DAJ CYNK

Piotrowska-Oliwa stawia na spersonalizowane futerały

02.09.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5199

Ważne 2

5

Tomasz Misiak (były senator PO i współtwórca WorkService) i Grażyna Piotrowska-Oliwa (była prezes Centertela i PGNiG), oboje jeszcze do niedawna jako członkowie rady nadzorczej Hawe, zaangażowali się w rozwój sieci sklepów z telefonami komórkowymi i akcesoriami do nich Telakces.com - pisze Puls Biznesu.

Tomasz Misiak (były senator PO i współtwórca WorkService) i Grażyna Piotrowska-Oliwa (była prezes Centertela i PGNiG), oboje jeszcze do niedawna jako członkowie rady nadzorczej Hawe, zaangażowali się w rozwój sieci sklepów z telefonami komórkowymi i akcesoriami do nich Telakces.com - pisze Puls Biznesu.

Działający od trzech lat Telakces ma stać się liderem w rodzącym się dopiero w Polsce segmencie spersonalizowanych akcesoriów do telefonów.

Wierzymy, że akcesoria staną się elementem mody, a to przełoży się na zdecydowanie wyższe marże. Dlatego będziemy współpracować ze znanymi projektantami. Rozpoczęliśmy też właśnie współpracę z Virgin Mobile i będziemy sprzedawać jego ofertę w naszych punktach ? tłumaczy Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Telakces działa i rozwija się na zasadach franczyzowych. Ma 36 placówek w dużych miastach ? najwięcej w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Od początku spółka stawiała na rozwój sieci punktów w galeriach handlowych ? w osobnych lokalach lub jako tzw. wyspy. Do końca tego roku placówek ma być 70, na koniec przyszłego ? od 120 do 150.

Po ostatnim podwyższeniu kapitału Tomasz Misiak jest największym udziałowcem spółki, z 30-procentowym pakietem. Grażyna Piotrowska-Oliwa ma 10% udziałów. Poza nimi udziały w spółce ma jeszcze pięć osób ? w tym Mariusz Raduszewski, kiedyś współpracujący z FM Group, obecnie znany m.in. jako partner celebrytki Natalii Siwiec. Ma 10% udziałów. Natalia będzie brała udział w działaniach marketingowych Telakcesu, m.in. otwarciach nowych punktów. Jest też wraz z Richardem Bransonem twarzą organizowanej przez Telakces i Virgin Mobile akcji Just Must ? mówi Mariusz Raduszewski.

Źródło tekstu: Puls Biznesu

Komentarze
Zaloguj się
22. ~pabloki
0

2014-09-17 13:23:50

widziałem to cudo . duży lokal , pusty z witrynami na ścianach a w nich futerały -takie dla przedszkolaków kolorowe chińskie, są też powerbanki , przy wejściu atrapy telefonów - w gablocie oczywiście, przecież po co móc sprawdzić jak atrapa leży w dłoni. Ceny telefonów wyższe. W mojej lokalizacji 50 metrów dalej od tego cuda w tym samym ciągu handlowym jest teletorium z tańszymi telefonami a 300 metrów dalej w zasięgu wzroku saturn gdzie można dotknąć i faktycznie sprawdzić jak działa telefon, no i ceny niższe.

Odpowiedz

21. ~resdzi
0

2014-09-04 12:02:01

Aż strach pomyśleć co robiła w tp & pgnig.

Odpowiedz

20. ~
0

2014-09-03 23:14:29

14. To córka jakiegoś komunistycznego wojskowego.

Odpowiedz

19. ~Widzący
0

2014-09-03 15:57:17

Jak tam jest Oliwa to życzę im szczęścia - nic nie wie, mało się orientuje. Do uprawiania ewentualnego szoł lub zamieszania oraz picu na wodę i fotomontażu, to w sam raz.Tak się kończy karierę jak wpływy Tatusia kończą się, to już lepiej na pchlim targu, by jej poszło sprzedając: płyty z disco polo z elementami muzyki poważnej, ulotki jak zarobić na forex , chińskie podróbki baterii do telefonów komórkowych, olej lniany lub rzepakowy, światłowodowe lampki nocne......

Odpowiedz

18. ~mirekb
0

2014-09-02 22:32:57

w ubieglym roku na tvp kultura byla ciekawa,dosyc dluga,rozmowa z GPO..mozna sie od niej wiele nauczyc gdy chce sie dobrze zarabiac.jak dla mnie to mistrzyni excela+"przypadek" typu praca na rzecz skarbu panstwa a potem przejscie do tp.specjalistow od excela znam setki.tych z "przypadkami"na palcach 2 rok..wiem..niemiarodajne wskazniki ;-))czekamy na kolejne sukcesy GPO

Odpowiedz

15. ~pabloki
2

2014-09-02 17:46:42

mi80 : ona się wzięła z Akademii Muzycznej.

Odpowiedz

14. mi80
4

2014-09-02 17:44:06

Ona mi przypomina tekst "Mój mąż jest z zawodu dyrektorem". To ona jest zawodowym prezesem - ile kasy musiała dotąd zagrnąć! Skąd w ogóle wzięła się ta kobieta?

Odpowiedz

13. ~nont
2

2014-09-02 17:38:01

w mojej opinii jest to kryptoreklama chińskich bubli. Poza tym telepolis często reklamuje tą Panią i jej biznesiki.

Odpowiedz

12. ~
1

2014-09-02 17:34:50

Kiedyś pracowałem u Misiaka na stawce 4zł brutto za godzinę.

Odpowiedz

11. ~
0

2014-09-02 16:53:44

@9 taaa,wpływowa, o zakamuflowanych "darowiznach" nie wspominając :

Odpowiedz

2014-09-02 15:54:08

przykro mi czytac jakim jadem opluwacie jedna z najbardziej wplywowych osob polskiego byznesu. zobaczycie, GPO jeszcze wroci triumfalnie i bedzie wam wszystkim lyso - w koncu jest jeszcze kilka miejsc gdzie mozna wykazac sie talentem w utrwalaniu monopolu i walce z regulatorem ;-)

Odpowiedz

9. ~
-1

2014-09-02 15:45:20

a ja stawiam na Tolka Banana,może też być spersonalizowany. Ta pani jest mądra inaczej chyba...

Odpowiedz

1

2014-09-02 15:39:06

Takie wysepki to raczej dobry fundament do stworzenia w przyszłości oferty mix/abonament. Same akcesoria to pewnie tylko dodatek do czegoś więcej. Na telefony za 1zł zawsze będzie popyt. Plus ma od lat mixa, i na pewno na tym nie traci. Może i Virgin chce w to wejść, a przy okazji naciągnąć dzieciaki na dodatkowe akcesoria.

Odpowiedz

7. ~Staszi
1

2014-09-02 15:17:55

Pani Grażynka jak zwykle ma ciepłą posadkę. Te futerały na polskim rynku się nie przyjma. Bo będą droższe niż niespersonalizowane.

Odpowiedz