DAJ CYNK

Play: dodatkowe 100 SMS-ów za doładowanie

21.11.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4684

Ważne 0

0

Doładowując 21. listopada konto Play otrzymać można dodatkowe 100 SMS-ów do wszystkich sieci.

Doładowując 21. listopada konto Play otrzymać można dodatkowe 100 SMS-ów do wszystkich sieci.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto kwotą minimum 10 zł poprzez profil Play na Facebooku. Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Niniejsza oferta promocyjna zastępuje na jeden dzień (21. listopada) oferty promocyjne 15% ekstra za doładowanie i 30% ekstra za doładowanie.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 71 kB).

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~
0

2012-11-26 14:48:31

No właśnie, jednodniowa a Play powinien podglądać promocje nie rodem z orange czyli za 3 sekundy rozmowy jedna gratis, tylko co czwarty dzień miesiąca, a brać pod uwagę to, co prezentuje np. Heyah, jasne warunki, atrakcyjne ceny, pakiety na 30 dni.

Odpowiedz

32. ~
0

2012-11-21 20:17:30

30 Nie zauważyłem to jest coś na minus, że dostaję na 7 dni 100 smsów. Nawet tego niezauważe ponieważ mam parę innych lepszych bonusów. Promocja jednodniowa poza tym.

Odpowiedz

0

2012-11-21 18:27:50

15. widocznie nie znasz wszystkich bonusów i pakietów.. Masz w Simplusie kumulacje doładowań? 15zł za 10zł? 10zł za 5zl? 30min za 6zł? stacjonarne po 5gr?

Odpowiedz

30. ~
1

2012-11-21 17:57:25

play wysmiewal promocje orange a teraz sam daje smiesznie krotkie promocje. Play, tanio to juz bylo a teraz zaczelo sie dojenie

Odpowiedz

29. ~aa
0

2012-11-21 17:47:18

dobry play hehe to juz tylko było na początku teraz trzeba doić

Odpowiedz

28. ~
0

2012-11-21 16:29:31

tylko 100, 1000 to jeszcze.

Odpowiedz

27. ~Słoneczny
0

2012-11-21 13:08:52

Dla 100 sms nie będę sprzedawał swoich danych osobowych fejsbukowi. Zresztą z tym terminem ważności to nawet nie ma sensu gdybym miał u nich konto.

Odpowiedz

26. ~PINO INOWROCLAW
0

2012-11-21 11:42:02

FAAJNA PROMOCJA A MOGLI BYC DAC ZA 5ZL 300 MINUT DO PLAY I NA STACJONARNE

Odpowiedz

25. ~kiciu
0

2012-11-21 11:18:56

Tak Wy sie wszyscy znacie najlepiej tylko ze od 25 zl macie nieolimitowane rozmowy i smsy wszedzie w ramach Formuly :)

Odpowiedz

24. ~Lord
0

2012-11-21 10:43:41

ten cały vectone już chyba nie wejdzie , zobaczyli że prepaidy dali no limit i sie wycofali :)

Odpowiedz

23. ~
0

2012-11-21 10:35:38

@18 bzdury piszesz. Nielimitowane rozmowy i smsy w Play czy darmowe smsy do wszystkich sieci są już od doładowania za 5 zł w taryfie z roczną ważnością konta. Nielimitowane smsy można też sobie pakiet kupić jak ktoś nie chce doładowywać. Poza tym smsy są dla nastolatków.

Odpowiedz

22. ~anna
2

2012-11-21 10:15:33

bardzo słaba oferta - bonus ważny tylko 7 dni

Odpowiedz

21. ~
1

2012-11-21 09:47:29

Łał normalnie zawijam kiece i lece po doładowanie, Play już nie ma kasy na normalne promocję, czas go sprzedać.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-11-21 09:42:21

19@ A w Play na kartę rozmowy i sms do Play za 0zł tyle, że bez rocznej ważności konta.

Odpowiedz