DAJ CYNK

Pierwszy facebookowy telefon okazał się klapą

14.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12

Ważne 5

1

AT&T najpierw po miesiącu obcięło cenę z 99 dolarów do 0,99 dolara, a teraz rezygnuje ze sprzedaży HTC First, pierwszego smartfonu z Facebook Home UI - donosi BGR.

AT&T najpierw po miesiącu obcięło cenę z 99 dolarów do 0,99 dolara, a teraz rezygnuje ze sprzedaży HTC First, pierwszego smartfonu z Facebook Home UI - donosi BGR.Według źródeł serwisu BGR, smartfon powstały w ramach współpracy HTC i Facebooka w najbliższym czasie zniknie z cenników AT&T, a niesprzedane egzemplarze wrócą do producenta. W całym USA sprzedano mniej niż 15 tys. sztuk tego urządzenia i to właśnie bardzo złe wyniki sprzedaży są powodem rezygnacji sieci z dystrybucji smartfonu.Biuro prasowe AT&T początkowo nie chciało skomentować doniesień BGR, by później krótko skwitować Jak wspominaliśmy wcześniej, cały czas robimy promocje cenowe. Nie ma jeszcze żadnych decyzji co do przyszłych planów.

Aplikację Home zainstalować można też samodzielnie, nie kupując specjalnego telefonu. Również i ona nie cieszy się jednak wielkim uznaniem. W ciągu pierwszych 10 dni pobrano ją 500 tys. razy, a do pierwszego miliona dobijała przez miesiąc. Obecnie jest poza pierwszą setką najpopularniejszych aplikacji we wszystkich krajach, w których dostępna jest w Google Play.

Zobacz: Facebook zaprezentował Home

Źródło tekstu: BGR, wł

Komentarze
Zaloguj się