DAJ CYNK

Play pracuje nad swoim logo

27.04.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8969

Ważne 0

0

Play przygotowuje się do zmiany swojej identyfikacji - trwają pracę nad nowym logo.

Play przygotowuje się do zmiany swojej identyfikacji - trwają pracę nad nowym logo.

Marcin Gruszka, rzecznik operatora, zaprezentował na swoim blogu jeszcze nieukończone nowe logo.



W innym miejscu sieci rzecznik uspokaja, że zmiany logo nie oznaczają usunięcia popularnej "wielokształtnej, fioletowej masy".

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
77. ~znawca
0

2010-05-07 16:53:08

@76. Zajmij się lepiej pracą w centrali TP, a nie tutaj takie głupoty wypisujesz :(.

Odpowiedz

76. ~
0

2010-05-07 11:40:56

Firma Play bankrutuje z tego co mi wiadomo Orange wykupiło już udziału w tej oto firmie i play będzie miał na przełomnie 2011-2012 Pomarańczowo-Białe barwy heh...

Odpowiedz

75. ~ai
0

2010-05-06 20:52:33

Jak widzę te wasze posty to już wiem, że macie po 12 lat (nie wszycy oczywiście ^^) Może i Play nie jest tak dobra jakościowo jak era, ale jest najtańszą siecią i dla niektórych to największy plus...

Odpowiedz

74. ~af
-1

2010-05-05 13:05:15

Nie ma na rynku lepszej oferty niż Play i długo nie będzie. Zasięg daje radę - w wystarczającym stopniu równoważy się ze świetną ceną :) PlayFresh wymiata! Play Online również!

Odpowiedz

73. ~hania
0

2010-05-05 01:30:36

pedały z play chcą uchodzić za hetero po kilku gwałtach młodych chłopców w ich salonach

Odpowiedz

72. ~x
-1

2010-05-02 15:37:10

Mam przeciek co do nowego logo!! http://img522.imageshack.us/img522/174/beztytuujvl.png

Odpowiedz

71. toms
0

2010-05-02 08:45:24

Dla mnie logo nie ma żadnego znaczenia.Interesuje mnie jakość usług i ich cena.I tym powinni się wszyscy zajmować,a nie duperelami.

Odpowiedz

70. ~
-1

2010-04-28 20:46:48

plej klej

Odpowiedz

69. ~Scenic
0

2010-04-28 18:28:14

A możne tak zrobić logo dla play. :] Play górą. ;]

Odpowiedz

68. ~n
-1

2010-04-28 16:54:26

To PLAY miał do tej pory LOGO .... buhahahaha .... pewnie to było tak wspaniałe, że trzeba zrobić mniej wspaniałe to to będą żegnać kwiatami jak byłego prezesa, który był tak dobry, że pobiera teraz zasiłek dla bezrobotnych

Odpowiedz

67. pablo_79
0

2010-04-28 15:56:38

Era pracuje nad swoim logo, teraz Play. Niedługo nie będziemy poznawać salonów operatorów, jeśli wprowadzą jednocześnie takie rewolucje.

Odpowiedz

66. ~ddd
1

2010-04-28 13:44:33

A tak wogóle to PLAY jest beznadziejną siecią, bo dali mi tyle minut że nie mogę ich wydzwonić. W erze to przynajmniej co miesiąc jak wyciągałem fakturę ze skrzynki były jakieś emocje i oczekiwanie "ile tym razem?" A tu? Zawsze zostaje. NUDA!

Odpowiedz

65. ~ddd
1

2010-04-28 13:29:04

@62 to jest moje stanowisko apropo nagonki na tego biednego operatora, najśmieszniejsze jest to że sporo osób które tu piszą to konsultanci innych operatorów jak widzę po IP. Ironia z mojej strony panie kolego, ironia :)

Odpowiedz

64. uzer
0

2010-04-28 12:55:55

63. Z całą powagą gdzie takie cuda nie widy występują? Długo jestem w Play i dublowania smsów nie miałem. Było coś takiego w Wigilię przez 2-3 godziny to fakt ale nic poza tym przynajmniej ja nie zauważyłem.

Odpowiedz