DAJ CYNK

Play: "Notka SMS" dla wszystkich

17.08.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 33788

Ważne 1

0

Play w lipcu rozszerzył funkcjonalność usługi "Informacje o próbie połączenia" o usługę "Notka SMS". Teraz rozszerzona wersja usługi włączana jest stopniowo wszystkim klientom.

Play w lipcu rozszerzył funkcjonalność usługi "Informacje o próbie połączenia" o usługę "Notka SMS". Teraz rozszerzona wersja usługi włączana jest stopniowo wszystkim klientom.

W rozszerzonej wersji usługi "Informacje o próbie połączenia", każda osoba dzwoniąca do klienta Play, gdy jest on poza zasięgiem bądź niedostępny, usłyszy następujący komunikat:

Abonent chwilowo niedostępny. Możesz wysłać mu bezpłatną Notkę SMS z Twojego numeru telefonu. Aby wysłać SMS o treści:
Proszę o pilny kontakt - wybierz 1
Zadzwonię do Ciebie później - wybierz 2
Odezwij się w wolnej chwili - wybierz 3
Myślę o Tobie - wybierz 4
Kocham Cię - wybierz 5
Oddzwoń jak się ogarniesz - wybierz 6

Jeśli klient Play jest poza zasięgiem lub wyłączy telefon, otrzyma potem SMS z wybraną treścią Notki SMS. SMS przychodzi z numeru osoby dzwoniącej. Jeśli dzwoniący nie wybierze żadnej treści, przysłany zostanie zwykły SMS o nieodebranym połączeniu.

Operator zakłada, że nie każdemu spodoba się wersja rozszerzona usługi, dlatego też istnieje możliwość przywrócenia wersji podstawowej - można to zrobić za pośrednictwem BOK, albo ustawić sobie przekierowania połączeń na numer 790998725 odpowiednim kodem:
gdy zajęty: *67*790998725#
gdy nie odpowiada: *61*790998725#
gdy nieosiągalny: *62*790998725#

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
377. ~zniesmaczona
-1

2015-02-14 13:19:15

To jest chyba kpina !!!! Złodzieje w playu podpisało umowę z orange pewnie mam nr w orange dzwonie do nr play wyl telefon i dostaje info możesz wysłać bezpłatna nutke SMS ....za które zre jak połączenie play złodzieje oddawać moja kasę człowiek nie zdąży się nawet rozlaczyc i juz mu zre jak tylko zaczną się słowa możesz bez mojej zgody takie cos a raczej osoby w playu są poszkodowane a u mnie cala rodzina ma play !!! Muszę ich przekonać ze to zlodzieje

Odpowiedz

376. ~***
0

2014-06-09 19:54:52

sednio mi to się podoba

Odpowiedz

375. PLAY
0

2010-09-24 16:24:44

Nokiusz - nie da się, próbowałem rożnymi kodami i przekierowaniami. Niestety Play Fresh schodzi na psy...

Odpowiedz

374. ~Nokiusz
0

2010-09-24 16:20:21

Mnie wqurwia to że dotychczas miałem 30 sekund (jedna melodyjka) na odebranie. Teraz mimo wyłączenia wszystkich notek, przekierowań i poczty dalej mam 30sek. Przed kampanią kretyńskiej notki sms miałem 60 sekund (dwie melodyjki) na odebranie połączenia. To jest zepsute permanentnie. - Nie da się ni jak przedłużyć tego oczekiwania. Jakby kto znalazł na wydłużenie sposób proszę o info nokiusz(małpa)wp.pl

Odpowiedz

373. ~milionom abonentow cyrk
0

2010-08-23 12:48:11

"Najpierw wpiszcie ##002# a pozniej to i jest ok.dy zajęty: *67*790998725# • gdy nie odpowiada: *61*790998725# • gdy nieosiągalny: *62*790998725#" Geriavit – na się nie starzenie. Nootropil – na lepsze funkcjonowanie metabolizmu mózgu. Etopirynę – profilaktycznie.

