DAJ CYNK

Play dla firm - cenniki telefonów

14.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9712

Ważne 0

0

Prezentujemy nowe cenniki telefonów na życzenie oraz w regularnej ofercie, dla klientów wybierających taryfy firmowe sieci Play.

Prezentujemy nowe cenniki telefonów na życzenie oraz w regularnej ofercie, dla klientów wybierających taryfy firmowe sieci Play.

Cenniki zawierają ceny telefonów w promocyjnych taryfach Play: Rozmowy w Firmie, All Inclusive dla Firm i All Inclusive dla Firm MAX, o których szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Dla osób wybierających abonament w wariancie VIP każdy telefon dostępny w ofercie podstawowej i na życzenie kosztuje 1 zł (w tym nawet Apple iPhone 4).

Zobacz: cennik telefonów w ofertach firmowych sieci Play (plik .pdf; 157 kB).
Zobacz: cennik telefonów na życzenie w ofertach firmowych sieci Play (plik .pdf; 151 kB).

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~
0

2011-03-14 21:09:07

11@ numer do orange można przenieść tylko w salonie, w pkt orange w galerii czy tesco nie można. Przeniesienie do simplusa kosztuje chyba 12zł, do tt 20 ale za to dostajemmy 20zł do wydzwonienia a w s+ nie i 12zł w błoto, w orange też chyba coś się płaci i kasa w błoto.

Odpowiedz

13. ~Octopus
0

2011-03-14 20:51:27

W plusie wystarczą 24 godziny , chyba że sam ustalisz termin przeniesienia , wtedy wieczorem jesteś gdzieś tam , a rano w plusie..

Odpowiedz

12. ~
0

2011-03-14 20:46:50

Do Orange? A do Orange numer po mnp nie musi być miesiąc?? Na jeden dzień na 100% mozna do plusa.

Odpowiedz

11. ~
0

2011-03-14 20:39:11

@3 a mnp to nie problem bo; wystarczy kupić dowolna kartę sim i przenieść do p4, a nawet jeśli mamy już fajny numer w play to można go na dzień przenieść np do Orange;)

Odpowiedz

10. ~
0

2011-03-14 20:27:48

7@ kolejny inteligent :) skąd wiesz że nie potrafię poprawnie odczytać, czy wywnioskowałeś to po skojarzeniu? faktycznie model ten był z najniższej półki, kolega ma storma 2 i całkiem całkiem, kiedyś w salonie ery bawiłem się boldem 9700 chyba i zrobił na mnie wrażenie ale nie mam zamiaru wydawać 1000 czy 1500zł na telefon.

Odpowiedz

9. ~pomarańczowy
0

2011-03-14 20:19:34

Na HTC Desire ceny super w taryfach Max.

Odpowiedz

8. ~
0

2011-03-14 20:14:34

@6 dopisywana do rachunku

Odpowiedz

7. ~fism
0

2011-03-14 20:13:14

@5: Miałeś styczność z najniższym dostępnym modelem, którego nazwy nie potrafisz nawet poprawnie odczytać. Cool.

Odpowiedz

6. ~
0

2011-03-14 20:12:42

A jeszcze mam pytanie do znawców tematu- jeśli uzupełnię pf z telefonu na abonament to kwota doładowania pobierana jest z pakietu kwotowego czy dopisywana do rachunku?

Odpowiedz

5. ~
0

2011-03-14 20:10:18

3@ nmp czyli przeniesienie numeru? o proszę czyli kolejne 600zł zostaje w kieszeni. 4@ miałem styczność z bb 8520 curve i ta nazwa w pełni oddaje moją opinię o tym modelu- nigdy więcej bb!

Odpowiedz

4. ~
-1

2011-03-14 20:01:30

@2 - Play wprowadził do oferty, to wystarczy na tym portalu.

Odpowiedz

3. ~color
0

2011-03-14 19:53:11

@1: ale jeśli to MNP to płaci się jeszcze 10% mniej z tytułu rabatu za mnp :)

Odpowiedz

2. ~
-1

2011-03-14 19:44:37

co wam sie stalo ze zaczeliscie tak czesto pisac o BlackBerry?

Odpowiedz

1. ~
0

2011-03-14 19:43:15

hmm... przy cenie netto 250zł za vip, przez 24miesiące zapłacimy 6000zł netto, iP4 kosztuje około 2500zł więc za abo płacimy realnie 3500, ciekawa oferta.

Odpowiedz