DAJ CYNK

Play odpowiada na "no limit" w prepaidzie Plusa!

12.10.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 26029

Ważne 0

0

Play wprowadza ofertę Formuła 4.0 w Play na kartę, dzięki której użytkownicy będą mogli rozmawiać i SMS-ować bez ograniczeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Oferta już ruszyła.

Play wprowadza ofertę Formuła 4.0 w Play na kartę, dzięki której użytkownicy będą mogli rozmawiać i SMS-ować bez ograniczeń do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Oferta już ruszyła.

Aby skorzystać z promocji, należy posiadać kartę SIM w ofercie Play na kartę oraz aktywne konto. Liczba dni nielimitowanych połączeń i SMSów do wszystkich sieci zależny jest od kwoty doładowania i przedstawia się następująco:
25-49 zł - 5 dni,
50-99 zł - 10 dni,
100 zł i więcej - 20 dni.

Nielimitowane połączenia są dostępne teraz bez konieczności podejmowania dodatkowych czynności jak na przykład podawanie kodu. Jeżeli użytkownik korzysta z innej oferty głosowej niż Play na Kartę, może w każdej chwili ją zmienić wpisując i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *163*6#.

Zawsze dbamy, aby oferta Play była najbardziej atrakcyjna dla klientów. Sytuacja na rynku zmieniła się, zatem natychmiast reagujemy, oferując klientom lepsze rozwiązanie - komentuje Bartosz Dobrzyński, szef marketingu w Play.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 304 kB).

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
254. ~
0

2012-10-23 20:23:00

@248 możesz po tych 20 dniach w Heyah skontaktować się z boa o przywrócenie rocznej ważności konta i sprawa załatwiona.

Odpowiedz

253. ~
0

2012-10-22 00:28:49

-Jo, w pelni popieram.

Odpowiedz

252. ~
0

2012-10-21 23:28:23

Bo?

Odpowiedz

251. ~
0

2012-10-21 23:19:45

czyli porownujac wszystkie oferty no limit , Play wypada najgorzej.

Odpowiedz

250. Jo
0

2012-10-21 10:02:03

Jak widzę przez to NO LIMITS, w ofertach na kartę niektórym "manna" zaczęła z nieba lecieć ? :P Ludzie przestańcie na siebie "pluć" , sieci doiły i doją was wszystkich przez tyle lat - to jak jeden z drugim ma teraz możliwość pokombinowania i pogadania za prawie darmo - to niech sobie kombinuje. Sieć i tak się z tego nieźle wyżywi - mnie to akurat nie potrzebne (pracuje i abo z minutami który mam w zupełności mi wystarcza), ale jest od cholery ludzi którzy zarabiają grosze w tym kraju zwanym zieloną wyspą, więc po co odbierać im tą odrobinę radości że zaoszczędzą trochę na telefonach. Pogadają dłużej i więcej ze znajomymi i rodziną... Nie wiem czemu niektórym to przeszkadza - zawiść ? I nie chrzańcie mi o moralności, etyce, etc.. Wiecie gdzie wszystkie komy mają etyce, moralność etc. względem was - klientów ? Tam gdzie światło nie dociera -chyba że gastrolog na to pozwoli :) Ps. A dając ofertę no limits w usługach na kartę chyba sieci liczyły się z pewnymi zachowaniami klientów (jeśli nie to znaczy że tam osiołki pracują), więc w czym rzecz ? Pewnie w tym, że wy płacicie więcej za mniej ? A może ktoś zarabia mniej od was - i wtedy to was już nie obchodzi - bo źle jest tylko wtedy jak "Kalemu ukraść krowy" tak ? Wszystkim życzę dłuugich rozmów i jak najniższych rachunków. Powodzenia All :)...

Odpowiedz

249. ~mati
0

2012-10-19 15:17:19

siema ej mam taki problem da się żeby móc uaktywnić pakiet nielimitowane sms do wszystkich sieci za 10zł ale mieć ważne konto rok czasu jak coś to proszę napisać jak :)

Odpowiedz

248. ~
0

2012-10-19 14:55:27

w heyah i plus kasuja rok waznosci konta. a jak jest u was w playu ? w regulaminie nic nie pisze na ten temat . w play jest w ogole cos takiego jak rok waznosci konta ?

