DAJ CYNK

Play: biały Wildfire S weekendowym hitem [wideo]

24.01.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4265

Ważne 0

0

W ostatni weekend najlepiej sprzedającym się telefonem z oferty sieci Play był biały HTC Wildfire S - podał w komunikacie Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play.

W ostatni weekend najlepiej sprzedającym się telefonem z oferty sieci Play był biały HTC Wildfire S - podał w komunikacie Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play.

Obok białego HTC Sensation XL, to właśnie biała wersja HTC Wildfire S jest bohaterem kampanii promocyjnej Biała Sensacja, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Telefon sprzedawany jest w zestawie z audiobookiem Janusza L. Wiśniewskiego Na Fejsie z moim synem.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Almaro
0

2012-01-26 09:00:23

Hmm wiem, że tutaj jest biały kolor, ale chyba już wolałbym wziąć tego smartfona w niższym abonamencie w T, przy wyższych jednak są już ciekawsze opcje...

Odpowiedz

20. playowiec
0

2012-01-25 13:49:35

ciekawe kto kłamie???? wszystkie telefony odesłano z salonów na wgranie audiobooka i wróciły dopiero w poniedziałek, więc pytam jak mógł się sprzedawać w weekend jak był niedostępny????

Odpowiedz

18. ~ray
0

2012-01-25 00:20:06

Co z tego że BIAŁY o.O Model WildFire odszedł już dawno do lamusa przy takich nowościach jakie teraz mamy. Nie wiem, kto się na to połasił, bo tak właśnie pisze @4 Wojtas, w T-Mobile o wiele taniej :D

Odpowiedz

17. ~zielee
0

2012-01-24 22:28:29

jak juz pisali wczesniej, cos playowi nie udala sie ta promocja bo w t- mobile przy nizszych abo te wildifire są tansze, zreszta maja gwarancje ceny wiec sa w tej chwili najtansi. Ale ludzie i taka lezą do tego play, dziwne to dla mnie no ale po co jest sprawdzic oferte u innych.8 Co do telepolis rzeczywiscie coraz wiecej jest o bzdurach w play (JAKI TEL SIE NAJWIECEJ SPRZEDAL) przeciez to jest czysta reklama. Ile Wam placi play za te newsy?

Odpowiedz

16. ~tmobile
0

2012-01-24 22:20:43

porównajcie ceny wildfire s w play i tmobile.Białe szaleństwo to jest chyba w byłej Erze:) Pozdro dla kumatych

Odpowiedz

15. ~ool
0

2012-01-24 20:29:07

Wypowiadal sie niedawno pracownik play ;) nie ida wiec to sciema

Odpowiedz

14. ~ja:)
0

2012-01-24 19:51:00

raczej trudno by hitem sprzedaży był którykolwiek z modeli "chwilowo niedostępnych" ;)

Odpowiedz

13. ~blablacz
0

2012-01-24 19:33:16

do ~Jermin, bateria w wildfire s spokojnie wytrzymuje 3 dni.

Odpowiedz

12. ~bzdura
0

2012-01-24 18:49:24

To jest bzdura siec została zaopatrzona w te telefony dopiero w poniedziałek. A te co były na stanie miały wrócić do magazynu w celu wgrania audiobooka.

Odpowiedz

11. Maniiiek
0

2012-01-24 16:52:18

To straszne co reklamy robią z ludźmi.

Odpowiedz

10. ~
0

2012-01-24 16:49:32

W tv, na portalach telekomunikacyjnych będzie ładnie widać ten marketinkowy slogan. Bo jak wiadomo liczy się marketinkowy wizerunek.

Odpowiedz

9. ~JA.
1

2012-01-24 16:48:40

Jak to nie ma danych? Sprzedało się 17 sztuk.

Odpowiedz

8. ~tomi33
0

2012-01-24 16:46:20

Swietny telefon do dzwonienia i smsowania ale porazka jesli chcemy uzywac jako pelnoprawny smartfon - Klopoty z wylaczajacym sie wi-fi,bardzo slaby procek .Grafika nawet w grach 2D slaba i nieraz brak grafiki tla! Za takie okrojone wersje gier trzeba placic ! O grach 3D zapomnijcie .

Odpowiedz

7. ~
1

2012-01-24 16:41:13

Czy to hit czy kolejny zabieg marketingowy? Bardziej mi to wygląda na marketing bo niema żadnych danych.

Odpowiedz