DAJ CYNK

Play przygotował na 25. Finał WOŚP nie tylko teledysk

10.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5257

Ważne 5

9

Sieć Play informowała już o teledysku, który za każde obejrzenie zbiera pieniądze na 25. Finał WOŚP. Oprócz tego sieć wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka na wiele innych sposobów.Sieć Play informowała już o teledysku, który za każde obejrzenie zbiera pieniądze na 25. Finał WOŚP. Oprócz tego sieć wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka na wiele innych sposobów.

Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie operator przygotuje ogromny diabelski młyn Play i WOŚP, który jest symbolem tegorocznego Finału. W ten szczególny weekend mieszkańcy stolicy będą mogli przejechać się na rozświetlonym kole Play i zobaczyć wyjątkowy widok - panoramę Warszawy z perspektywy 32 metrów.

W dniu Finału strefę Play odwiedzą specjalni goście, dobrze znane z reklam gwiazdy oraz youtuberzy: Maciek Dąbrowski, Ewa Red Lipstick Monster, Blowek, Naruciak, Gimper i Isamu. Na miejscu osoby korzystające z usług na kartę w Play będą mogły zarejestrować swoje karty SIM, a dla wszystkich, którzy zrobią to pod PKiN 14.01 lub 15.01 Play przygotował dodatkowy prezent - ciepły koc.

Na internetowe licytacje Play wystawia w tym roku przedmioty unikalne, przede wszystkim w pełni działającą makietę diabelskiego młyna, o którym mowa wyżej. Operator przygotował także gratkę dla fanów internetowych twórców z YouTube'a, którzy wystawili szczególne dla siebie przedmioty. Wszyscy zainteresowani mogą o nie walczyć na playdlawosp.pl/aukcje.

Także w tym roku w sklepach Google Play i AppStore na chętnych czeka oficjalna aplikacja mobilna - 25 WOSP, którą Play i WOŚP przygotowali przy współpracy z CocoLab. Dzięki niej można sprawdzić swoją wiedzę o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i uzyskać tytuł WOŚPoznawcy. Jest to także niezbędnik dla każdego uczestnika, z m.in. aktualnościami ze strony Fundacji, statystykami czy całodobową mapą wydarzeń. Aplikacja 25. Finału WOŚP jest do pobrania na stronie internetowej: aplikacja.wosp.org.pl.

Play przygotował też 100 kart SIM ze specjalnymi numerami, zdobionych elementami z 24 karatowego złota. Wszystkie karty będą licytowane telefonicznie podczas Finału na antenie TVN od rana do późnych godzin wieczornych.

Tradycyjnie Play i pozostali operatorzy uruchamiają charytatywny numer SMS, z którego całkowity dochód będzie przekazany na konto 25. Finału. Wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565. W tym roku numer SMS-a jest aktywny od 1 do 18 stycznia.


Zobacz: Play w niestandardowy sposób wspiera WOŚP

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu