DAJ CYNK

Play: bezprzewodowy Internet dla studenta

23.08.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6487

Ważne 0

0

Od 23. sierpnia dostępna jest nowa edycja studenckiej promocji na ofertę Play Online.

Od 23. sierpnia dostępna jest nowa edycja studenckiej promocji na ofertę Play Online.

Umowa zawierana jest na 12 mies., przy czym obowiązują ceny modemów takie jak w standardowych umowach na 18 mies. Z promocji skorzystać może każdy, kto okaże ważną legitymację studencką lub indeks lub zaświadczenie z dziekanatu.

Pakiet 5 GB kosztuje 45 zł miesięcznie, a 10 GB - 80 zł. Oba warianty usługi objęte są limitem prędkości 1 Mb/s i opłatą aktywacyjną w kwocie 9 zł. Dodatkowo Play przez dwa pierwsze miesiące korzystania z usługi obniża cenę miesięcznego abonamentu do 1 zł.

Zobacz: regulamin promocji Play Online Student (plik .pdf; 73 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Kamil
0

2010-08-26 19:39:38

Posiadam Play Online i jestem z niego bardzo zadowolony. Owszem nie jest to może internet mobilny, ale funckje internetu domowego spełnia w 100%. A co do oferty dla studentów to Play chyba zawsze nastawiał się na młodych ludzi. pozdrawiam

Odpowiedz

10. biotyt
0

2010-08-24 17:24:56

xxx: Większości studentom wystarczy, że w domu i na stacji mają zasięg, a co jest pomiędzy ich nie interesuje bo po prostu w trakcie podróży do domu z niego nie korzystają. Poza tym taki bezprzewodowy Internet jest dobry bo nie trzeba nic ustalać z właścicielem wynajmowanego mieszkania.

Odpowiedz

9. ~xxx
0

2010-08-24 14:19:41

To studentom nie jest potrzebny internet? Jeżeli ktoś decyduje się na ''internet'' w ''Play'' to chyba dostępu do internetu nie potrzebuje...

Odpowiedz

8. ~ktoś
0

2010-08-24 11:25:28

wydaje mi się, że opłata aktywacyjna wynosi 59, a nie 9pln... Nie ma wprost podanej wysokości opłaty aktywacyjnej w promocji, więc patrz punkt 12. regulaminu: "W zakresie nieuregulowanym niniejszą Ofertą Promocyjną zastosowanie ma Regulamin świadczenia Usług Telekomunikacyjnych dostępu do Internetu przez P4 sp. z o.o. dla Abonentów oraz Cennik Oferty Play Online", a w cenniku oferty aktywacja to 59pln.

Odpowiedz

7. ~vaalhala
0

2010-08-24 11:05:48

Ceny nie powalają, dla studenta niepracującego nieatrakcyjne, bo i tak rodzice płacą już im za stałe łącze, więc nie będą płacić dodatkowo za net mobilny. Jak potrzeba net na mieście to studenci chodzą po odpowiednich kawiarniach. Student kase lubi przepijać poza tym, a nie wiązać się abonamentem.

Odpowiedz

6. ~playonline
0

2010-08-24 10:41:53

Wlasnie podgladalem zasieg w nadmorskich miejscowosciach, niestety kiepsko nadal w tych lokalizacjach ...

Odpowiedz

5. ~5
0

2010-08-24 10:18:02

żenujący jest net w playu

Odpowiedz

4. freq
0

2010-08-24 06:49:49

@skalarek-mylisz sie chlopie ale zalezy to od uczelni (gdzie trudniej sie dostac to latwiej wyleciec)...po za tym-oferta taka sobie

Odpowiedz

3. ~skalarek
0

2010-08-24 06:22:29

#mirekb "Studenta łatwo przyjąć, trudno wyrzucić" - nie znasz tego ???? To klasyka ;)

Odpowiedz

2. ~
0

2010-08-23 23:55:34

nie jest zle zeby tylko zasieg byl ?

Odpowiedz