DAJ CYNK

Play Fresh - pakiety internetowe All Inclusive

29.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 20287

Ważne 0

0

Od 30. marca klienci ofert na kartę sieci Play korzystać mogą z nowych pakietów internetowych, które obowiązują zarówno w sieci własnej P4, jak i za pośrednictwem nadajników Polkomtelu.

Od 30. marca klienci ofert na kartę sieci Play korzystać mogą z nowych pakietów internetowych, które obowiązują zarówno w sieci własnej P4, jak i za pośrednictwem nadajników Polkomtelu.

Pakiet 25 MB 100 MB 200 MB 500 MB 1 GB
Cena (30 dni) 3 zł 7 zł 9 zł 15 zł 25 zł
Kod
aktywacyjny
*111*
212*1#
*111*
213*1#
*111*
214*1#
*111*
215*1#
*111*
216*1#

Pakiety są niedostępne dla opcji Darmowy Internet w Play Fresh i Darmowy Internet bez limitu danych. Uaktywnić mogą je użytkownicy opcji: Darmowe rozmowy i SMS-y w Play oraz Darmowe SMS-y do wszystkich sieci. W nowych pakietach nie ma podziału na sieć własną P4 i sieć Polkomtel.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
293. ~...
1

2011-08-13 18:19:44

@292 Nie, pakiety są jednorazowe. Ale jak kupisz pakiet o innej wartości przed upływem 30 dni to ważność wydłuży się ponownie do 30 dni a pakiet kupiony i to co Ci zostało z przedniego się zsumuje.

Odpowiedz

292. ~PiotrekFresh
-1

2011-08-13 18:08:36

A ja mam pytanie! Czy jak kupię pakiet 25mb za 3zł to za 30dni znowu mi automatycznie ściągnie 3zł czy nie ??

Odpowiedz

291. eTom
0

2011-04-18 02:50:22

@276 Taniej ma GaduAIR (MVNO Polkomtelu): 5 zł/100MB rozliczane co 1kB :D

Odpowiedz

290. pablo_79
0

2011-04-08 15:57:31

Pakiety naprawdę niezłe. Szkoda tylko, że nie ma ich w taryfie Internet All Inclusive- ta taryfa nie ma racji bytu. Niby była dla korzystających z neta, ale daje tylko bonusy do doładowania i ciekawiej to wychodzi w OFnK czy Blueconnect na kartę, gdzie bonusy są znacznie większe. Dobry jest tam tylko lejek wzięty z pakietu internetowego Heyah i TT.

Odpowiedz

288. ~aqq
0

2011-04-08 07:54:04

@287 prosze bardzo regulamin: http://www.playmobile.pl/resources/pdf/regulamin_pakiety_interne t.pdf pokaz mi w ktorym punkcie jest zawarta informacja na temat rozliczania danych. i nie nie zawsze w play internet jest rozliczany co 100kb. poprzednie pakiety z ktorych korzystalem (te dzialajace rowniez na plusie gdzie 100MB kosztowalo 10zl) rozliczane byly co do 1kb.

Odpowiedz

287. Sig
0

2011-04-08 06:53:23

@285 - stronę Play z regulaminem zamknęli? Tak, co 100kB, jak zawsze w Play.

Odpowiedz

286. ~
0

2011-04-07 08:15:03

Wlo a które prepaidy czasem polecasz? Simplusa czy samych swoich?

Odpowiedz

285. ~aqq
0

2011-04-07 08:05:45

naliczanie w tych pakietach jest co 100kb?

Odpowiedz

284. ~
0

2011-04-05 13:37:59

I znowu wlo z taryfką biznesową i odliczaniem vat i dochodowego spamuje w artykule o prepaid dla zwykłych ludzi.

Odpowiedz

283. MONTANA
0

2011-04-05 11:44:17

jojo 281 Zgadzam się z tobą w 100%. Nie karzdego dorosłego jest stać na abonament itd..

Odpowiedz

282. ~aa
0

2011-04-04 19:14:10

Ciekawa promocja :P

Odpowiedz

281. jojo
-1

2011-04-04 16:22:04

wlo (278), nie udawaj głupca! I co z tego wynika, że "w większości pre-paida używają dzieci"...? Nie zaprzeczam temu. I co dalej? Czy to znaczy, że również wielu dorosłych z niego nie korzysta? Z abonamentów (za pośrednictwem rodziców) również korzystają dzieci. I co? To nie ma żadnego znaczenia. Liczy się dopasowana oferta pod konkretną osobę. I pewnie napiszesz teraz, że wiesz o tym doskonale. A jednak specjalnie próbujesz wstawiać tu takie rewelacje z dziećmi i pre-paidami jak gdyby miało to je dyskredytować, albo sprawiać, że są "miej poważne" (zresztą co to ma niby znaczyć) niż post-paidy. Jednak pisanie o rzekomej manipulacji, o zmanipulowaniu ludzi korzystających z pre-paid, to duże nadużycie. wlo (280), a co powiesz o milionach, którzy nie korzystają z Twojej taryfy biznesowej, którą na okrągło się przechwalasz, tak jakbyś (chyba tylko siebie) uparcie utwierdzał w dokonaniu jedynego słusznego wyboru. Po co się o niej rozpisujesz pod wiadomością o pakietach internetowych w pre-paidzie?

Odpowiedz

280. wlo
-1

2011-04-04 15:52:02

MONTANA - dla Ciebie... to nie znaczy, zę obiektywnie dla każdego - bo co powiesz o tych milionach, którzy jakoś nie garną się do Play Fresh? Powracam do pomysłu - może zamiast zajmować czym się zajmujesz, załóż firmę doradczą (chociaż w dobie blupill możesz mieć już problem - ale ja już od dawna o tym Wam mówię, wiec żale nie do mnie ;-)) i doradzaj nieświadomym, czasem głupim, użytkownikom komórek że źle robią? Z pewnością to byłoby bardziej satysfakcjonujące finansowo - dziesiątki milionów klientów jest do obskoczenia!!

Odpowiedz

279. ~
0

2011-04-04 15:51:43

Dokładnie lepsza nawet od simplusa, nie wspominając o jakimś badziewnym playu, jest oferta dla koneserów czyli sami swoi.

Odpowiedz

278. wlo
-2

2011-04-04 15:47:42

265. - nie dyskwalifikuję prepaida - ma go mnóstwo ludzi, sam miałem jako drugi numer (od półtora roku ma go w abonamencie za 15 zł), którego zresztą normalnie nie wykorzystuję, jest tylko dla najbliższych przyjaciół i rodziny, kiedy wyłączam z róznych powodów podstawowy telefon - co też zresztą zsdarza się wyjątkowo rzdako (mógłbyś powiedzieć, że za 5 zł miałbym Play - i co z tego?) i sam polecam wielu ludziom pre-paidy. Jeśli Tobie odpowiada - używaj. Nic mi do tego. Natomiast stwierdzenia, że pre-paidów używają w większości dzieci (oczywiście nie obchodzi mnie, że obrażają się o to 18-latkowie) w żaden sposób nie jesteś w stanie podważyć, bo mówią to jednoznacznie okresowe raporty ;-)

Odpowiedz