Odpowiedz

372. ~
0

2010-08-23 11:52:47

367.~puszatek Dym jest i w Twoim imieniu. Wolisz nadziewać się na Notkę? Poza tym Twój op też może zrobić jakiś numerek z "modernizacją" usługi lub wprowadzi coś "korzystnego" bez wcześniejszej akceptacji. Spójrz trochę szerzej.

Odpowiedz

371. ~
0

2010-08-23 11:45:53

369. Bo lubimy i wiemy czego chcemy.

Odpowiedz

370. PLAY
-1

2010-08-23 09:10:15

@369: A co ma mBank to Playa? Że minuta jest po 19gr i darmowe MB co miesiąc to nie wszystko. Play Fresh kupię w każdym kiosku jak i doładowanie do niego. mBank za dużo bawienia Online tak samo jak GaduAIR.

Odpowiedz

369. ~LA
-1

2010-08-23 09:01:43

Po co w ogóle korzystacie z tego Play''a? Czy nikt z Was przed wyborem operatora nie przegląda wszystkich ofert, np. w necie? Obejrzyjcie sobie ofertę mBanku - zapewniam, że w dodatku działa dobrze, na sieci Plusa. Pzdr!

Odpowiedz

368. ~
0

2010-08-22 22:35:27

Mój telefon nie dostaje raportów słownych zajętości, braku zasiegu i wyłączony telefon po wysłaniu sms 8042

Odpowiedz

367. ~puszatek
0

2010-08-22 22:20:56

Nie pisze tego w jakiejś nienawiści, ani by zaczynać niepotrzebne wojny, ale bardzo dobrze pamiętam jak parę miesięcy temu jako jeden z argumentów pozostania w sieci "x" podawałem to że inni mają do mnie tanio/darmowo to większość Pley-owa odpisywała "A co mnie inni obchodzą, to ja mam mieć tanio." Także teraz argumenty o tym że się kogoś naciąga brzmią troszkę śmiesznie. Oczywiście sam fakt włączenia tej usługi na siłę jest karygodne bo po prostu jest niezgodny z wolą klienta.

Odpowiedz

366. PLAY
0

2010-08-22 20:41:30

Potwierdzam na numerze przenoszonym od Plusa nie działa i bądź spokojny w takiej sytuacji.

Odpowiedz

365. ~bloik
0

2010-08-22 18:00:34

niestety ale na NUMERACH PRZENIESIONYCH to nie działa, to samo dotyczy Ery i Orange... usługi już jestem do poprawienia !!!

Odpowiedz

363. ~starapiczka
0

2010-08-22 09:19:23

U mnie po wpisaniu 3 kodów (wcześniej poczta była wyłączona poprzez kod 002) i wyłączeniu telefonu, gdy zadzonię na niego z innego pojawia się komunikat: "abonent jest poza zasięgiem lub ma wyłączony telefon". Po włączeniu na telefon, z którego było dzwonione przychodzi sms "numer z którym próbowałeś się połączyc jest już w zasięgu", a na ten na który było dzwonione sms "nieodobrane połączenie z numeru...". Z kolei, gdy rozmawiam i ktoś się chce wbić na numer otrzymuje piowiadomienie "numer akyulanie jest zajęty, jeżeli chcesz uzysakać połączenie poczekaj na linii". Na telefonie, z którego rozmowiam pokazuje się natomias numer, który chce się w danej chwili połączyć. Podobnie na 3 innych telefonach w play. Jedyny mankamnet to skrócenie czasu, gdy nie odbieramy telefonu do 6 sygnałów, czyli ok. 30 sekund. Szkoda, że nie można go wydłużyć. Nie każdy może podbiec tak szybko do telefonu.

Odpowiedz

362. kwistas
0

2010-08-21 23:13:47

Zróbcie przekierowanie na 790998725 i spokój, bo jak na razie sprawdzałem status dezaktywacji usługi to mnie nie mogą zlokalizować czy coś takiego. Burdel jak nigdy.

Odpowiedz