aero2.

Odpowiedz

75. ~
1

2012-11-08 15:25:58

Kasper, w jakiej karcie masz 550 minut, nielimitowane w sieci i 1GB za 50zł??

Odpowiedz

2012-11-08 15:05:25

@59: to faktycznie Ci się opłaca, ale ja dzwonię i piszę tyle samo, albo więcej tylko ja mam za darmo w sieci Play za samo doładowanie. A wszystkie osoby do których dzwonię najczęściej i najdłużej są w Play, więc w ogóle się tym nie martwię :) Całą kwotę doładowania mogę wykorzystać na internet albo na inne sprawy, które nie wymagają ode mnie długiego dzwonienia. Ale rozumiem, że nie każdy ma tak dobrze.

Odpowiedz

73. ~kasper
1

2012-11-08 13:19:02

Moze taka oferta jest i ciekawa ale wole opcje na karte bez zobowiazan i kupic sam w sklepie telefon na raty. W sumie jest to wygodne dla kogos kto nie ma czasu, nie interesuje sie na biezaco ofertami, promocjami w pre-paidach, po prostu nie kontroluje tematu.

Odpowiedz

72. ~
-1

2012-11-08 12:05:24

40, doplacasz 10 zl i jest 1 GB na net w abonamencie z rata.

Odpowiedz

71. Faltharis
1

2012-11-08 11:31:21

~60. co wy pieprz*cie za przeproszeniem, za 110 zł można w "Polandii" mieć 2000 minut, 2000 sms, 5 GB internetu i np. HOX''a za free. Drogie oferty mają dobre promocje.

Odpowiedz

70. wlo
0

2012-11-08 09:20:30

66. - no walnąłeś... U nas sekundowe na;licznie jest standardem od lat, podczas gdy tam gdzie lepiej (gzie nas nie ma) jeszcze minutowe raczej jest standardem. No i zauważ - o minutowym możesz mówić w Erze czy Idei, ale w Plusie od zawsze było co pół minuty. A to duuuża różnica była przy wysokich cenach miuty. Jak ktoś umiał liczyć to policzył, jednak niektóym wtystarczało tylko wiedzieć ile minut w abonamencie było, mimo, ze większośc rozmów po 20 sekund mieli ;-)

Odpowiedz

69. Jo
1

2012-11-08 09:18:06

66. ~: cd. - nie szkoda by ci było tych tylu fajnych chłopaków z ul. Wiejskiej ?

Odpowiedz

68. Jo
1

2012-11-08 09:15:37

66. ~: Oj tam hameryka, hameryka - a w króżewnikach Ty był ? Jak ja bym pojechał do hameryki w czasach gdy Ty pojechałeś to na pewno miałbym jeszcze taniej od Ciebie... ;) To co - mamy się wszyscy z Naszej Zielonej Wyspy do Ameryki wyprowadzić, bo tam się mniej płaci za telefony i połączenia ? A z czego wtedy będą żyły "nasze" "krajowe" sieci ? Taki P. Solorz to by sie zapłakał na śmierć chyba - tyle pożyczek (pewnie kupę łapówek) a tu teraz co - nie ma kto u niego telefonu z abonamentem wziąć ! Myśl trochę chłopie ! Kto by wtedy nasz wspaniały rząd wyżywił ?! Co ty myślisz że co.. że Tuski z całą resztą do roboty za 1500złoty by wtedy musieli iść ?...

Odpowiedz

67. ~
2

2012-11-08 09:06:47

Play już przygotowuje się na likwidację asymetrii i w ofertach na przedłużenie umowy wprowadzili drastyczne podwyżki w segmencie Data i Voice. Teraz Orange wypada zdecydowanie korzystniej i Plus także. Widać to co niby nie miało wplywu na ofertę wg. Play (czyli asymetria) okazało się, że ma ogromny wpływ, bo innego uzasadnienia podwyżek ofert przedłużeniowych nie widzę.

Odpowiedz