Odpowiedz

247. wlo
0

2012-10-19 13:15:43

246. - na pewno wiedzą? przecież włąśnie padł zarzut, ze pytany nigdy nie mówię z jakiej taryfy korzystam, ile dzwonię... No ludzie - zastanówcie się czego chcecie! Ja wiem czego - odwetu za - stety - szczere i dosadne słowa ;-) Ale poproszę o argumenty a nie ogólnie - daj se siana. Albo najnormalniej - debila się ignoruje - ignorujcie moje komentarze.

Odpowiedz

245. wlo
0

2012-10-19 13:07:20

244. - podaj odnośnik do informacji, ze 99% w sieci mam? To, ze 1% do Play nie przekraczam, nie znaczy, ze reszta jest we własnej sieci. Naprawdę - jeśli nie widzisz powodu, zęby za to płacić, to chociaż przyjmij do wiadomości - ja lubię płacić i przepłacać. Wystarczy Ci takie stanowisko? I jak widzi - przepałacając przynajmniej mi nie blokują konta po godzinie rozmowy z jednym numerem ;-) Oj dzieci, dzieci... Naprawdę pomyślcie zanim zaczniecie pisać głupoty...

Odpowiedz

244. ~
0

2012-10-19 12:55:00

no nie wiem 1200 to 20 godzin a pozatym nabijanie jest niemoralne a po za tym skoro tak stego co mówisz to 99% ruchu di sieci rodzinnej a reszta to nabijanie po pierwsze w plajiu nawet w płatnej opcji coś takiego kosztuje znacznie mniej niż 10zł mc więc niewidze powodu żeby z ato płacić 79zł a po drugie zarzucasz nam że nabijamy sobie plaje a sam nabijasz co prawda nieudolnie ale nabijasz

Odpowiedz

243. wlo
0

2012-10-19 12:33:33

241. - nie mierz innych swoją miarą ;-)

Odpowiedz

242. wlo
0

2012-10-19 12:32:31

241. - za 50 netto wydzwaniałem 8-10 godzin. Teraz nie szaleję bo nie ma co szaleć. Rozmawiam tyle ile potrzebuję. Jedynie właśnie z moim przyjacielem, z któym miałem gorącą linie w TT (on używa TT tylko) w najlepszej swego czasu w kraju usłudze Między nami, teraz kiedy mi tym brardziej obojętne jest z jakiego telefonu dzwonię bo mam rzeczywiście nielimitowane, doszły te 2-4 godziny miesięcznie tylko z nim. Więcej - to ja do niego oddzwaniam kiedy on dzwoni - z wiadomych powodów ;-) Ma do żonki darmo którąś godzine miesięcznie ode mnie. Chcesz wiedzieć: Na ostatnim billingu: Połączenia krajowe 1238:22 Wiadomości SMS 27 Połączenia wykonane w kraju - łącznie 0,00 (esemesy to tylko wizytówki - 3 na jedną, więc tak naprawdę to tylko 9 ;-)

Odpowiedz

241. ~
0

2012-10-19 11:58:09

240 bredzisz za 50zł maiałes ile? 100minut a teraz szaalejesz? pewnie przegadujesz 200minut. nic dziwnego ze ci numeru jeszcze nie zablokowali.

Odpowiedz

240. wlo
0

2012-10-19 10:42:33

236. ~Oberon - ja się przestałem całkowicie ograniczać (a raczej przeginam pod tym względm, bo za dużo czasu zacząłem tracić na gadanie prze telefon, kiedy i tak już sporo gadałem) i jakoś mi nie blokują nielimitowanych... Wiecej powiem - to co gadałem ze znajomym na usłudze Między nami w TT teraz gadam z nielimitowanego - dużo - i nic - nie blokują...

Odpowiedz

239. ~Oberon
0

2012-10-19 10:35:12

...dokładnie tak jak piszę przedmówca i miejcie świadomość tego że rozmawiając przez telefon sporo przy tej "promocji no limit" Playa możecie zostać pozbawieni w pewnym momencie dostępu do usług bez jakiegokolwiek ostrzeżenia bo przekroczyliście jakiś niewidzialny nieokreślony limit. Ok tyle.

Odpowiedz