DAJ CYNK

Play: 150 tys. testerów w testujsmartfona.pl

29.09.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4656

Ważne 0

0

Biuro prasowe sieci Play ogłosiło, że z programu testujsmartfona.pl skorzystało już (lub nadal korzysta) 150 tysięcy testerów z całej Polski.

Biuro prasowe sieci Play ogłosiło, że z programu testujsmartfona.pl skorzystało już (lub nadal korzysta) 150 tysięcy testerów z całej Polski.

Szerzej o programie testujsmartfona.pl pisaliśmy w tej wiadomości. Wciąż trwają zapisy do programu. Na blogu rzecznika sieci Play przeczytać można, że nie wszyscy testerzy wybierają sklepy, nie wszyscy zgłaszają się po odbiór smartfona. Wygląda więc na to, że "testerem" określana jest już osoba, która jedynie wypełni formularz, a niekoniecznie fizycznie odbierze telefon do testów.

Według pierwotnych planów, rozpoczętym w sierpniu programem objętych miało być właśnie 150 tys. testerów.



Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
47. ~Baboo
0

2011-10-06 14:31:01

Warszawka z wielkiej litery - napisane jest jak widać! Szacunek jest. A wracając do meritum - a jak te smartfony działają w Play? Bo podobno lipa z zasiegiem jest:/

Odpowiedz

46. ~
0

2011-10-04 08:30:55

Fajna akcja. w związku z promocją 4G w Play, to czy też jest możliwość przetestowania internetu mobilnego od Play? Nie wiem jak Wy, ale ja się boje brać coś w ciemno i jak jesteś jakaś promocja np. dodatkowy OFnK z Orange Freedom to w miare zapotrzebowania korzystam.

Odpowiedz

45. ~pepe pan dziobak
-1

2011-10-01 13:02:10

A przepraszam, napisałeś z wielkiej litery, nie zauważyłem.

Odpowiedz

44. ~pepe pan dziobak
0

2011-10-01 13:01:34

Warszawa, nie warszawka, po pierwsze z wielkiej litery, a po drugie trochę szacunku do własnej stolicy, jeżeli mogę się wtrącić. Czemu taka niechęć do Warszawy ciągle? Najwięcej poleciało smartfonów do stolicy, bo ma najwięcej mieszkańców, najwięcej salonów PLAY. Poza tym ja dostałem tego huaweia i jest kiepski, oddaję go za tydzien i jakby to była moja pierwsza stycznosc ze smartfonem to bym się zraził.

Odpowiedz

43. ~Baboo
0

2011-09-30 16:57:28

Ktoś widział człowieka z tym testowym smarfonem? Coś słyszałem że głównie Warszawka dostała - jak zwykle.

Odpowiedz

42. ~
0

2011-09-29 20:04:08

41, dobrze powiedziane. Zepsuc ma prawo sie u kazdego operatora ale wazne jest, co robi operator zeby usunąć problem. podczas gdy inni starają sie go usunąć, to play wmawia abonentom, ze od strony sieci wszystko jest ok. A problemy wynikają ze starych telefonow.

Odpowiedz

41. ~
0

2011-09-29 19:58:22

do 31 - a czy ja twierdze, ze odkryłem cos nowego? ja o tym pisze od bardzo dawna, ale zawsze jestem wsciekle atakowany przez wyznawców play, ze kłamię, bo przeciez w play jest super... a testowac to sobie mozesz - za tydzien wszystko może się zmienić - ja na poczatku miałem ''szybko'', a potem zrobiło sie ''wolno'' - i tyle w temacie - nie problem w tym, że cos się spieprzy, problem w tym czy PLAY ma zamiar cokolwiek robic, by polepszyć sytuacje, czy rznąć głupa, że wszystko jest w porządku

Odpowiedz

40. ~
0

2011-09-29 18:32:37

ma

Odpowiedz

38. ~drugi_niezadowolony
0

2011-09-29 13:57:40

Ja również bylem 2 razy w wyznaczonym terminie i za każdym razem czekałem pol godziny i za każdym razie słyszałem ze nie ma aparatów (mimo ze w punkcie informowany bylem ze będą). Przede mną stal gość już 45 minut żeby oddać aparat i krew go zalewała. Intencje akcji spoko, realizacja jak to zwykle bywa.

Odpowiedz

37. ~
-2

2011-09-29 13:28:31

testowałem i powiem tak-to był pierwszy telefon w moim życiu który nie ma ABSOLUTNIE żadnych zalet.

Odpowiedz

36. mikkel
0

2011-09-29 13:17:08

ja testowałem żeby zobaczyć androida i teraz już wiem że nie jest mi potrzebny do szczęścia. W sumie netu też nie potrzebuję. Ale akcja jest ok. Ogólnie wielki pozytyw dla playa. Pomimo że mam tel w T to jednak coraz bliżej mi do playa właśnie przez takie nowości a nie przez odgrzewane kotlety jak w W3.

Odpowiedz

35. ~Przyciszony 4G
0

2011-09-29 12:58:37

Miesiąc tem cieszyłem się z odpalonego 4G z 25 km już gdzieś pisałem tu. Niestety teraz brak sygnału. Zasięg znikł dokładnie 3 tyg. od odpalenia nadajnika i bądz czlowieku zadowolony z Play Online nigdy! Zmuszony jestem z malego pakietu 300 MB w Freshu na roamingu korzystać, gdyż na darmo kupiłem doładowanie do POnK.

Odpowiedz

34. ~
0

2011-09-29 12:25:32

moim zdaniem ta akcja jest dla osób, którzy nie maja pojecia co to jest hot spot, Android, telepolis. Jeżeli takie osoby wzieły do reki ten smartfon to akcja jest sukcesem. Ja nie brałem udziału, ale akcje popieram.

Odpowiedz

33. ~
0

2011-09-29 12:11:34

I o to chodzi. Nawet nie wiecie jak wiele osob nie mialo kontaktu z zadnym tego typu urzadzeniem nie wspominajac o tabletach.

Odpowiedz