DAJ CYNK

Play porządkuje cenniki telefonów

06.05.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3383

Ważne 0

0

Od 7. maja w ofercie Play dostępny będzie nowy telefon - rozsuwany Samsung S3550. Jednocześnie Play zapowiada usunięcie z oferty 15 starszych modeli telefonów.

Od 7. maja w ofercie Play dostępny będzie nowy telefon - rozsuwany Samsung S3550. Jednocześnie Play zapowiada usunięcie z oferty 15 starszych modeli telefonów.

Samsung S3550 to prosty i tani telefon 2G, ważący zaledwie 79 gramów. W specyfikacji nie zabrakło aparatu fotograficznego 2 Mpix, radia FM z systemem RDS i czytnika kart microSDHC o pojemności do 8 GB. Menu telefonu oglądać będziemy na 2-calowym ekranie o rozdzielczości 240 x 320 pikseli.

Dodatkowo, od 7. maja z oferty zostaną wycofane modele: Nokia E51, Samsung SGH-i780, LG KU311, Nokia 6120, Samsung SGH-U800 Soulb i Samsung SGH-Z630.

Z kolei 14. maja z cenników znikną: LG KU250, LG KU385, Nokia 7070 Prism, Huawei U121 Playset, Samsung SGH-i450, Samsung SGH-L760, Samsung SGH-Z170, Sony-Ericsson W595 i Sony-Ericsson W660i.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Pati
0

2010-05-10 13:15:04

a będą ciąć ceny na pozostałe modele? :P

Odpowiedz

13. ~AntyPlay
0

2010-05-08 21:18:20

Oszukani Abonenci Play Łączcie Się!!! strona-www.antyplay.fun.to

Odpowiedz

12. ~Antek
-1

2010-05-07 18:56:06

Ciekawe jak z dalszą dostępnością telefonów. Bo porządkowanie, porządkowaniem, ale wycofują konkretne fajne telefony i nie takie stare. A dostępność niektórych telefonów w Play to porażka. O ile nie wszystkich...

Odpowiedz

11. ~zrobiony kiedyś
-1

2010-05-07 18:13:02

http://zrobieniwplaya.prv.pl/

Odpowiedz

10. ~jasiu
1

2010-05-07 11:56:39

Mam nadzieję że na miejsce starych modeli LG wprowadzą ich najciekawsze świeżynki, czyli LG mini i LG Optimus. Ten drugi jest oceniany jako następca słynnego LG Cookie który tak jak pierwowzór ma osiągną wysokie wyniki sprzedaży więc im wcześniej wprowadzą do oferty ten model tym lepiej

Odpowiedz

9. ~KURAK
0

2010-05-07 10:59:47

CIEKAWE CO W ZAMIAN?

Odpowiedz

8. ~obs.
-1

2010-05-06 23:51:34

Play coś porządkuje?:) To dopiero nowość... Dotychczas Play znany był z gubienia dokumentów, chwaleniem się w reklamach (99%) zasięgiem Plusa a nie swoim i powszechnymi ''przewałkami'' w salonach jak dublowanie umów-klienci po czasie dowiadywali się że kupili kilka tel. a nie jeden...

Odpowiedz

7. ~EmJ
1

2010-05-06 21:14:03

Ja go brałem w listopadzie 2009 i było ich "na pęczki" ;-)

Odpowiedz

6. Hiroshima
0

2010-05-06 20:57:42

Zgadzam się z przedmówcą, jak brałem abo w marcu 2008 w Play to ten telefon juz nie był żadną nowością i generalnie od tamtego czasu chyba był dostępny tylko wirtualnie. A więc od 2 lat.

Odpowiedz

5. ~Ajasz
0

2010-05-06 20:53:34

Nie ważne co robią. Jak fałszowali umowy to też dobrze robili bo tak trzeba ? trochę źle się wyraziłeś :) Co do telefonu może i miał jakiś czas temu swoją premierę ale do dziś jest w sklepach w dodatku ten telefon ma bardzo dużo funkcji. Po co coś usuwać na siłę ? albo pod publikę, że niby coś robią z telefonami których wiecznie nie mają.

Odpowiedz

4. ~aihmaN
0

2010-05-06 20:47:02

Ajasz e 51 to nie jest stary telefon? Jakby nie był stary to by go nie wycofali, pewnie ludzie nie chcą kupywac... e51 wyszla na rynek w 2007 roku ;/ 3-letni telefon nie jest wg Cb stary ?

Odpowiedz

3. ~
1

2010-05-06 20:39:35

WitekT: "Jednocześnie Play zapowiada usunięcie z oferty trzynastu starszych modeli telefonów". Powinno być piętnastu starszych telefonów.

Odpowiedz

2. ~Ajasz
0

2010-05-06 20:35:33

I tak większości wiecznie nie ma w salonach. Dziwna sprawa. A E51 to wcale nie jest stary telefon, kombinują jak łysy koń pod górkę.

Odpowiedz