DAJ CYNK

Play razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [wideo]

23.12.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4255

Ważne 0

0

Play rozpoczął akcję informacyjną związaną z akcją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Play rozpoczął akcję informacyjną związaną z akcją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.



W XX finale akcji, która odbędzie się 8. stycznia 2012 roku, Play weźmie udział po raz pierwszy. W tym celu przygotował specjalną promocję Wspieram WOŚP, w ramach której przekaże Orkiestrze 5% wartości doładowań każdego klienta w danym miesiącu.

Szerzej o promocji Wspieram WOŚP pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~bolojang
0

2012-01-02 08:50:41

27,myrka: Travis-Sing, stare ale znane i dobre

Odpowiedz

36. ~
0

2012-01-01 22:46:59

#33 Niech sobie wypracowuje co chce, ale skladek zdrowotnych nie odprowadza, a tutaj rozmawiamy na ten wlasnie temat..

Odpowiedz

35. ~
0

2012-01-01 22:44:16

#32 Do rolnikow? Nie placa skladek zdrowotnych.

Odpowiedz

34. ~
0

2012-01-01 17:34:46

Tydzień temu widziałem przez okno gościa który spijał resztki, grzebał w śmieciach w poszukiwaniu pokarmu a dobytek niósł ze sobą. To jest legalne. Ale gdyby chciał handlować czymś na chodniku to już by miał przesrane.

Odpowiedz

33. ~
0

2012-01-01 17:29:52

Ludzie nie wiedzą nawet że szara strefa wypracowuje w dużym procencie pkb. Więc zamknijcie ich to z pewnością będzie lepiej. W sumie dziś to wcale takie nie głupie żeby iść siedzieć jak się nie ma środków do życia. Wszystkie najważniejsze brednie są uchwalane niemal jednogłośnie i ja tu nie agituje za czymś.

Odpowiedz

32. ~Rolnik gm. Biała Rawska
0

2012-01-01 17:14:32

31, co masz do Rolników? Ja ani grosza nie dołożę do tej akcji, bo kasę to ma rząd i cała mafia z nim razem wzięta. Wystarczy że przejdę się u mnie pod hotelemossa i widzę jak się wożą urzędnicy chlają tańczą i na k*rwy wydają.

Odpowiedz

31. ~
0

2012-01-01 16:42:20

#23 Rzad ma w d... obywateli bo im czegos nie da? A gdzie maja nas obywatele z szarej strefy, rolnicy i inne swiete krowy, ktore tez chca sie leczyc? A rzad pewnie kupilby uszkodzony i uzywany sprzet? Zapewne znasz jakies przyklady takich zakupow?

Odpowiedz

30. ~anonim
0

2012-01-01 13:04:03

klienci play nic nie traca jedynie trzeba wyslac glupiego sms-a w danym miesiacu zeby pomoc dzieciaką ... play robi cos z gestem ale i ma przy tym jakies korzysci, owszem nie male bo zwraca ta akcja na siebie uwage. Moim zdaniej akcja organizowana przez play jest strzalem w 10 i dla dzieci a nawet przede wszystkim dla dzieci i dla sieci play.. wosp jest organizacja pozarzadowa wiec nie mieszajmy ich w to *** owszem sam nasz rzad nie pomoglby w tak duzej mierze co owsiak... a co do niego to rzeczywiscie za duzo przycina.

Odpowiedz

29. ~pójdziemy w skarpetkach za chle
0

2011-12-27 20:33:55

Play zarzekał się ustami p.Rzecznika, że nie będzie wyrzucał pieniędzy na celebrytów a niedługo po tym zapewnieniu, że woli zainwestować w rozwój infrastrukturalny, "zainwestował" ale w: Kupę wojewódzkiego łajna a teraz wam zafundował Owsiki. A CO państwo Tuska wam zafunduje? Już odpowiadam: POmoc dla obcych lichwiarskich banków ale tylko nie swoim bezrobotnym obywatelom. Gratulacje oszołomy.

Odpowiedz

28. ~
0

2011-12-27 13:14:07

O ile pamiętam to we wcześniejszych latach Era angażowała się w akcję WOŚP (ciekawe czy T-mobile będzie wspierał tradycję) - uruchamiali numer sms premium i w ten sposób zbierali kasę na dzieciaki.

Odpowiedz

27. ~myrka
0

2011-12-26 22:05:21

prosze o tytuł tej piosenki która gra w tle:)Błagam

Odpowiedz

26. ~
0

2011-12-24 13:33:49

@25 - co, prawda boli kłamczuszku? wszystkie rozliczenia są na stronie Orkiestry, a żyje min. z odsetek. PS Z orkiestrą mam tyle wspólnego że coś wrzucę do puszki.

Odpowiedz

25. ~
0

2011-12-24 12:52:27

@24. to z czego niby owisik żyje, hę? jest u ciebie na etacie? play jak ma kasę to niech obniża koszty połączeń a nie daje na cóś takiego. poza tym denerwuje mnie nachalność tej orkiestry i wolontariuszy: będę chciał dać to dam sam w określonym miejscu a nie: otwierasz lodówkę a tam pobrzękujący dzieciak od owsika.

Odpowiedz

24. ~
0

2011-12-24 12:41:06

@11 - i co kłamiesz? na przykład rozliczenie z XVII finału, zebrali 40 mln, wydali na dzieci 40 mln. I gdzie te 8% co niby zabrali?

Odpowiedz

23. Blank
1

2011-12-24 12:06:29

PS. Bzdurą jest, że bez Owsiaka NFZ kupiłby taki sprzęt. Rząd ma w czterech literach obywateli. Kupiłby używany i zapewne niesprawny sprzęt w znacznie mniejszej ilości i na tym by się skończyło. Akcja Play OK. Pomoże, jednocześnie zyskując "darmową" reklamę. Dobre z punktu widzenia każdego - klienta, pacjenta i P4.

Odpowiedz