DAJ CYNK

Play chce być nr. 1 w mediach społecznościowych

28.01.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5278

Ważne 0

0

Play wybrał agencję, która będzie odpowiadała za stworzenie strategii komunikowania i budowania interakcji przez Play w mediach społecznościowych oraz bieżące doradztwo w tym zakresie. Została nią agencja Ostryga.

Play wybrał agencję, która będzie odpowiadała za stworzenie strategii komunikowania i budowania interakcji przez Play w mediach społecznościowych oraz bieżące doradztwo w tym zakresie. Została nią agencja Ostryga.

Przed Ostrygą bardzo ambitne zadanie, ponieważ my pracujemy tylko z najlepszymi i stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko. Cel jest prosty: chcemy być numerem jeden - komentuje Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play.

Źródło tekstu: Mediarun

Komentarze
Zaloguj się
70. aniaa20
0

2011-02-01 20:48:00

@69 zgadza sie, ale niestety ja mam stara taryfę i za minute do Play płacę 76gr.

Odpowiedz

69. ~
0

2011-02-01 20:10:13

@68. To o jakiej trzykrotnej stracie pisałaś w opinii numer 61? Minuty w abonamencie Delfin, Pelikan i Pantera są do wszystkich sieci. Poza abonamentem do wszystkich sieci poza CP i Play od 49gr w 29 i 39 złotowym do 29gr w wyższych. Czyli maksymalnie przepłacasz 2 razy i to tylko poza abonamentem. Tutaj akurat nie jest najgorzej. Chociaż stawka do Play powinna raczej wynosić 56 groszy, czyli tyle co u TPSA.

Odpowiedz

68. aniaa20
0

2011-02-01 18:54:05

@66 nic nie widzę w zetafonie :) po prostu mam dużo znajomych w Orange i mi taka forma bardzo odpowiada. @67 W nowych taryfach połączanie do Play kosztuje 63gr więc obniżyli stawkę. Nie tylko Orange ma drogo do Play. Plus i Era tez maja droższe takie połączanie.

Odpowiedz

67. ~
0

2011-02-01 18:10:47

@63. Ja chciałem ciebie skierować do pana Jabczyńskiego, ale on na trudne pytania nie odpowiada. Ale skoro pracowałaś w Orange to powinnaś wiedzieć do kogo się zgłosić z pytaniem, czemu pomimo czterokrotnego spadku MTR (opłata hurtowa za połączenie) do Play (aktualnie 32,5gr netto) nie zmienili stawek detalicznych i nadal jest 75 groszy brutto? Oraz czemu pomimo, iż stawka MTR dla Cyfrowego Polsatu jest wyższa niż do Play i to o 8gr netto cena detaliczna za połączenie jest niższa i wynosi 65 groszy? Jak nie otrzymasz odpowiedzi na te pytania to będziesz wiedziała kto ciebie okrada.

Odpowiedz

65. aniaa20
0

2011-02-01 14:12:01

a kto powiedział ze miesięcznie? doładowanie za 100zł wystarcza mi spokojnie na 3-4 miesiące.

Odpowiedz

63. aniaa20
1

2011-02-01 09:11:15

tak się składa, że pracowałam w Orange więc znam oferty wszystkich operatorów. nie dałabym się okradać :) mam chyba najlepszą ofertę na kartę (Nowe Orange Go z doładowaniem 100zł i bezpłatnymi usługami: pogadajcie sobie, minuty za minuty i skarbonką) jak wiem, że ktoś ma z Play, a takich osób mam chyba max ze 3, to nie dzwonię, ale denerwuje mnie to że mam do nich drożej...:(

Odpowiedz

62. ~
-1

2011-01-31 22:06:43

@61. Najpierw powiedz u jakiego operatora masz telefon to wtedy ustalimy kto ciebie bardziej okrada ;0.

Odpowiedz

61. aniaa20
1

2011-01-31 21:08:51

kiedy play obniży cenę na połączenie wychodzące dla innych operatorów?? mam już dosyć okradanie mnie przez tą firmę!! na połączenia do nich tracę 3 razy więcej pieniędzy...

Odpowiedz

60. verbum
0

2011-01-30 21:17:58

@59 no niby już tak ma nie być, widocznie wycofywali kilkanaście modeli z ofert niedawno, może dlatego żeby coś zmienić. Ale ma to swoją drugą stronę, o której myślałem już dawno. Jak zaczną poprawiać jakość, to ceny pójdą w górę. Jeszcze nic nie przesądzam w tym roku, ale zobaczymy.

Odpowiedz

58. ~
-1

2011-01-30 17:06:28

57 powtarzasz się w każdym komentarzu o tych telefonach, kupujesz codziennie aktywacje czy jak. stajesz sie nudny z ciagla spiewka ze w play to albo tamto.

Odpowiedz

57. albek
1

2011-01-28 19:40:07

Znowu Play... ok reklama ważna ale reklama swoją drogą a działanie i jakość sieci jak i rzetelność osób swoją drogą. Play wydaje masę kasy na swoje reklamy (wp,onety, i inne największe portale w Polsce) a co ludzie mają do nich to i tak napiszą. Są takie dwie główne kwestie przejawiające się ciągle - brak telefonów i niekompetentny BOK. Co z tego że zareklamują że mają nowe telefony jak nikt ich na oczy nie widział:)

Odpowiedz

56. ~
0

2011-01-28 15:02:40

55 Jeśli już to napędzą sobie niezadowolonych klientów z W3.

Odpowiedz

55. ~neoko
0

2011-01-28 14:57:10

@37 Play chce zaangażować swój target marketingowy, spoko jak coś można porozdawać w konkursach swoim klientom. Nie przykryją jednak tym swoich niedostatków, a wręcz przeciwnie jest ryzyko tego, że napędzą masy niezadowolonych klientów.

Odpowiedz

53. ~kolox
0

2011-01-28 14:49:13

@41. Co prawda, to prawda. Na stronie Plusa już mnie to wkurza, ciągle wyskakuje jak suszarka zza krzaka. Zamiary Play dot. bycia Nr 1 w mediach społecznościowych są bodajże najbardziej realną strategią opracowaną po sukcesie PF, bo, jak sądzę, dotyczy tego samego odbiorcy. A że chodzi o wodolejstwo (@37), no w tym są przecież już w 4G.

Odpowiedz