DAJ CYNK

Play: All Inclusive z kuponem

04.04.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5146

Ważne 0

0

Play przygotował nową promocję abonamentu dla klientów indywidualnych. Aby z niej skorzystać należy najpierw zdobyć specjalny kod promocyjny.

Play przygotował nową promocję abonamentu dla klientów indywidualnych. Aby z niej skorzystać należy najpierw zdobyć specjalny kod promocyjny.

Aby uzyskać kod należy wysłać SMS o dowolnej treści pod numer 530 200 200 (opłata jak za zwykły SMS). W odpowiedzi otrzyma się specjalny kod, który należy pokazać sprzedawcy w punkcie sprzedaży lub podać podczas rozmowy z konsultantem działu telesprzedaży.

W ramach promocji klienci, którzy podpiszą umowę w taryfach All Inclusive 39/59 lub All Inclusive MAX 45/65 otrzymają przez pół roku dodatkowy pakiet 50 minut do wszystkich sieci. Osoby, które wybiorą taryfy z wyższą kwotą zobowiązania otrzymają bonus 100 minut do wszystkich przez pół roku.

Dodatkowo osoby, które zdecydują się przenieść numer od innego operatora do Play otrzymają 50% rabatu na abonament przez trzy pełne miesiące. Użytkownicy Play Fresh, którzy dokonają migracji do oferty abonamentowej otrzymają dodatkowe pakiety SMS-ów do wszystkich sieci przez pół roku (od 250 do 1000 wiadomości w zależności od taryfy).

W ramach promocji klienci mogą zakupić wybrane modele aparatów w niższej cenie, m.in.:
Motorola MILESTONE za 99 zł w abonamencie All Inclusive MAX za 75 zł miesięcznie,
Nokia C5-03 za 1 zł w abonamencie All Inclusive za 59 zł miesięcznie,
Samsung I5510 Galaxy 551 za 1 zł w abonamencie All Inclusive MAX za 65 zł miesięcznie.

Zobacz: regulamin promocji w taryfach All Inclusive (plik .pdf; 174 kB).
Zobacz: regulamin promocji w taryfach All Inclusive MAX (plik .pdf; 174 kB).

Źródło tekstu: BlogPlay.pl

Komentarze
Zaloguj się
19. tomunia
0

2011-05-08 16:06:24

gdybyscie jeszcze przeczytali regulamin to dopiero wiedzielibyscie jaki to kanał

Odpowiedz

18. ~
0

2011-04-07 12:34:31

@17, To chyba kwestia osobista. Teraz wprowadzili wiele zmian- przykładowo: nokia n8 w planach optymalnych można mieć od ok. 1.30, a to jednak model z półki biznesowej.

Odpowiedz

17. ~
0

2011-04-06 21:34:41

@15- za to niestety telefony mają droższe

Odpowiedz

16. ~konsultant_play_koop
0

2011-04-06 19:28:03

~Konsultant Orange Rawa Maz. jak mówisz że to drogo?! to pokaż lepszą usługę w orange

Odpowiedz

15. ~
-1

2011-04-06 15:52:32

Biorąc pod uwagę konkurencyjne sieci, to promocja nie powala na kolana. W orange upusty na abonamenty biznesowe są w przedziale 50%-70 %,a więc znaczna różnica.

Odpowiedz

14. Nottenick
0

2011-04-05 09:33:48

Skoro Orange ma w głębokim poważaniu mój komfort z codziennego korzystania z telefonu (w imię dziwnie pojmowanego prestiżu wynikającego z brandowanego softu) to OK, pójdę za radą doświadczonego konsultanta i obiecuję, że dalej będę omijał Orange szerokim łukiem.

Odpowiedz

13. ~Xprotect
0

2011-04-05 09:20:01

W kanale telesales to zwykła oferta. No, prawie, bo przy najwyższej taryfie to jest dodatkowe 200 minut i to bez all inclusive, bo jest też w zwykłym sd..

Odpowiedz

11. Nottenick
1

2011-04-05 08:30:29

@7 Kamil_K: A czy w Orange''u nadal wciskają we wszystkie telefony to swoje pomarańczowe g**no do telefonów? Ja wiem, że dla decydentów w Orange ten pomarańczowy brandowany soft, to oznaka prestiżu, klasy i wyjątkowości, ale dla mnie, jako użytkownika telefonu, to po prostu coś, co sprawia że nigdy, przenigdy nie wezmę już telefonu z Orange.

Odpowiedz

10. ~
1

2011-04-05 06:42:28

czyli to kupon all inclusive a mowili ze to siec dla biedoty a przeciez tu wszystko jest inclusive

Odpowiedz

7. Kamil_K
-2

2011-04-04 23:02:19

W Orange''u w Delfinie 99 za 1 zł można dostać Motorolę Defy, Samsunga Galaxy S, Wave czy SE Xperia X10. Pod tym względem inni operatorzy mogę Orange''owi co najwyżej possać.

Odpowiedz

6. ~
3

2011-04-04 22:50:55

w orange teź mają tyle minut i netu?

Odpowiedz

5. ~Konsultant Orange Rawa Maz.
-3

2011-04-04 20:25:15

Milestone za 99zł? Drogo! Drogo! W Orange jest za 1zł przez On-Line

Odpowiedz

4. ~
2

2011-04-04 19:53:48

3@ podobnie jak karta rabatowa w kappAhl, kupiłem cośi miła sprzedawczyni pyta się czy mam kartę to będzie taniej, nie miałem ale wyrobiliśmy od ręki i też było taniej hehe

Odpowiedz

3. Atlan
3

2011-04-04 18:59:42

Cel jest prosty - kiedy zdobywasz taki kod, czujesz że to jest jakaś specjalna promocja, bo coś trzeba było zrobić ;) Na tej samej zasadzie działają kody do sklepów z ubraniami, gdzie wystarczy gdzieś tam wejść, polubić kogoś na FB i już jest taniej ;)

Odpowiedz