DAJ CYNK

Play: Nowa Strefa Doładowań na Facebooku

14.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8100

Ważne 12

5

Od dziś na profilu Play na Facebooku dostępna jest nowa aplikacja do doładowań. Oprócz zmiany wyglądu i znanych wcześniej bonusów 15 i 30 procent sieć dorzuca dwa kolejne.

Od dziś na profilu Play na Facebooku dostępna jest nowa aplikacja do doładowań. Oprócz zmiany wyglądu i znanych wcześniej bonusów 15 i 30 procent sieć dorzuca dwa kolejne.

Pierwsza z nowości to doładowanie w parze. Każdy, kto skutecznie doładuje telefon w aplikacji ma możliwość wpisania numeru znajomego. Jeśli znajomy doładuje konto w ciągu 48 godzin obie osoby (polecający i polecany) otrzymają bonus 5 zł na konto promocyjne. Doładowanie w parze można zrealizować maksymalnie dwa razy w miesiącu.

Druga nowość to usługa Poleć Play znajomym - polecany i polecony otrzymają po 5 zł, jeżeli polecony aktywuje kartę w ciągu 7 dni od polecenia. W miesiącu można polecić maksymalnie 5 osób, poleconym można być tylko raz.

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
66. ~robertnik
1

2013-06-17 01:31:26

Prepaid zawsze był atrakcyjniejszy od abonamentów. Nie tyle w momencie podpisywania umowy co przez okres jej trwania. Oczywiście i wyjątki się znajdą(np NJU).

Odpowiedz

65. ~
0

2013-06-16 23:51:43

46@ teraz cała kampania z celebrytami traci sens, orange nieźle to wykombinował.

Odpowiedz

64. ~reboot
0

2013-06-16 15:06:54

@63: dusigrosz,bo interesują mnie moje pieniądze? Podam Ci numer konta i będziesz co miesiąc wysyłał mi 4 zł, ok? Na razie poza Play wygadałem ok. 530 minut, w Play 185, zostało mi niecałe 150 minut do końca miesiąca. Za to z 1024 MB zostało mi 809 MB. I umowa na rok. Po raz kolejny mam nauczkę, że wiązanie się umowami to porażka. Dożyliśmy czasów, gdy prepaid zaczyna być atrakcyjniejszy niż abonament.

Odpowiedz

63. ~
0

2013-06-16 10:33:56

@47, ale z Ciebie dusigrosz. Różnica 4 zł w abonamencie to żadna różnica. Teraz pluj sobie w brodę, że podpisałeś tę umowę.

Odpowiedz

62. ~Punk
0

2013-06-15 21:36:12

niekoniecznie każda umowa z telefonem jest droższa niż bez, ja aktualnie czekam na ruch u mojego opa, może dostane telefon dzięki któremu po sprzedaży i dołożenie parę zł mam za darmo umowę. Wtedy żaden pre paid nie wyjdzie mnie lepiej niż ta oferta, pod warunkiem że dostane ten telefon i jaki mi chodzi.

Odpowiedz

61. ~
0

2013-06-15 13:11:23

59, opinie divhasmorexa są tyle warte co zuzyty papier toaletowy. Dziecko ledwie liznelo wiadomosci o ofertach a kreuje sie na eksperta. Do tego brak elementarnych zasad kultury. Jednym slowem gbur, cham i sloma z butow mu wystaje. Olac srodkowym strumieniem porannego moczu tego g.noja i tyle

Odpowiedz

60. ~
-1

2013-06-15 13:08:53

tak, bo divhasmarek jest jeszcze madrzejszy niz wlo.

Odpowiedz

59. ~anty
0

2013-06-15 13:01:22

@58- dla mnie osoby obrażające nieznajomych są kretynami, więc o czym my tu rozmawiamy... Np. w moim przypadku oferta z telefonem okazała się najtańsza, ale, oczywiście, Ty wiesz lepiej...

Odpowiedz

58. Blank
0

2013-06-15 12:47:58

55, czyli brałeś na 18 miesięcy? Sorry, myślałem, że na 24 (z telefonem). Dla mnie osoby, które biorą umowy z telefonem są nikim więcej jak idiotami ;)

Odpowiedz

57. ~patryklu2
0

2013-06-15 08:51:35

Ludzie przestańcie się spierać. Telepolis od tego nie jest. Chcecie pogadać to popiszcie sobie na GG lub FB

Odpowiedz

56. ~patryklu2
0

2013-06-15 08:51:16

Ludzie przestańcie się spierać. Telepolis od tego nie jest. Chcecie pogadać to posziszcie sobie na GG lub FB

Odpowiedz

55. ~reboot
0

2013-06-14 21:45:01

Nigdy nie biorę z telefonem, w październiku brałem sam sim. No i chyba pomyliłeś mnie ze swoim ojcem

Odpowiedz

53. ~reboot
0

2013-06-14 19:46:52

@49: 800 minut wymienne na smsy to wcale nie tak wiele :-)

Odpowiedz