DAJ CYNK

Play: Internet za zakupy w Croppie

09.08.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3090

Ważne 2

2

Klienci usług na kartę sieci Play mogą otrzymać prezent w postaci pakietu danych za zakupy w sklepach Cropp.

Klienci usług na kartę sieci Play mogą otrzymać prezent w postaci pakietu danych za zakupy w sklepach Cropp.

Wraz z paragonem za zakupy wydawany będzie vourcher z kodem. Należy go wysłać SMS-em na numer 8036, a w zamiast przyznawany będzie bonus w postaci 2 GB Internetu ważny przez 30 dni. Wartość zakupów nie ma znaczenia.

Sklepy objęte promocją są oznaczone specjalną grafiką. Promocja potrwa do 6 września.

Źródło tekstu: Play

Tagi: bonus Cropp play
Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2017-08-22 13:18:02

@7/8 chodząc do armaniego nie "pomyli" Ci się z lumpeksem :P proponuje VisionExpres :) a co do promocji jakoś mnie nie przekonuje Cropp był fajny w gimnazjum nie teraz :P ale jak to mówią za darmo to i ocet słodki :)

Odpowiedz

11. ~
0

2017-08-10 09:49:56

Chinska siec wspolpracujaca ze sprzedawca chinskich ubran jakos mnie nie dziwi. Jakosc tez identyczna.

Odpowiedz

10. ~
0

2017-08-09 23:04:06

> vourcherPomijając literówkę, nie można napisać po polsku "kupon"?

Odpowiedz

9. ~
0

2017-08-09 22:08:22

To gdzie są takie ceny za kg? Bo coś mi się wydaje że nigdzie.

Odpowiedz

8. adziu82
1

2017-08-09 20:46:42

A najlepsze jest to, że kiedyś już byłe, w Croppie, zacząłem szukać, przebierać i jak coś znalazłem, to Pani do mnie mówi- 5 zł za kilogram-Kuźwa, okazało się, że wszedłem do lumexu, nawet się nie połapałem.

Odpowiedz

7. adziu82
1

2017-08-09 20:42:02

Miałem wydać około 6.500 zl z wypłaty na ciuszki od Armaniego oraz Hugo Bossa, ale jako, że jest ta promocja to idę do Croppa :-)

Odpowiedz

1

2017-08-09 20:14:35

Ja tam te 2 GB zużyję w około 2-3 dni... :/''D Ale być może się skuszę.

Odpowiedz

5. btak09
-1

2017-08-09 20:04:03

gimbus sklep warty tej sieci

Odpowiedz

4. ~
-1

2017-08-09 19:34:53

2GB z predkoscia 1,5Mb/s to starczy akurat do konca wakacji i jeszcze sporo z transferu zostanie! Super akcja :D

Odpowiedz

3. ~
1

2017-08-09 18:22:17

Co tam można kupić najtańszego aby dostać kod?

Odpowiedz

2. ~Szajs
-2

2017-08-09 17:33:43

Tyle w temacie jak w moim niku

Odpowiedz

1. ~
-1

2017-08-09 16:38:46

Nie przepadam za Croppem ze względu na kiepskie procedury reklamacyjne. Jak się na przykład jakiś produkt "popsuje" i nie mają na co wymienić to nie zwracają kasy w gotówce tylko na kartę podarunkową Cropp która w dodatku jest ważna tylko rok. Pieniądze wyrzucone w błoto a po sądach nie chciało mi się ciągać.

Odpowiedz