DAJ CYNK

Play: 4G LTE Ultra w 13-tu nowych lokalizacjach

09.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9526

Ważne 11

11

Fioletowa sieć się modernizuje i do mapy zasięgu 4G LTE Ultra dodaje nowe lokalizacje.



Fioletowa sieć się modernizuje i do mapy zasięgu 4G LTE Ultra dodaje nowe lokalizacje.

Na blogu rzecznika sieci Play pojawiła się informacja o uruchomieniu 4G LTE Ultra w 13-tu nowych lokalizacjach, dzięki czemu technologia ta jest obecna w 1463 miejscowościach powyżej tysiąca mieszkańców, w tym w 377 miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców.

Nowe lokalizacje z 4G LTE Ultra w sieci Play to:

Miejscowość Powiat Województwo
Bobolice koszaliński zachodniopomorskie
Bolesław olkuski małopolskie
Buk poznański wielkopolskie
Chmielnik rzeszowski podkarpackie
Koszarawa żywiecki śląskie
Kruszwica inowrocławski kujawsko-pomorskie
Mszana Górna limanowski małopolskie
Paterek nakielski kujawsko-pomorskie
Piasek pszczyński śląskie
Przytoczna międzyrzecki Lubuskie
Raniżów kolbuszowski podkarpackie
Szamocin chodzieski wielkopolskie
Tarnów Opolski opolski opolskie


Zobacz: Kiedy Play dogoni konkurencję pod względem zasięgu?

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
72. jedrek
-1

2017-10-17 19:32:31

@31 takie prawa rynku, tereny o małym zaludnieniu zawsze są na końcu listy, bo przecież operatorów nikt nie dofinansowuje aby stawiali maszty na odludziach. Naziemną bez problemu odbierzesz z 50km jeżeli to ośrodek nadawczy z prawdziwego zdarzenia i do pieca ładuje przynajmniej 10kW na mux-a, a nie jakaś stacja retransmisyjna z mocą 10W.

Odpowiedz

71. jedrek
0

2017-10-17 19:29:59

@48 jak ma w kraku play dobrze działać jak od października coroczny najazd dodatkowych 200tys. uczelnianych słoików do miasta i wisi to całe towarzystwo na BTS-ie i zapycha.

Odpowiedz

70. ~T
0

2017-10-15 08:42:06

A co masz za te 69zl?

Odpowiedz

69. ~Pablosox123
0

2017-10-12 12:18:44

Ciekawe ze admin kasuje moje posty ktore akurat nie zawieraja wulgaryzmu.

Odpowiedz

68. ~Pablosox123
1

2017-10-11 19:58:28

W Tmobile płaciłem 99 zl za abonament a w Plej płace 69

Odpowiedz

67. ~Pablosox123
1

2017-10-11 19:53:16

jestem zadowolony z Plej przeniosłem sie z Tmobile i odczułem ulge

Odpowiedz

66. ~Pablosox123
-2

2017-10-11 16:42:41

Haha iphoneski ludzie po tobe jada hahaha i bardzo dobrze.

Odpowiedz

65. ~
-1

2017-10-11 07:22:15

64). przecież to ty jesteś największym, w dodatku działasz na zlecenie administracji.

Odpowiedz

64. ~
-1

2017-10-11 03:55:42

Ale jaja, trolla iphoneski stara się pouczać, że ktoś pisze niepoprawnie a sam pisze /''apsurd/'', /''z pod/'' i wiele innych błędów nawalił.No ale wiadomo, że jak jedynym życiowym sukcesem jest zaliczenie pierwszego roku administracji czyli kierunku dla osób bez ambicji, to trudno spodziewać się inteligentnej wypowiedzi.

Odpowiedz

63. ~Pablosox123
-2

2017-10-11 00:48:23

To jak masz taka super bryke to co cie 9bchodzi cena abonamentu.Kwora ktora muczy mało mleka daje.

Odpowiedz

62. ~wacek
0

2017-10-10 19:11:42

55) A ja nie jestem biedakiem i dzieciakiem, jeżdżę wypasionym samochodem z segmentu F i mam telefon na kartę w Play. A i jeszcze jedno, taryfa MiniMax :-D

Odpowiedz

61. ~Hotelarz
-1

2017-10-10 19:03:47

@ msnet). A kiedy LTE ultra włączą w Ossie?

Odpowiedz

60. ~Śmiech z T-Mobile
1

2017-10-10 17:10:03

Ja polecam a2mobile.

Odpowiedz

57. iphoneski
2

2017-10-10 14:21:17

@52 widać rodzice nie nauczyli umiejętności kulturalnej dyskusji, a szkoda, bo może się to przydać w życiu. I naucz się człowieku pisać po polsku, używać interpunkcji itp. bo tego co sobą prezentujesz nie da się czytać.Kto normalny wiąże się na 2 lata umową, skoro nie ma zasięgu? A jeśli jesteś już 10 lat w play, w co szczerze wątpię to miałeś już conajmniej 4, albo nawet 5 okazji, żeby zmienić sieć. Nie zrobiłeś tego, A śmiejesz się z innych, że czekają latami na zasięg. Hipokryzja uszami ci się wylewa, a jeszcze masz czelność obrażać tu ludzi. Mogę się założyć, że przy następnej okazji znowu przedłużysz umowę na kolejne 24 miesiące, bo dadzą ci złotówkę taniej. I przez następne dwa lata będziesz tutaj siedział i smęcił, że dalej nie masz zasięgu.

Odpowiedz