DAJ CYNK

Play rozdaje swoim klientom specjalne startery

05.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5234

Ważne 0

0

Z początkiem, maja wybrani klienci sieci Play, otrzymają starter przygotowany specjalnie dla nich - Play Fresh 3 zł. Starter będzie miał numer bardzo podobny do obecnie posiadanego przez klienta.

Z początkiem, maja wybrani klienci sieci Play, otrzymają starter przygotowany specjalnie dla nich - Play Fresh 3 zł. Starter będzie miał numer bardzo podobny do obecnie posiadanego przez klienta.

Pakiet Złotówek przyznany w ramach zestawu startowego Specjalny Starter 3 zł Play Fresh może być wykorzystany w następujący sposób:

2 zł do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe oraz wideo, SMS-y, MMS-y realizowane z sieci telekomunikacyjnej P4 do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych
1 zł na wszystkie usługi telekomunikacyjne określone w cenniku oferty Play Fresh

Ważność połączeń wychodzących startera to 10 dni, a przychodzących 90 dni. Promocyjne startery aktywować będzie można do końca tego roku.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
36. ~pitt/ANTYorange/
0

2010-06-08 22:15:37

Racja!! Orange to oszuści 70 gr mi pobrało za sms do ORANGE!!! a wiem że ten ktoś jest bo działał mi pakiet 600 darmowych smsów jak miałem a potem jak mi się skończył to wysłałem jednego i sam widziałem efekt;/

Odpowiedz

35. trus1991
0

2010-05-10 19:57:38

Ja dziś dostałem 2 startery :) i mam teraz 4 bardzo podobne numery 692 XCV BGT 517 XCV BGT 535 XCV BGT 533 XCV BGT 692 przeniosłem z ERY, 517 zamówiłem na orange PL, a te 535 i 533 otrzymałem dziś pocztą :)

Odpowiedz

34. ~k
0

2010-05-07 13:29:57

może fajnie by było wprowadzić do tych starterów coś dodatkowego poza podobnym numerem. Tak Tak rozdawał duostartery z dwoma identycznymi numerami, w których tylko ostatnia cyfra była inna i można między tymi numerami rozmawiać za darmo. Dodatkowy numer jest ok, ale niech dorzucą coś jeszcze.

Odpowiedz

33. ~J
0

2010-05-07 12:01:08

Tu nie zgodzę się z opiniami na temat Play dla firm. Osobiście znam kilka poważnych firm prawniczych i kancelarii, które mają telefony firmowe w Play - z numerami przeniesionymi od innych operatorów.

Odpowiedz

32. ~fred
0

2010-05-07 09:42:07

21; panie lukaszu jak wczesniej sie podpisywales strofowales innych na newsach roznych - przeczytaj siebie bez imienia''.

Odpowiedz

31. ~
-1

2010-05-06 03:34:46

A ekstra numer, łaski bez. Tylko firmy oraz dzieci dla szpanu taki potrzebują.

Odpowiedz

30. ~
-1

2010-05-06 03:33:49

@11: Starter PF też mogę sobie zarejestrować, przejść na abonament bez telefonu, brandzlować się umową, że zostałem zrobiony w jajo i gratisowo pośmiać się z jakości BOK w przypadku awarii.

Odpowiedz

29. MADMAX
1

2010-05-06 01:58:53

@ 27 Nic nie dostałem. No to całe 3 zeta przeszło mi koło nosa...

Odpowiedz

28. ~
1

2010-05-05 23:23:14

Do 24 no nie wiem czy wiecej wyda na tranwaj numery w formacie prefiks xxx yyy zaczynają się na allegro od 300zł w góre

Odpowiedz

27. ~szymek
1

2010-05-05 23:11:53

Play wysyłał sms do abonentów czy są zainteresowani takim starterem, jeżeli tak to należało odesłać "tak" pod darmowy numer.

Odpowiedz

26. ~Adek
-1

2010-05-05 21:42:22

Będą wybierać tym co dużo dają bo jednak takie numery przydzielać nie wszystkim się da. Zresztą dla mnie to dalej wygląda na masowe rozdawanie starterów... Tylko że tym razem dali lekką opłatę.

Odpowiedz