DAJ CYNK

Play rusza z nowym, tajemniczym projektem

12.03.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13110

Ważne 6

5

14. marca Play rusza z nowym, nieujawnionym jeszcze projektem, do którego zachęca hasłem Daj się wciągnąć w świat technologicznych nowości i nieograniczonej kreatywności.

14. marca Play rusza z nowym, nieujawnionym jeszcze projektem, do którego zachęca hasłem Daj się wciągnąć w świat technologicznych nowości i nieograniczonej kreatywności.

Design, świeżość, niespodzianka - to nasze wyzwania. Poznaj autorskie koncepcje projektantów, oceniaj i wyznaczaj trendy. Dołącz do nas, zgłoś swój adres e-mail - zachęca operator na stronie.

Więcej szczegółów na stronie play.pl/ListyOdP .

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
47. ~
2

2013-03-14 23:50:13

39,40,skoro PLAY to takie dziadostwo to dlaczego działa mi tak dobrze np. 3G lepiej niż 3G od T ? dlaczego tak wielu ludziom PLAY działa świetnie skoro według ciebie jest taki zły ? firmy tracą klientów kiedy są w PLAY ? to dziwne bo znam firmy,które przeszły do PLAY i klientów przybyło,wybór automatyczny wybiera najsilniejszy zasięg, sam rozmawiam podczas podróży i PLAY nigdy mnie nie zawiódł,może zwyczajnie nie umiesz korzystać z telefonu.

Odpowiedz

46. ~
0

2013-03-14 22:49:19

dlaczego nie ma info o tym co mialo wejsc w PLAY od 14 czyli od dzis ?

Odpowiedz

0

2013-03-14 15:49:48

Mamy 14 marzec i nic. Gdzie ten tajemniczym projektem

Odpowiedz

44. ~ten co sie dal naciagnac na PLA
0

2013-03-14 13:37:28

do 42 ? czytales ze zrozumieniem ? roaming danych wlaczony jest w telefonie. dlaczego roaming danych dziala w orange a w plusie nie ? napisalem ze bylem juz w paru salonach play ale nie wiedza czemu tak jest......

Odpowiedz

43. ~pakierhakierxd
0

2013-03-14 07:59:53

Chodzi o dane w roamingu,trzeba to włączyć aby korzystać z internetu na Plus,Orange a niedługo T-Mobile.

Odpowiedz

42. ~pakierhakierxd
0

2013-03-14 07:59:18

Włącz roaming i będziesz miał neta ciągle.

Odpowiedz

41. ~
0

2013-03-13 22:50:22

@38-40. "Kuźwa" człowieku zezwól na transmisję danych w roamingu krajowym (National data roaming) w ustawieniach Androida. Bo taki komunikat wyświetla tobie system w momencie, gdy wykryje iż transmitujesz dane nie w sieci macierzystej.

Odpowiedz

40. ~ten co sie dal naciagnac na PLA
-1

2013-03-13 22:43:39

i do wszystkich co pisza o roamingu w Play - ludzie kto ma czas zmieniac operatorow podczas jazdy samochodem ? dopóki system nie bedzie automatycznie przlaczal nas na najsilniejszego z operatorow w roamingu nie ma sensu na wyboru takiech CHWASTA JAK PLAY

Odpowiedz

39. ~ten co sie dal naciagnac na PLA
0

2013-03-13 22:36:16

i jeszcze jedno - cudowna jest fakt ze podczas oswierzania karty sim telefon sam :) potrafi wylogowac sie z roamingu plusa i przejsc do play.... pewnie ktos powie ze nalezy zmienic ustawienia...... wszyscy krety....i z BOK i salonow Play juz tego probowali i jakos im to nie wyszlo. JEZELI PROWADZISZ JAKAS FIRME NIGDY NIE PRZECHODZ DO PLAY - stracisz klientow , bedziesz poza zasiegiem..... a jak masz zestaw glosnomowiacy ( ten w skoda superb ) to po każdym wylaczeniu stacyjki dostaniesz sms z ustawieniami od Play - ot taka siec :) - poważnie to sie dzieje tylko w Play -

Odpowiedz

38. ~ten co sie dal naciagnac na PLA
0

2013-03-13 22:29:41

PLAY to najwieksze dziadostwo z jakim podpisalem umowe - NIE ODPOWIADAJA ZA TO CO SIE DZIEJE W ROAMINGU..... pracujac na nadajnikach PLAY skazanym sie jest ...... nie wyjeżdzanie poza miasto. W roamingu za to po odebraniu paru paczek danych np. w Plusie otrzymuje sie komunikat : UTRACONO MOZLIWOSC ROAMINGU DANYCH ( GalaxySII ). co pomaga ? restart telefonu ale tylko do nastepnej paczki danych. czasami jest to pol mega a czasami pare kilo. wymiana softu i kary sim nic nie daje. Operator PLAY na moja juz 30 reklamacje pisze ze musza sie temu przyjrzeć ... i tak juz pół roku. A TERAZ SEDNO : okazuje sie ze Plus blokuje roaming danych bo PLAY TAK CHCE..... dalej , nie ma transferu danych w 3G bo PLAY TAK CHCE. - NIE WIECIE O CO CHODZI ? KASA. W grudniu Plus poinformowal swoich klientow o wymianie najadnikow na LTE ale PLAY JUZ NIE. Bo po co ? Kto jest z pomorskiego i pracowal w roamingu Plusa mial w grudniu niezlego wku...wa. NIGDY wiecej takiej dziadoskiej sieci , ludzi maja tam za idiotow do placenia rachunkow. Jedyne co mi odpisuja na reklamacje to - UDZIELIMY PANU RABAT W WYSOKOSCI 20 ZL NA ABONAMENT ..... w nosie mam ich rabat.

Odpowiedz

37. ~arturo
0

2013-03-13 16:36:55

wyłącz adblocka wszędzie, a pod obrazkiem pojawi się okno do wpisania imienia i adresu e-mail.

Odpowiedz

0

2013-03-13 12:41:40

U mnie też nie działa. Nie mogę wpisać e-maila bo nie ma gdzie. Wczoraj było. Dzisiaj już nie.

Odpowiedz

34. ~?
0

2013-03-13 11:22:51

dlatego napisałem, że pewnie będzie to tylko kampania promocyjna podobna do tej z 4g którego nie ma do dziś.

Odpowiedz

0

2013-03-13 10:34:43

Pytanie z czym startują? Z LTE pewnie nie bo nie ma pozwoleń z UKE na LTE 1800 Mhz które są na stronce BTS

Odpowiedz

32. ~?
0

2013-03-13 10:19:40

startują z lte? oczywiście za pewne w ofercie i reklamie.

Odpowiedz