DAJ CYNK

Play i UPC Polska podpisały umowę o współpracy - będzie MVNO

21.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10373

Ważne 10

3

W ramach umowy UPC będzie świadczyć usługi jako operator wirtualny działający w sieci Play.



W ramach umowy UPC będzie świadczyć usługi jako operator wirtualny (MVNO) działający w sieci Play.

Poniżej prezentujemy oryginalny komunikat wydany w tej sprawie przez rzecznika Play, Marcina Gruszkę.

Współpraca z UPC jest kontynuacją strategii Play skutecznego docierania do nowych segmentów klientów poprzez współpracę z wirtualnymi operatorami, zwłaszcza operatorami telewizji kablowej, dla których usługi mobilne są naturalnym uzupełnieniem ich dotychczasowej oferty pakietowej - powiedział Jorgen Bang-Jensen, prezes Play.

Partnerstwo UPC Polska z Play to kolejny krok w realizacji strategii zwiększania mobilności naszych usług, pozwalającej naszym klientom na coraz swobodniejszy dostęp do najwyższej jakości telewizji cyfrowej i nieograniczonego, najszybszego Internetu - powiedział Frans-Willem de Kloet, CEO UPC Polska.

Wybór Play na partnera technologicznego przez UPC Polska jest dowodem na elastyczne podejście Play do współpracy z innymi operatorami, o czym świadczy również fakt, że Play pozostaje najczęściej wybieraną siecią przez operatorów wirtualnych w Polsce.

Źródło tekstu: Play

Tagi: play upc
Komentarze
Zaloguj się
37. ~Pablosox123
0

2017-09-27 01:38:35

Moze ma tez cp.co takie dziwne.

Odpowiedz

36. ~Marcin
0

2017-09-25 17:39:36

@35 masz UPC i Play a piszesz z CP???

Odpowiedz

35. ~hergar
0

2017-09-23 15:47:24

-33 sam jestem klientem UPC i Play, jeśli chodzi o UPC złego słowa nie powiem, internet od nich mam 4 lata, przez ten czas nie miałem dostępu do sieci przez chyba półtora dnia (informowali o pracach), co do tv to mam od 2 lat prawie, stare dobre WRU XX, dziś już tak tanio nie ma (zostanę na umowie na czas nieokreślony od stycznia, pewnie doliczą 8 zeta i będę płacić za całość 50 zeta) na tą chwilę nie mają nic tańszego, no ale nie ma co się oszukiwać ceny muszą iść do góry. W Play jestem na bezterminowej umowie, 7 gb net, pełny no limit, tidal, show max wszystko za 25 zł. Jeśli oferta łączona będzie interesująca finansowo to czemu nie.

Odpowiedz

34. ~tomasz
0

2017-09-23 08:25:29

Do @28 To nie spryt Play ale pewnie Orange za dostęp do sieci chce więcej kasy i tyle. Z drugiej strony pamarańczowi nie zapychają sobie sieci i nie ma tyle skarg na jakośc co w przypadku fioletowych.

Odpowiedz

33. ~Rafał
0

2017-09-22 12:19:20

Kolejny strzał w kolano w upc. Ostatnio podwyżki,wzrost cen dla stałych klientów,umowa przedłużona w 2016 r.teraz za to samo bym musiał dać 89 zł a płacę 49 zł.Kolejny raz upc chce sprzedawać usługi komórkowe,za pierwszym razem im nie wyszło.

Odpowiedz

32. ~Pryk
0

2017-09-22 11:51:40

Nowy "segment klientów" ?WTF

Odpowiedz

31. ~
1

2017-09-22 10:49:54

Mnie w Play to tylko trzyma ZM. Jak zabiorą to bye bye Play.

Odpowiedz

30. lalas
0

2017-09-22 10:45:15

Play i wszystko jasne, raczej trzeba unikać tego kolejnego MVNO

Odpowiedz

29. ~sasw
0

2017-09-22 10:14:37

upc to ten sam target ludzie z miasta z mąłym iq siedzący przed tv i internetem z brzuchami i spoconymi ryjami ...to traget p4 lochy i tłuste wieprze...

Odpowiedz

28. ~Tom
0

2017-09-22 10:12:48

No i fajnie. Coś się dzieje. Pomarańcza znowu musi kombinować i zastanawia się skąd Play bierze takie pomysły :). Brawo Play!

Odpowiedz

27. iphoneski
-3

2017-09-22 09:30:17

@26 No pewnie, jeszcze dla każdego klienta willa nad samym morzem w Hiszpanii i tak z 10 tysięcy euro na miesiąc, No bo przecież skoro korzysta to mu się należy No nie?

Odpowiedz