DAJ CYNK

Pierwszy telefon z WP7 to LG Pantera?

05.03.2010

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1

Ważne 0

0

Co prawda jeszcze nieoficjalnie, ale światło dzienne ujrzał już pierwszy telefon z Windows Phone 7 na pokładzie. Jego producentem jest LG i według blogu Best Mobile Contrach nazywać się on będzie Panther.

Co prawda jeszcze nieoficjalnie, ale światło dzienne ujrzał już pierwszy telefon z Windows Phone 7 na pokładzie. Jego producentem jest LG i według blogu Best Mobile Contract nazywać się on będzie Panther.

Oprócz nazwy modelu wciąż niewiele więcej wiadomo na temat pierwszego telefonu z Windows Phone 7 na pokładzie. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że spełnia on minimalne wymagania nowego systemu Microsoftu - można przypuszczać co znajdzie się w jego wnętrzu.

Zgodnie z tymi wymaganiami, w LG Panther znajdziemy procesor taktowany zegarem o częstotliwości nie mniejszej niż 1 GHz, ekran o rozdzielczości WVGA, aparat o rozdzielczości 5 Mpix oraz gniazda JACK 3,5 mm i microUSB. Szerzej o wymaganiach Windows Phone 7 pisaliśmy w tej wiadomości, natomiast o samym modelu tutaj.Na oficjalną premierę LG Panther będziemy musieli jeszcze trochę poczekać - pierwsze wzmianki na ten temat mówią dopiero o wrześniu.

Źródło tekstu: Best Mobile Contract, wł

Komentarze
Zaloguj się