DAJ CYNK

Piotr Kuriata dołączy do zarządu spółki P4. Będzie dyrektorem ds. rozwoju biznesu i regulacji w Play

08.01.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3822

Ważne 2

0

Pracujący dla Play od 2006 roku Kuriata odpowiadał za pion strategii, a od listopada ubiegłego roku pełnił też funkcję dyrektora departamentu regulacji, hurtu i współpracy z operatorami. W zarządzie P4 zastąpi Jacka Niewęgłowskiego, który złożył rezygnację ze stanowiska z końcem stycznia 2018 roku.

Jak czytamy w komunikacie giełdowym Play Communications S.A., Piotr Kuriata ma 20-letnie doświadczenie w pracy dla operatorów telekomunikacyjnych. Od ponad 12 lat związany jest z Play gdzie do tej pory odpowiadał między innymi za pion strategii. Pełnił też funkcję dyrektora departamentu regulacji, hurtu i współpracy z operatorami.

Ma spore doświadczenie w "krytycznych procesach negocjacyjnych dotyczących m.in. roamingu krajowego, pozyskiwania częstotliwości, zmian w przenoszeniu numerów telefonicznych (MNP) czy asymetrii stawek za zakończanie połączeń (MTR)".

Zmiana podyktowana jest złożeniem rezygnacji przez Jacka Niewęgłowskiego. Do końca stycznia 2018 roku pełnił on funkcję dyrektora ds. strategii i członka zarządu Play. Decyzję podjęła Rada Dyrektorów Play Communications S.A. Od 1 lutego 2019 roku Piotr Kuriata będzie dyrektorem ds. rozwoju biznesu i regulacji w Play. Wejdzie też w skład zarządu spółki P4.

Zobacz: 31 stycznia marka Oppo oficjalnie zadebiutuje na polskim rynku
Zobacz: Play wprowadza do oferty smartfon Huawei P smart (2019) oraz zmienia ceny wybranych urządzeń oraz zestawów
Zobacz: Play ma 7000 nadajników. Ambitny plan zrealizowany tuż przed końcem roku. Potwierdza to szef działu technologii

Źródło tekstu: Bankier.pl

Komentarze
Zaloguj się