DAJ CYNK

Play: Relacja z polskiej premiery Galaxy S III [wideo]

30.05.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3963

Ważne 0

0

Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, umieścił na swoim blogu interesującą relację z polskiej premiery smartfonu Samsung Galaxy S III. Oprócz Jacka Balickiego i Wojciecha Wasilewskiego, o telefonie mówi Hardcorowy Koksu.

Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, umieścił na swoim blogu interesującą relację z polskiej premiery smartfonu Samsung Galaxy S III. Oprócz Jacka Balickiego i Wojciecha Wasilewskiego, o telefonie mówi Hardcorowy Koksu.

Szerzej o Galaxy S III pisaliśmy w tej wiadomości. Poniżej trochę więcej o stronie praktycznej telefonu:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
14. ~conan
0

2012-06-04 16:44:39

Poprawka-Burneika

Odpowiedz

13. ~conan
0

2012-06-04 16:41:58

Lipny hardcorowy stek...robert burnejka

Odpowiedz

12. ~
0

2012-05-31 23:58:20

Co to za showman koło redaktora Gruszki ? Play jest sponsorem anabolików ?

Odpowiedz

11. ~PLANET
0

2012-05-31 16:03:06

#9: sam jestes zamulony :>

Odpowiedz

10. ~Komandiero
0

2012-05-31 12:54:50

a są jakieś rzeczy które w Twoim telefonie nie działaja poprawnie ? zakładam, że nie bo masz klapki na oczach

Odpowiedz

8. ~xx
0

2012-05-31 08:47:30

Ta tylko nie wiem czemu po pierwsze z tego S III to tylko 1/2 wyszla (baiale), po drugie w PL a najdrozszym abo (ponad 200 pln) to on kosztuje jakis 1000 w Three.ie jest za free w abo 40 Euro (160pln). Zeeeeeeeenada

Odpowiedz

7. ~
0

2012-05-31 01:15:51

Widać, że pod koniec Grucha złapał niezłą dzidę ;) Mikrofonu nie mógł utrzymać ;)

Odpowiedz

6. Kamil_K
-2

2012-05-31 00:14:17

@2, mój Windows od zawsze działa tak, jak ja chcę. Linux za to chodził własnymi drogami i wiecznie trzeba było go z nich sprowadzać. Dziękuję, postoję. /// Inna rzecz: zatrudnianie Hardkorowego Koksa do promocji czegokolwiek sugeruje, że podmiot odpowiedzialny za to ma nabywców S III za totalnych bezmózgów.

Odpowiedz

1

2012-05-31 00:07:09

Poczuł sie przez chwilę jak najman :D

Odpowiedz

3. ~hopla
1

2012-05-30 23:55:08

Fajny ale za duży troszkę .

Odpowiedz

0

2012-05-30 23:37:02

Skoro wszystko dziala tak jak chce uzytkownik to chyba dobrze. Gorzej, gdyby dzialal jak Windows (czyli tak jak uzytkownik sobie tego nei zyczy :D)

Odpowiedz

1. ~kuba
0

2012-05-30 23:14:39

Ahaha. Działanie wszystkiemu jak chce użytkownik zostawmy iPhonowi.

Odpowiedz